Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Pokiaľ ide o premazanie neaktívnych, čisto teoreticky by sa to mohlo, no nemá to hlbší význam. V databáze s takým počtom príspevkov asi veľa miesta nezaberajú a spamovať nebudú, ak sú aj tak ticho. Jediný problém by mohol byť, že "zaberajú riadky v zozname členov". A ako píše Fulyn, aspoň môžeme machrovať s číslami - pokiaľ to niekto nezačne hlbšie skúmať.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Neaktivní uživatele máš všude a v podstatě nikde se nemažou.
Odpovědět
Z pravidel pro RP: "Role play je o hraní role. Pokuď je na domluvě hráčů že chtějí hrát normální svět tak je snad jasné že může dojít také na sex. Patří to k životu a tedy i k hraní role z obyčejného života."

To by se dalo říct i u obrázků, nic se tim nevysvětluje. Nebylo by lepší prostě napsat, že u RP platí výjimka? (Stejně jako u literární tvorby.)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
@Zmok: mam dojem ze v pravnim jednani CR je ukotveny eroticky a sexualne explicitni material graficke podoby ale ze knihy jsou z tohoto vyjmuty, viz 50 shades of Gray apod. kde to je tez vcelku udajne graficky sepsano.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
ne že by se mi chtělo dvakrát vidět clopficy a r34 RP v "civilních" sekcích ale proto je extra založeno nové subfórum na vyloženě 18+ RP.
Odpovědět
(24.10.2013, 11:30)Melgarh Napsal(a): viz 50 shades of Gray apod. kde to je tez vcelku udajne graficky sepsano.

OT

50 Shades je pokus o vtip, nie kniha...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
HTTP:

OT:
Což ale nemění nic na tom, že je sex v této knize popsán explicitně a graficky. Což k potvrzení Melgarthova dodatku postačuje.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Otázka: Co se stalo s časem bronies? Že v sekci představte se je poslední příspěvek "Dnes v 00:06" nebo něco okolo tohodle času. Nebo to mám něco špatně nastavené jenom já?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Já mám poslední příspěvek Dnes 22:11. Na změnu času je to moc velký rozdíl. Jen mě napadá jestli sis nehrál s nastavením časového pásma(panel uživatele-změnit možnosti). V profilu máš místní čas o 2 hodiny napřed, tak to asi bude tím.
Odpovědět
Po aktualizaci mi zmizeli spoiler buttony
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)