Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj malý Pony: Přátelství je magické
no nwm to asi nebude takové jak to bývá normálně Twilightoops
Odpovědět
Ahoj Facehoof Ano ano Lovely je tady Pinkiecrazy
Ale já jsem se prostě neudržela a musela se na csfd podívat... četla jsem popis seriálu, abych jim zkontrolovala ty chyby Rainbowlaugh Snad je chápáno jak to Lovynka myslí Rainbowlaugh
No.. našla jsem něco, co se mě celkem dotklo..:

- Rozhodne se tedy v Ponyville zůstat a spolu s přáteli Applejackem, Rarity, Pinkie Pie, Rainbow Dash a Fluttershy... -

Co? Applejackem? Jak tohle někdo může napsat Facehoof Měly by si nejdřív něco zjistit Twilightangry2 A to to první co je u člověka (či poníka) podstatné... pohlaví Rainbowwild
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Já jsem také občas v češtině odkazoval na nějakou MLP kobylku jako na "něj". Ono je to totiž strašný derp s tou češtinou - slovo "poník" je v češtině v mužském rodu, takže do dá trochu cviku říkat to genderově správně Rainbowlaugh Třeba Derpy je takové asexuální jméno, a když se někdo třeba ptá "Hele, a Derpy, to je ten s těma křivýma očima?", nelze se tomu divit. Dochází ke konfliktu mezi tím, že myslíme poníka (asociace s mužským rodem), a tím, že myslíme ženskou postavu.

Takže se to musí prominout Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(03.06.2013, 17:11)LovelyMaii Napsal(a): - Rozhodne se tedy v Ponyville zůstat a spolu s přáteli Applejackem, Rarity, Pinkie Pie, Rainbow Dash a Fluttershy... -

Minimax má taky úžasný popisRainbowlaugh
(14.04.2013, 15:19)Minimax Napsal(a): Equestria je kouzelné království obývané výhradně malými barevnými poníky. Zářivý soumrak – mladý snaživý jednorožec, kterého zajímá jen zdokonalování vlastních magických schopností. Jednoho dne ale dostane velice důležitý úkol od své učitelky princezny Celestie: „Přestaň už ležet v těch svých knihách a najdi si konečně nějaké přátele!”

A pokud si dobře vzpomínám, tak v jednom rozhovoru v rádiu zazněl od moderátora výraz "Ten Pinkie"
Odpovědět
jako poníky?! pche to nic teplejšího na skladě nemáte ?
Odpovědět
Máme

Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
To jsem na to zvědavá, snad dabing bude stát za něco Ajsmug

(03.06.2013, 17:11)LovelyMaii Napsal(a): ...Applejackem...

(03.06.2013, 17:11)LovelyMaii Napsal(a): ..Applejackem..

(03.06.2013, 17:11)LovelyMaii Napsal(a): Applejackem

O.o

Jinak, MLP CZ dabing se mi dříve celkem zamlouval, Rainbow Dash se celkem podobá originálu, avšak na EN dabing to nemá, protože třeba Breaburna mohli nechat, a nepřekládat na ''Jablečníka''. Že Angela přeložili na Andílka se mohlo dát čekat...
Odpovědět
Tohle je skvělý, v "Přátelství je magické" to už ani moc poníky nepřipomíná, spíš nějaký mutanty s obříma očima a kulatejma hlavama Facehoof

Odpovědět
ja myslel ze vsude je spyke dabovan holkou Rainbowlaugh
Jeden admin se mě chce zbavit. Fluttershysad
Odpovědět
Já četl Escape from Latrina Pinkiehappy
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)