Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cosplay/Crossplay Projekt] HungZy Belle
#41
při nakupování můžete zkusit oslovit i české švadlenky lolita módy, třeba by něco zvládli levněji pro tu prdel. nechce se mi dohledávat kdo všechno šije, ale vím že existuje dokonce i krámek porcelaindoll
s botama bude trochu problém. tady třeba člověk sežene i velkou velikost, ale zas ty prachy...to fakt jen pro tu legraci cenu nemá. leda by se líbili nějaké slečně s velkou nohou a ta je pak Hungzovi půjčovala
šatů se mi líbí na těch samých stránkách poměrně hodně, nejvíc mi asi sedí tyhle , ale prostě zas pro srandu zbytečně moc peněz. zas by bylo lepší se domluvit s někým kdo to pak unosí na nákupu a půjčování.
docela fajn zkušenost mám s věcma od Bodyline. nikdy jsem teda neobjednávala online a slyšela jsem nějaký řeči o tom že se zhoršili, ale fakt nevím. já od nich mám asi 10 kousků oblečení několik let a zatím vše v pořádku. tedy myslím že jedna košile a jeden svetr maj každej rukáv malinko jinak širokej, ale u sukní a šatů fakt žádná závada. a hezký šaty "jen" za 40$ to už se relativně pro srandu dá obětovat
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Cosplay/Crossplay Projekt] HungZy Belle - od ithil - 28.12.2015, 21:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)