Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
No... mě momentální banovací systém spíše připomíná minové pole, jednou šlápnete vedle a můžete být rádi, že vám to "jenom" urvalo nohu.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Ale no tak, když si já dokážu udržet 10%, tak to nemůže být tak přísnéPinkiehappy Podle mě je současný systém nastavený celkem správně. Možná u citací by se to mohlo brát trochu mírněji.
Odpovědět
(09.08.2013, 16:07)Terodeness Napsal(a): No... mě momentální banovací systém spíše připomíná minové pole, jednou šlápnete vedle a můžete být rádi, že vám to "jenom" urvalo nohu.

tak si mááš dáva bacha kam šlápneš
Odpovědět
K tomu bych jeste dodal, ze mistni warning system umoznuje dorustani koncetin.. tim mysleno ze ty warningy po case expiruji Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(09.08.2013, 16:07)Terodeness Napsal(a): No... mě momentální banovací systém spíše připomíná minové pole, jednou šlápnete vedle a můžete být rádi, že vám to "jenom" urvalo nohu.

[Obrázek: anpss14-animated.gif]

Have this
Odpovědět
(09.08.2013, 16:07)Terodeness Napsal(a): No... mě momentální banovací systém spíše připomíná minové pole, jednou šlápnete vedle a můžete být rádi, že vám to "jenom" urvalo nohu.

Ako sa to vezme... Warning za citácie dostal možno každý druhý (tretí?) vrátane mňa, no tých pár percent človeku účet až tak nešpatilo a aj tak to po pol roku kleslo. Pokiaľ sa niekto zabudne a náhodou nedá tag / zle odcituje / whatever (a teraz myslím tie menšie prehrešky) a potom si to uvedomí a opraví, to pochopím. Normálny človek si vie priznať chybu.

No ak sa niekto sústavne správa ako idiot, nevie sa vpratať do kože, uráža, trollí, spamuje a posiela cez PM gore / R34 stuff alebo sa hrá na chrobáka Truhlíka - "všade bol, všetko videl, proste majster šveta", čo by si urobil s takým?

Sú to síce extrémne prípady, no žiaľ aj také tu sú (len sa pozri na banlist).
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Total OT:
Brouk Pytlik
Chrobak Truhlik

Made me lol IRL.
Odpovědět
(09.08.2013, 17:50)Melgarh Napsal(a): K tomu bych jeste dodal, ze mistni warning system umoznuje dorustani koncetin.. tim mysleno ze ty warningy po case expiruji Twilightsmile
no ono když to nějakej "overzealous" mod nastaví na deset let......
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Nebo rovnou na nikdy. To už jsem taky viděla.
Odpovědět
(09.08.2013, 12:29)DaveL Napsal(a): soon™

Byly vyslyšeny moje modlitby Raritystarry

(09.08.2013, 16:07)Terodeness Napsal(a): No... mě momentální banovací systém spíše připomíná minové pole, jednou šlápnete vedle a můžete být rádi, že vám to "jenom" urvalo nohu.

No, pokud mohu reagovat. Spíš to je minové pole, kde máš přímo uprostřed volnou cestu, jasně označenou reflexní barvou a jsou tam tisíce cedulí, které ti řeknou: Bezpečná cesta, která má přesně jeden metr na šířku, nechoď vedle, všude tam jsou miny. Pozor, nepřekračuj hranice cesty. Tahle je jediná bezpečná.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)