Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.76 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arosis - Povídky a překlady
#21
(26.06.2012, 22:34)Drakasin Napsal(a): Co je vlastně na Libre/Open Office lepší, než na Wordu? Jen malá technická otázka.

Já používám obojí, protože v něčem vyniká Libre(Open) Office a v něčem Microsoft. A to jak pro psaní tak i v práci.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#22
doufám,že se s tím rychle proslavíš.Tohle bych chtěl mít jako povinnou četbu ve školePinkiesmile
Odpovědět
#23
Ó, děkuji. To je od tebe milé Pinkiehappy
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#24
Přečetl jsem už skoro všecko a připojuju se k tomu, že je to skvělé čtení Pinkiesmile díky moc za něj!

PS: Docela mě tvoje psaní navnadilo, takže teď mám jednu povídku na téma MLP rozepsanou a snad jí i dotáhnu do konce Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#25
Heh, kéž by mě taky někdo tak chválil xD *potichu závidím*
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#26
Teď budu téměř tři týdny mimo, takže žádná další asi nebude Pinkiesmile Každopádně teď pracuji na příběhu Shining Armora a Chrysalis do té soutěže, co tu máme o pár vláken vedle. Určitě tu povídku nakonec vystavím i zde.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#27
Mí drazí a věrní čtenáři, vrátil jsem se právě ze své dovolené, kde jsem byl zcela mimo civilizaci. K mému mírnému zklamání, koukám, že soutěž, do které jsem chtěl přihlásit svou povídku, byla zrušena. Na druhou stranu je to dobře, protože z toho co v počátcích bývalo povídkou se stal v průběhu posledních dní román a termín ukončení soutěže bych nejspíš nestíhal. V současné době mám napsáno rukopisem přibližně 60 stránek, takže začnu s jejich přepisováním do elektronické podoby.
Máte se tedy na co těšit Twilightsmile
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#28
Přidány první tři kapitoly románu Pravá Láska

Další jistě brzy doplním.

Na zkoušku jsem k povídce přidal několik obrázků, které víceméně vyjadřují danou situaci. Pokud by vám překážely, tak dejte vědět.

Přeji příjemné počtení Twilightsmile
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#29
Přidána nová povídka Nejhorší obavy.

Společně s povídkou Splněné přání zakládají novou sérii povídek Luna: Strážkyně noci, na které jsem začal pracovat
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
#30
Hledám dobrovolníka, který by mi pomohl s korekcemi mých povídek a překladů. Mě samotného to zrovna moc nebaví Pinkiehappy a jak se říká: "Víc očí víc vidí."

Odměnou Vám bude možnost přečíst si mou tvorbu jako první, dobrý pocit z vykonané práce Pinkiehappy a samozřejmě čestné místo v hlavičce povídky Twilightsmile
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)