Anketa: Jak se Vám líbí My Little Dashie ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1 Hvězdička (nejhorší)
0%
0 0%
2 Hvězdičky
5.00%
2 5.00%
3 Hvězdičky
12.50%
5 12.50%
4 Hvězdičky
42.50%
17 42.50%
5 Hvězdiček (nejlepší)
40.00%
16 40.00%
Celkem 40 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Dashie - The Mini Movie
#5
Animace je horší než jsem čekal, ale říkal jsem, že na to se zaměřovat nebudu.

Celé to je o příběhu. Ten je sám o sobě dobrý, smutný i nadějný zároveň. Všechno ukazuje, že by měl působit na city člověka.

Žel bohu, nestalo se.

Kamera a obrazové zpracování je výborné, o tom žádná. Sice absence obličejů byla už ke konci trochu obtěžující a autoři by to mohli vylepšit tím, kdyby po odchodu Dashie ukázali obličej hlavního hrdiny. Ale zřejmě se chtěli držet předlohy, která byla pravděpodobně napsána tak, aby se do této postavy mohl čtenář/divák více vcítit (nevím, nečetl jsem a neplánuji to).

Ale to ostatní. Dabing většiny postav (vyjma princezny) je průměrný až podprůměrný. Byla vidět křečovitá snaha namluvit to co nejvíc "kresleně", a přesto se hlasy postavám moc nepodobají.

Vypravěč měl naproti tomu hlas výborný, ale bylo slyšet, jak vypjaté momenty vůbec neprožívá. Zvlášť ta jeho "směšná" snaha s dlouhým něčím, co mělo asi připomínat vzdech s klepajícími se ústy.

S tím souvisí na můj vkus velká ukecanost. Tipuji, že to bude téměř 100% převyprávěný text povídky. Někdy méně znamená více. Autoři se mohli trochu víc soustředit na vyprávění obrazem. Ne vše bylo nutné popisovat, někdy i opakovaně. Zvláště ke konci už mi pak hlas vypravěče lezl na nervy.

Hodnocení 4 až 6/10 (mám z toho velmi rozporuplné pocity).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
My Little Dashie - The Mini Movie - od Žeryk - 02.01.2014, 12:38
RE: My Little Dashie - The Mini Movie - od Martin - 06.01.2014, 07:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: