Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Žádné vymítání,maximálně promítání.
(03.07.2012, 21:42)mp5991 Napsal(a): Žádné vymítání,maximálně promítání.

Dobře tyRainbowlaugh....A Ano...Promítat by se na druhém srazu mělo....A nemohu se dočkat,až uvidím MLP na projektoru s ostatnímiRainbowkiss
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Bomba, bomba to bude Rainbowlaugh
Pinkiehappy Today we gonna PinkiePie hard!Pinkiehappy
No tak klídek, naháníte mi nepředstavitelné chutě Rainbowlaugh
Když to tu tak čtu... možná bych mohl zařídit dort s tématickým motivem - třeba zrovna ten, co je na tričku Pinkiesmile ale asi by nebyl pro 40 lidí, protože to bych sám neodnesl.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Jamis: S tím ti pomůžou přátelé, ale hlavně ho moc nevychvaluj, aby ho cestou nesnědli Pinkiehappy
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
No co...Tak z dortu budou jednohubkyTwilightsmile......Jak malá štamprlata na zdraví broniesRainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Doslo k drobne zmene.
Sraz se NEbude konat v Merende, jaksi nam zapomneli oznamit zacinajici rekonstrukci.
Aha............A kde tedy?Ajsmug
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Dam vcas vedet, darm mi zkousi neco vyjednat. Kdyby to nevyslo, tak je stale moznost to udelat v Cutlynxove brlohu, ale bylo by to technicky narocnejsi.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)