Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2013 - Diskuze o stodole (ubytovani)
#12
(14.12.2012, 17:08)JanoS Napsal(a): Tyden zadna odezva, eskaloval jsem to na managera ubytovani v hotelu osobne, tak snad ten uz odpovi...

Ja rozhodne chci hotel co nejbliz conu, idealne velky pokoj, kde se da udelat room party.
Tak pan menezer mi uz odepsal.
Do kazdeho pokoje davaji maximalne jednu postel navic. Tato postel stoji 30 EUR a je vcetne snidane.
Takze:

89 EUR za 2 lidi = 1120 Kc na osobu
129 EUR za 3 lidi a 1 snidani = 950 Kc na osobu, pokud is nekdo teda veme na sebe tu snidani za plnou cenu 400 Kc. Spis to vidim na licitovani kdo da vic za snidani a ubytovani bude stat tak 1050 Kc na osobu.

Lze usetrit 9 EUR tim ze se zavazeme ze 21 dnu pred conem uz to nepujde zrusit. Normalne to jde zrusit i den pred conem.

Za priplatek 39 EUR dostaneme internet, parkovani a velky pokoj.
Podle mne se to vyplati, hlavne na takovem pokoji jde udelat room parties Pinkiesmile

Takze ja osobne jdu hned ted booknout jeden executive pokoj pro dva lidi, s moznosti storna az do posledni chvile. Dva luzka v nem budou k dispozici zajemcum. Koberec bude taky k dispozici spacakarum.

Ted jsem nejak zmaten - ty executive maji mit Internet v cene, ne?

viz:
"Ten hotel Nestor ma jeste nejake Executive pokoje, ktere jsou o 40 E drazsi, ale maji:
* Internet v cene
* Parkovani v cene
* 2x rozlohu, extra gauc a vic mista na spacaky
* Moznost umistneni vic extra posteli..."


Hmm, pridal bych se urcite, ale jen za tu postel, klidne i pridam cash na vic, to neni problem. A nebo mam vzit dalsi executive pokoj na sebe a pockat na doplneni? Kdyz uz se utraci, tak aspon poradne Twilightblush
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2013 - Diskuze o stodole (ubytovani) - od Melgarh - 14.12.2012, 22:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)