Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#59
5 stages of grief. Denial ("A real reptile expert!"), Anger ("Do I look angry?!"), Bargaining ("Stop winter and I won't have to say goodbye!"), Depression ("Whatever."), Acceptance ("Good bye, Tank.").

Dash je tak věrná, že to až bolí. Ale vážně? Každý máme své potřeby a změně se dá málokdy zamezit.
Sobeckost si myslím, že je prostě uměle přeháněná, aby ta lekce každého nakopla. Neříkám, že je to úplně nejlíp, jen konstatuji.

Nezajímavé útržky myšlenek
Ještě že je to "TV Y". Jinak by nebyl nejlepší nápad popadat Tanka... Jak to jen popsat pro citlivé povahy... Bez opatrnosti kolem vrtule.

Mobilní město Cloudsdale. Kdo o tom byl přesvědčen už dříve kromě mne? (Teď ještě jestli existují části, které se mohou za určitých okolností i oddělit...)

Všimli jste si Spikova upgradovaného košíku? Dokonce snad má vlastní pokoj.

Animátoři už mají animaci tak v malíku, že si protě jen hrají s ksichtíky  Pinkiehappy

Zmatení jmény a pojmy. Na toto jsem ani nevěděl, že jsem čekal!  Rainbowlaugh

Rampouchové polotovary. Co si ještě nevymyslí...
Dalo by se poníky, kteří je nasazují, nazývat rampoucháři?

Duckface. Platypony. Kolik z toho ještě jde udělat vtípků?

Krucinál, Dashie, máš vůbec představu, kolik s tolika škodami kvůli tobě vznikne nových přehnaně omezujících bezpečnostních předpisů?
(Už to vidím: "Blesky budou moct být skladovány pouze v samostatné budově konstrukce typu Farahayovy klece s dvojitými dveřmi, ve zvláštních kontejnerech z tvrzeného skla, a operovat s nimi budou moct pouze pegasové s certifikátem dle vyhlášky 50 nebo CM, které se váže k elektřině.")

Jestli tohle nebyla reference, tak nevím...

Frost bomb! Sonic snowboom! Kolik z toho ještě jde udělat vtípků?

Ty jejich bačkůrky  Rainbowkiss

Panejo, Fluttershy je tuhle sérii dost přímá. Character development!


Dodatek:
Blesky ve skle. A já si myslel, že mraky nabíjí Van der Graafovými generátory. Asi to nedělají proto, že na to není vhodná poní slovní hříčka. Ledaže nějaká někoho napadne?
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Black - 18.04.2015, 17:42
RE: Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Quint-t-W - 26.04.2015, 08:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)