Anketa: Kedy chceme zraz ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
6.7.2013
3.13%
1 3.13%
13.7.2013
9.38%
3 9.38%
20.7.2013
53.13%
17 53.13%
27.7.2013
18.75%
6 18.75%
Kedykoľvek
12.50%
4 12.50%
Inokedy
3.13%
1 3.13%
Celkem 32 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prvý Banskobystrický zraz
#81
Fú, no neviem, najprv sa musíme vychytať niekde, pravdepodobne na vlakovej alebo autobusovej stanici, s tade by sa za pekného počasia malo ísť na Urpín alebo iný kopec. Večerom, by sme sa mali presunúť do čajovne. Nuž a tam to končí, kto bude chcieť, nech odíde. Potom tí čo nebudú mať kam ísť, poskytnem im "stajňu" Pinkiesmile
Mňau :3
Odpovědět
#82
Aktualne to vypada ze 19.7. bude sraz v Kosicich a moznosti prespat!
Tzn. rano 20.7. presun z Kosic do BB a pak, 21.7. bude (rozluckovy) sraz v Bratislave takze hledam moznosti jak to zkombinovat jeste s timto (a to si piste ze to bude paradni tridenni vylet) Pinkiehappy

Kdo se prida???
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#83
(07.07.2013, 19:29)pidi Napsal(a): Aktualne to vypada ze 19.7. bude sraz v Kosicich a moznosti prespat!
Tzn. rano 20.7. presun z Kosic do BB a pak, 21.7. bude (rozluckovy) sraz v Bratislave takze hledam moznosti jak to zkombinovat jeste s timto (a to si piste ze to bude paradni tridenni vylet) Pinkiehappy

Kdo se prida???

Já to spíš vidím na 2 denní výlet Rainbowlaugh ,ale jdu do toho snad se nějak dostanu domů Pinkiehappy kdybych fakt zešílel a nedošli 2hý den prachy tak bych možná uvažoval o bratislavě Pinkiecrazy
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
#84
Ja by som to potiahol aspoň do desiatej vonku. Vraj mám vybavaný nocľah, čiže ja som vybavený Twilightsmile. Zraz v BA? Wut? O.o
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
#85
Skús sa spýtať Pidiho, na Brňákov nemám kontakt... Alebo to hoď na Ksichtbúk, ľudia sa určite nájdu.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#86
lidi nemohl bych u někoho v BB přespat ? všechny spoje jedou až ráno dalšího dne Pinkiesmile
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
#87
U mňa sa vybavuje nocľah Pinkiesmile
Mňau :3
Odpovědět
#88
Mňa vyškrtnite, vbehla mi tam jedna blbosť, takže nemôžem prísť.
[spoiler: a poriadne ma to sere... just sa to muselo stať]

Ajsleepy
Odpovědět
#89
(11.07.2013, 13:13)Kocúr Napsal(a): U mňa sa vybavuje nocľah Pinkiesmile

takže bych stím mohl počítat? + prosím do PM Kontakt na mobil protože zítra jedu na týden na chatu a prakticky tady na foru strávím už jen dnešek a zítřek takže bych potřeboval kontakt abych věděl kde vás mám hledat Pinkiehappy
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
#90
Záleží koľko ľudí, ak sa zmestíme do siedmych vrátane mňa tak OK. Spíšem predbežný zoznam a napíšem ťa tam Pinkiesmile
Mňau :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: