Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 26: The Last Problem
#2
Tenhle díl mě úplně zničil.

Pořád mám pocit, že G4 prostě zařízli. Že klidně mohla pokračovat nejméně 3,4 i 5 řad. A ano sice by to jenom oddálilo nevyhnutelné, ale stejně by to určitě téměř každý ocenil. Ať už důvody k tomuhle kroku byly jakékoliv (prodražující se dabéři, tvůrci, vyčerpání témat, klesající tržby z prodeje merche, nebo jenom příslib navýšení prodeje po ukončení seriálu) na tom už nezáleží. Kosti už byli vrženy.

Vždyť jenom to co se dělo po korunovaci by vystačilo na nejméně 2, 3 řady. Příběh "o mnoho měsíců později" by vydal na 3 i více. Těch náznaků co se událo viz korunovace Flurry hearth, a kdoví čeho dalšího. To už nikdy neuvidíme. Jedině v komiksech, ale to není to samé Raritydespair

Bylo krásné vidět Pinkie s Cheezem a jejich hříbátkem. Bylo znepokojující nevidět nikde rodinu od ostatních čtyř. I když to že tam nebyli vidět neznamená že rodiny nemají Raritywink

Ale jedna věc mě velice zklamala a to že Scootaloo zdá se zkutečně neumí létat. Opravdu jsem doufal, že zde na konci seriálu v "budoucnosti" to ukáží. Je to jedna z posledních věcí, co jsem si přál v seriálu vidět. Obzvláště po tom kam se dostala Apple Bloom se Sveety Bell. No škoda.

Nicméně to co mě zničilo (krom toho, že to byl poslední díl) byla hlavně postarší mane "5"? a všichni ostatní. Šediny na Raritině hřívě kruhy po očima.. a tak dále. Je opravdu smutné, že Twyli opravdu musí čelit té skutečnosti, že jejich měsíční srazy v Canterlotu jednoho dne skončí, protože její elementy harmonie prostě odejdou na věčnost. Raritycry

Teď je jen otázka. Jak to tedy s těmi Alicorny doopravdy je? Tu dlouhověkost mají tím že jsou Alicorni? Nebo je to díky té korunce? Znamená to že Tia s Lonou, Cadenzou a Flurry budou žít téměř věčně a budou tak Twylight "navždy" na blízku a nápomocny? Na tohle ten seriál nakonec neodpověděl.

Seriál měl své horší i lepší období.. takže:

1 000 000 000 / 10

Za tuto epizodu i moje osobní hodnocení celého

MY LITTLE PONY : FRIENDSHIP IS MAGIC

No nic Broníci a Pegasestry... Nazhle u úvodního filmu ke G5. Snad si získá srdce nás všech, tak jako se tomu stalo u této generace.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 26: The Last Problem - od Jita32 - 01.09.2019, 13:54
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Dragonalicorn - 13.10.2019, 18:23
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Faiko - 20.10.2019, 10:47
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Jamis - 20.10.2019, 17:38
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Najlvin - 20.10.2019, 19:28
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Wrench - 21.10.2019, 21:06
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Jamis - 22.10.2019, 10:15
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Wrench - 22.10.2019, 15:55
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Faiko - 23.10.2019, 07:04
RE: Epizoda 26: The Last Problem - od Jamis - 23.10.2019, 15:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)