Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.5. Garden Party ve vesnici u Prahy zvané Babice!
(27.05.2013, 21:54)MidnightShadow Napsal(a): Lidicky, kdo jeste nemel bonbony, znovu pripominam, ze jsou OPRAVDU kysele. Pokud mate problemy s ustni sliznici nebo se zaludkem, nejezte je. Nebo si je aspon oplachnete od toho kyseleho svinstva co je na povrchu. Ony jsou potom dobre, ale ten prvotni sok by mohl slabsi povahy zabit Rainbowlaugh

Jinak doufam, ze se vam Luny libi, jenom s jejich rohama se toho moc nedalo delat :I

Jop, ta krev v hube co mi pak tekla byla docela alarmujici ale nez jsem ten bonbon polknul tak jsem si vygooglil veskere ingredience - preci jen kdyz uz tam bylo varovani "artificial" a "dont eat too many" atd tak to bylo alarmujici, jedno liznuti jazykem dodalo dostatecnou informaci ze to bude zajimave Pinkiehappy

Luny jsou fakt dobry, opravdu pekne a kridla sedi tez, velmi pekne =)



Koukam na tu party a ta ohniva show vypada fakt vyborne a ty kridla na light show se opravdu vyvedli!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 25.5. Garden Party ve vesnici u Prahy zvané Babice! - od Melgarh - 27.05.2013, 22:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)