Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Heh myslel jsem ze blbe vidim ale radsi overil a je to Jerykuv TROLL podpis.. takze mpcko se pekne nachytalo Rainbowlaugh

Ohledne prispevku.. jo sotva jsem najednou na prvni strance.. asi budu muset zorganizovat nejaky dalsi vypravu na con Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
[OT]Ne, já to samozřejmě věděl AJ lie (Dneska sem fakt blbej, pardónRainbowlaugh)[/OT]
Odpovědět
(22.10.2013, 20:39)Terodeness Napsal(a): Z ničeho nic se mi zdvojnásobil počet mých postů. Je to nějaká chyba a nebo jste někde zapnuli počítání příspěvků? OT a RP subforum to není.



(22.10.2013, 20:56)Flaiming Napsal(a): Terodeness: Tak to netuším, čím to může být, já se v tom nevrtal. Možná tam něco měnil DaveL.

"Já to nebyl!"
Odpovědět
Chci se zeptat, jestli existuje nějaká statistika, kolik z těch 2 010 registrovaných členů je skutečně aktivních. Docela by mě to zajímalo. Pinkiesmile
Odpovědět
jedině se podívat na seznam uživatelů a kouknout se, kolik jich tu bylo za poslední měsíc a odečíst určitou část těch, který si pouze založili účet
Odpovědět
Adri: Na hlavní stránce úplně dole máš Statistiky Bulletin Boardu, tak tam.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(23.10.2013, 11:24)Aidrien Assagir Napsal(a): Chci se zeptat, jestli existuje nějaká statistika, kolik z těch 2 010 registrovaných členů je skutečně aktivních. Docela by mě to zajímalo. Pinkiesmile

Keď som pozeral naposledy, bolo to niečo cez 50%, no po tom návale -násťročných detí sa to číslo asi ešte zníži.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Říkám si, jestli by nebylo od věci promazat neaktivní členy.
Odpovědět
Neaktivní členové tu (dle mého skromného názoru) ničemu nevadí.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
a aspoň se pak můžeme chlubit číslama
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)