Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 1.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice
#17
@Azuliana: Jak jsem řekl, přelítá to přes hlavu.

Já si z MLP FiM odnáším přesahy do reálného světa a snažím se, aby se do něj přenesly ideály panující v Equestrii. Nemyslím si, že, jak ty říkáš, "emofest", je něco, od čeho by se měly dávat ruce pryč a že do "reálného" světa ideály nepatří.
Jestli si o mě myslíš, že jsem naivní? Budiž.

Myslíš si, že je to dobrý manažer? Že svého podřízeného dobře motivuje? Že jsou oba součástí harmonického týmu?
Je účinnější "Cos to zase udělal, ty nedochůdče, se na to vy*****, nic neuděláš pořádně atd. atp." nebo "Co se stalo? Jaks postupoval? Jak bychom to mohli příště udělat jinak?"
Znovu opakuju: Kritika je důležitá, sám kritizuju, je jí třeba. Ale dá se taky podat tak, ž kritizovaného nezdeptá!
A jestli ti připadlo, že epizoda Fluttershyino chování prezentovalo jako pozitivní, tak jsme si z epizody očividně odnesli každý něco jiného.
@Greytail: A pro tebe by nebylo lepší, kdyby tvou tvorbu kritizovali vyrovnaně? A nikdys kvůli šikaně neudělal něco, čehož jsi později litoval?
Tak ale když čtu tvůj podpis, tak si asi taky nebudeme rozumět.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Iluzon - 23.12.2014, 15:23
RE: Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Sójový lecitin - 23.12.2014, 21:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)