Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2020
#11
Tak objednáno: pátek 26. - pondělí 29.6. Těším se na vás. Twilightsmile
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#12
@houpe zeptej se @Theorangebird
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#13
Tak co, kdo přihlásí pořady? Raritywink Zbývá nám circa 8 volných slotů. Letos bychom neradi dvouhodinovky a všeobecně jsou lepší přednášky než workshopy. Při těch se špatně dodržují rozestupy.

Za nové pořady dostanete 200 Kč na ruku, za opakované 150 Kč.
Odpovědět
#14
Já se zatím stále rozmýšlím na které dny přijet a kde přespat, pokud na déle než jen neděli.
Možná i podle toho, jestli někomu ještě chybí spolupřespávající (ne spacák, plz)
Paradoxně mi připadá, že na přípravu "obvyklého" pořadu mám času nějak míň než obvykle, ale to může být i náročností výběru. Ale snad se k něčemu rozhoupu.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#15
já bych rád, ale mě nenapadá co přednášet a recyklovat přednášku z minulého roku nechci  Applejackconfused
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#16
Pokud dodělám zkoušky v plánovaném čase, snad zvládnu připravit věc co odkládám už rok. Ale neslibuju.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#17
Přednáška přihlášena Twilightsmile a pokud bude vybrána, tak ti, kteří i po letech nezanevřeli na moje povídání o akcích za uplynulý rok, tak se mají opět nač těšit Ajsmug a anžto nebyl PGF, půjde o komplet nový obsah (dříve se obměňoval po půl roce).

@Wrench: no a kdybych vymyslel nějaká témata tak jedno vybereš a zpracuješ? Rainbowlaugh jako zajímavých (hlavně souhrnných a kontextových) témat mě napadá spousta...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#18
Mě napadá udělat přednášku o politickém systému, průmyslu, technologii nebo dopravě
ale to už jsem minulý rok dělal, nechci recyklovat to samé  Applejackunsure
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#19
Pořady, anypony?
Poměrně rychle se blíží datum, kdy musíme mít hotový program (11. 6.), takže kdo váháte, prosím přihlašujte! Raritywink

Kdo přihlásí do sobotní půlnoci a jeho pořad bude schválen, může si přát libovolnou sladkost (nebo jinou trvanlivou potravinu) v rozumné cenové hladině z ICA.se. (Pokud to bude chtít PSČ: 752 32, ICA Nära Folkes livs.)
Odpovědět
#20
Předpokládám, že většina přihlášených ani ještě nedostala zprávu s potvrzením, že teda mají kde bydlet, tak je to přednášení takové nejisté Rainbowlaugh

Prý sleva na vstupném při platbě do 6. 6., ale už je čtvrtého a já nemám ještě potvrzený ani blbý Spacák+. A prý „Plaťte až námi ručně autorizované objednávky“.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)