Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDR
#51
Ha! Mám uplně stejný problém, ale řeším to tak, že před první písničkou (první co chci skákat po spuštění hry) prolezu nastavení a on zmizí... 5x šlápnu na start.
Odpovědět
#52
(28.02.2013, 22:36)TheKubajs Napsal(a): Ha! Mám uplně stejný problém, ale řeším to tak, že před první písničkou (první co chci skákat po spuštění hry) prolezu nastavení a on zmizí... 5x šlápnu na start.

Jedná se o bug v programu - přesně jak píše Kubajz - před prvním songem za kolo vlezeš těsně před jeho spuštěním do nastavení (místo 1x start pro spuštění dáš 2x start). Netřeba tam nic měnit: stačí potvrdit a černé pruhy se objevovat nebudou.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#53
Ano, je to známý bug.
Kód:
-The Screen Filter settings default to 100% if Off is left initally highlighted
Narychlo jsem objevil fix při procházení pár skriptů: pokud vůbec nepoužíváte screen filter stačí vymazat, přesunout či přejmenovat soubor Themes/trotmania/BGAnimations/ScreenGameplay underlay/ScreenFilter.lua.
Pokud nechcete tak "destruktivní" cestu tak stačí v tomto souboru změnit proměnnou "filterWidth" na 0.

Určitě to jde i opravit tak, aby šel používat screenfilter, ale nebyl při prvním spuštění rozbitý, ale jsem moc líný ty skripty procházet a sám to nepoužívám. Pinkiesmile
Odpovědět
#54
(19.11.2011, 14:26)Flaiming Napsal(a): Víte, že existují song packy s hudbou z MLP?
Najdete je ZDE - http://swrk.net/2011/09/mlp-season-01-stepmania-pack/
Odkaz už nefunguje, nevíte kde bych to našla jinde??????
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět
#55
V nějakém z DDR threadů to tu je, ale nemůžu to najít...
Každopádně velký balíček, který obsahuje i spoustu poníků si můžeš stáhnout tady: http://trotmania.raincloud.cz/

// A jeden otazník bude příště stačit. Šetři interpunkční znaménka pro příští generace.
Odpovědět
#56
Nikde na Stepmania foru jsem to nenasel tak jeste zkusim tady - mam ted tu nejnovejsi verzi Stepmanie, uz pada min ale porad pada kvuli zvuku - mel nekdo podobny problem a vyresil to?

Padani je nahodne, staci ale nekdy kdyz ji necham bezet v menicku bez pohnuti treba 2-3 minuty a je hotovo.. nekdy se to stane treba hned po startu pisnicky Twilightoops

Jinak diky za Trotmania na Raincloudu ! =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#57
Na TrotManii použij ne tu nejnovější, ale aplha-2 verzi - s nejnovější to občas padá, či vůbec nefunguje.

Note to self: Ten přehled a how to konečně musím dodělat ... už mi to ut leží moc dlouho...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#58
Udělám malé LINUX HOWTO protože jsem si tím právě prošel Twilightsmile

Moje konfigurace
Používám: *buntu 12.04 LTS (konkrétně Xubuntu studio)
Linux natalka 3.2.0-37-lowlatency #37-Ubuntu SMP PREEMPT Mon Jan 28 13:38:38 UTC 2013 x86_64 x86_64 x86_64 GNU/Linux
HW: Core2Quad 9300, GF9600GT, binární nesvobodné ovladače grafiky - verze 295.40 z balíku nvidia-current


Stáhl jsem aktuální verzi stepmanie
Na stránkách je poskytnutá zkompilovaná 32bit i 64bit binárka, stejně jako zdrojáky.
Nechci kompilovat. Průšvih je, že ta binárka dynamicky linkuje konkrétní (čti obsolete) verzi knihovny libpng1.5 a pro změnu velmi novou verzi libglew1.8 které nejsou by-default ani jedna v repozitářích.
Samozřejmě jsem hledal nějaké backporty, ppa atd... NEDĚLEJTE TO. Jde to snadno (ohavným způsobem) obejít...

Úprava hotových binárek stepmania a GtkModule.so
Nevěřil jsem svým očím, ale ono to vlastně z principu fungovat musí. Provedeme tyhle čtyři záměny SEDem přímo v binárkách.
Kód:
sed -e 's/libpng15\.so\.15\x00/libpng12.so.0\x00\x00/' -i stepmania
sed -e 's/libGLEW\.so\.1\.8\x00/libGLEW.so.1.6\x00/' -i stepmania

sed -e 's/libpng15\.so\.15\x00/libpng12.so.0\x00\x00/' -i GtkModule.so
sed -e 's/libGLEW\.so\.1\.8\x00/libGLEW.so.1.6\x00/' -i GtkModule.so
FUNGUJE!

Stáhneme písničky
Jak píše Alkel o dva posty výše, jen jsem stáhnul balík z http://trotmania.raincloud.cz/
Je v něm i verze Stepmanie pro Windows. Co písnička to složka, co album, to složka složek.
Co si naházíte do složky Songs ve stepmanii, to tam budete mít... asi tak.
[Obrázek: stepmaniall.png]

MLP (TrotMania) skin
Opravil jsem skin TrotMania Alpha2 podle tohoto příspěvku
Uprevnou verzi si můžete stáhnout z mého webu. Stačí rozbalit do složky "Themes". (ve složce Themes je složka trotmania)
Vlákna ke skinům:
http://zenius-i-vanisher.com/v5.2/viewth...eadid=5553
http://www.stepmania.com/forums/showthre...ia!-(Beta)

Jak to šlape?
Mě běhá všechno naprosto v pohodě a velmi svižně. Efekty i rozlišení na maximum (FullHD, 700-800FPS).
S opraveným skinem (viz. výše) je všechno je 100% stabilní. Žádné splašené null-pointry, segmantation faulty. Twilightsmile

P.S. Ale leakuje to stále...
Kód:
==17197== HEAP SUMMARY:
==17197==     in use at exit: 2,048,362 bytes in 20,289 blocks
==17197==   total heap usage: 6,537,140 allocs, 6,516,851 frees, 1,669,357,476 bytes allocated
==17197==
==17197== LEAK SUMMARY:
==17197==    definitely lost: 12,554 bytes in 87 blocks
==17197==    indirectly lost: 268,655 bytes in 673 blocks
==17197==      possibly lost: 1,077,731 bytes in 14,186 blocks
==17197==    still reachable: 689,422 bytes in 5,343 blocks
==17197==         suppressed: 0 bytes in 0 blocks
==17197== Rerun with --leak-check=full to see details of leaked memory
==17197==
==17197== For counts of detected and suppressed errors, rerun with: -v
==17197== Use --track-origins=yes to see where uninitialised values come from
==17197== ERROR SUMMARY: 295285 errors from 18 contexts (suppressed: 2 from 2)

_________________________________________________________
Stáhnout rozchozenou stepmanii 5.0 beta pro 64bit *buntu 12.04

Včetně skinu a pár MLP songů
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#59
Minulý týden jsem u Honzdira konečně pochopil, že DDR není jen druh RAM. Rád bych si pořídil HardPad. Kde se to dá nejlevněji pořídit?
Odpovědět
#60
Tak než se objeví někdo se skutečnými zkušenostmi... Kvalitní komerční hardpad, podle toho co vím, stojí od 10k a u nás se žádný takový neprodává. Slyšel jsem něco o Impact Arcade (~20 000), ale po krátkém hledání nemůžu najít, kde se to v ČR vlastně prodává. Jestli je to moc, doporučuji značku DIY - na internetu je spousta návodů a dá se vyjít s cenou materiálů kolem 2k. A odkážu tě aspoň sem, tady si počti: http://www.czechddr.cz/hardpady.php

PS: doporučuji ale stejně na začátek koupit normální soft Impact Dance Pad - ono se i na tom fakt skáče docela dobře.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)