Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Froldo sorry, ale Ty by ses měl spíše zamyslet nad svým vlastním podpisem. Máš tam 7 řádků (nepočítaje v to mezery), z čehož má smysl jeden.

To, že si tady spousta ovcí začala dávat do podpisu zkratky nejrůznějších kvaziskupin a podobných truckrávovin, je jako fakt spíše k smíchu, než podnět k represím. Jak píše Mel, jedná se o určitou svobodu projevu, a s tím opatrně.
Get rich or die trying.

Odpovědět
Desolator, to hovorí človek, ktorý má sám v podpise názov skupiny.

Frolda, nevidím na tom nič neetické (teda ak netrollíš). Je to chvíľková móda, ktorá príde a odíde. Ako trebárs Ask.fm v podpisoch.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
me osobne tu chybi forum "news" MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNOVEJSI info Rainbowlaugh (BRONIES.cz maj skvelou komunitu TAKZE NEPOCHYBUJI O TOM ZE BY DO TOHOTO FORA KAZDY den/tyden pribyly novinky od hodne clenu bronies)
Odpovědět
Česky a bez caps locku by to nešlo?
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Marakaska:

Bez urážky, nabudúce si to po sebe aspoň prekontroluj, vypni Caps Lock (netreba vrieskať) a potom to uverejni.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(13.08.2013, 21:39)Mr.Desolator Napsal(a): To, že si tady spousta ovcí začala dávat do podpisu zkratky nejrůznějších kvaziskupin a podobných truckrávovin, je jako fakt spíše k smíchu.

Bavím se nad tím když někdo rozhlašuje jak je dělání toho či onoho hrozně špatné ale přitom v tom samém příspěvku udělá to na co nadává...
Odpovědět
Marakaska: Prepáč, ale čo má ten príspevok vyjadrovať?
Odpovědět
Musel sem si to přečíst pětkrát, ale mám pocit, že se nám marakaska133 snažil sdělit, že je línej procházet fórum a že by se tu proto měla vytvořit sekce, která by fungovala jako agregátor zajímavýho dění (asi nejen) na fóru.

Tady nikdo línýmu Honzovi nebude servírovat husičky až na vyhřátou pec, kde celý dny polehává.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Mohl být informován otom kdyz někdo z vedení fóra smaže můj příspěvek(kde, jak, co a proč)? Já se mám pro příště poučit abych neudělal stejnou chybu?

300 příspěvek nyní se spellcheckem.
Odpovědět
(14.08.2013, 00:04)marakaska133 Napsal(a):
Ja sem tky PRO news MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNJa sem tky PRO news MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNOVEJSI info Rainbowlaugh (BRONIES.cz maj skvelou komunitu TAKZE NEPOCHYBUJI O TOM ZE BY DO TOHOTO FORA KAZDY den/tyden pribyly novinky od hodne clenu bronies) OVEJSI info Rainbowlaugh

Na to mas tady tyto tlacitka:
Zobrazit nové příspěvky | Zobrazit dnešní příspěvky

Jsou nahore vlevo pod tvym jmenem Twilightsmile

@KRAJKHOUR:
Smazat prispevek?
Hmm pokud to je s warningem, tak zpravu dostanes. Pokud to obsahuje neco spatnyho, tak aspon ja to editnu a dam tam cervene co jsem editnul. Pokud ti nikdo nic nerekl, tak to nejspis byl omyl..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)