Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. Challenge - Poníci z celého světa
#1
Zdravím vás mí bronies a pegasisters ... mám pro vás další, tentokrát třetí Challenge.
Protože druhý se moc neujal (Srabi jste ! Rainbowlaugh ), tak musím ten třetí nastartovat.
Mám docela neobvyklé, ale podle mě zajímavé téma:

Nakreslete poníka, který bude charakterizovat nějakou oblast !

Né, nedělám si srandu. Zkuste si nakreslit poníka, ve stylu nějakého státu, či dokonce města. Zkuste si nakreslit poníka, který bude hrdým českým ponym, či poníka z vašeho města. Je jen na vás, jestli to bude horník z Ostravy (O toho bych měl docela zájem, kdo ho udělá, dostane odměnu ! Rainbowlaugh), Pijan z Plzně, Viking z Liberce, či mnoho dalších.
Nemusí to být ani pony z vašeho města, či státu. Může to být klidně zamilovaný francouz, malý negřík z afriky, zmrzlej seveřan či co vás napadne. Jen musí charakterizovat nějakou oblast.

Tak co ? Je to těžší ? Bojíte se ? Ale no ták ... je to přece zajímavé téma nie ?
A jak říkám, kdo nakresli horníka z Ostravy, dostane ode mě nějaký bonus Rainbowlaugh

Tak šup, berte ty pastelky a tablety ! Beztak jste je dlouho nepoužívali, tak ať se vám na ně nepráší ! A to říkám okamžitě ! Rainbowlaugh

Všem, co se zúčastní děkuji Pinkiesmile


Hotové obrázky:

Flattie
[Obrázek: german_pony.jpg]

Oggy123
[Obrázek: 71bd37957e_91268961_o2.jpg]
[Obrázek: c842bb277d_91268980_o2.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
3. Challenge - Poníci z celého světa - od Dumbass_CZ - 01.02.2013, 21:28
RE: 3. Challenge - Poníci z celého světa - od Terok - 16.02.2013, 02:45
RE: 3. Challenge - Poníci z celého světa - od Terok - 16.02.2013, 14:32
RE: 3. Challenge - Poníci z celého světa - od Orion - 16.02.2013, 22:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)