Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře
#78
Ahojte broníci /)
nejen Czequestrie rychle utekla, ale i dalších pár dní po ní... a tak s hrůzou zjišťuji, že už je středa večer, a já nenapsal ještě ani řádek o tomto bezva zážitku. Tak to honem jdu napravit  Rainbowlaugh

Na conu jsem byl poprvé v životě, v Praze celkově potřetí, spíše podruhé, (jednou to byla otočka jen na jeden den). Ještě týden před akcí jsem váhal, zda jet, lístek jsem si zařizoval tuším 5 dní předem  Twilightblush  - nakonec jsem se rozhodl jet s dalšími broníky (Basic, Ondra a Angelo) a opravdu toho nelituju!  Pinkiesmile

Do Prahy jsme přijeli už ve čtvrtek, poseděli jsme v hospůdce Hells Bells a lehce si prohlédli centrum Prahy (např. Karlův Most a Staroměstské náměstí) - jen tak z legrace jsme se šli podívat na Palackého náměstí, kde měl být příští den LARP a tuším Angelo měl poznámku, že bysme tam mohli přespat do rána, že je zbytečné jezdit ráno na to samé místo, na kterém jsme byli už večer  Pinkiehappy
den rychle utekl a každý jsme se rozešli do svých "domovů" - já s Basicem mířili na hostel na Střížkově (ještě jednou díky moc Plum_Jimmymu za zařízení ubytování!), kde jsme bydleli ještě s dalšími broníky.
Další den jsme jeli tedy zpět na Palackého náměstí, kde nás čekal LARP - bylo krásné počasí a my si užili procházku v roli našich milovaných poníků po Praze (i když teda ten výšlap na Petřín byl vražednej!  Rainbowkiss )
příběh LARP a moje foto z Prahy si můžeš stáhnout tady: https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
Další den už jsme mířili přímo do KD Krakov, kde probíhal hlavní program. Ve workshopu jsem si vyrobil z papíru Scootaloo (byla to ale dřina, práce asi na 3 hodiny)  Facehoof , potom jsem pokecal s přáteli, prohlédl si kresby (některé byly fakt mooc awesome) zkusil si karaoke a DDR (DDR poprvé v životě, je to moc super!!  Pinkiehappy  )
Hodně moc se mi líbilo video o historii bronies v ČR (jak to vlastně celé vznikalo až do tak velké akce). Potom večer byla párty, na které byla super hudba, a fakt jsem si to užil. Podobně to bylo i v neděli. A bavili jsme se nejen na conu - i po cestě na místo jsme se bavili v autě - plyšáci a soundtrack MLP - to v MHD nezažijete! - opět moc díky Plum_Jimmymu djpon3 mno a poté po akci ještě byla afterparty v hospodě U Houmra - zajímalo by mě, koho napadlo motat poníky s Simpsnovými - možná proto, že jsou oba seriály animované? - kdo ví Rainbowlaugh Poté přece jen přišel čas na poslední rozloučení a pomalý návrat domů.

V pondělí, kdy asi na většinu broníků padl depcon, jsme dojeli domů, a já s Basicem jsme zůstali v Brně a užili si ještě jeden společný večer a další den - čas koukání na epizod, pizzy, MLP hudby, a mimo jiné také posezení v hospůdce Pegas.

Dalo by se toho ještě napsat víc, ale to bych tu mohl být až do rána  Rainbowderp - prozatím to stačí... zbytek zůstává ve vzpomínkách Pinkiesmile
Celkově moc díky organizátorům (Jamisovi, Melgarhovi + dalším), staff teamu a všem zúčastněním broníkům za podařený con!
Celou akcí se nesla pohodová atmosféra a myslím, že si to všichni moc užili a mají na co vzpomínat!!

Za mě 120/100 a příště jedu zas!  Twilightsmile


Pár zajímavostí:

1. Takto vypadal obchoďák u Krakova v neděli odpoledne: Derpyderp1
[Obrázek: DSC_0040.jpg?ver=0]
zajímavé, že zrovna měli na Cider akci, jak kdyby s náma počítali  Rainbowlaugh

2. Závěrečný účet z afterparty (see PONNY & Cider)  Rainbowlaugh
[Obrázek: DSC_0042.jpg?ver=0]

EDIT: Decoy, díky za připomínku, již je to opraveno, po půlnoci, když jsem dopsal příspěvek, se mi chtělo už hrozně spát...   Applejackconfused

EDIT by Tom0147: Odstraněn odkaz na příběh a instrukce LARPu. Stále je to moje duševní vlastnictví a někdy to někam nahraju sám.
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře - od jensy007 - 27.08.2015, 00:25
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od DaveL - 23.08.2015, 21:05
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Fun1k - 23.08.2015, 21:59
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Aldar - 23.08.2015, 23:51
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Tuxik - 24.08.2015, 01:08
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Fun1k - 24.08.2015, 16:24
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Fun1k - 24.08.2015, 19:26
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Fun1k - 24.08.2015, 21:03
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od HungZ - 24.08.2015, 21:19
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od Fun1k - 24.08.2015, 21:52
RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - od mlhos - 25.08.2015, 07:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)