Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky

Hádejte co! ASDFmovie 7 Pinkiehappy

[spoiler: Muffinz :3]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět

Tohle je dobrý
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Táto diskusia... Nuž, čítať ju totálne unavený okolo trištvrte na päť ráno má niečo do seba, miestami mi až tiekli slzy Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Earrape alert

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
ten trapný pocit, když jdete v noci z hospody, zpíváte si a nevšimnete si, že někdo jde pár metrů za váma
Odpovědět
Keranis: Tak tohle je morda Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Hlavně 9:56 a 12:33 Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
Ten trapný pocit když se v hodině dějepisu bavíte o tom co se stalo 11 . 11 a vy si začnete zpívat The Heart Carol
(schválně kdo uhádne proč jsem si to začel zpívat?)
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
Odpověď kámoše na to kdy se staví si zahrát ke mě Rainbowlaugh
Citace:...JO KOŇSKÝ CUKR UMÍ OPEPŘIT I TU NEJVĚTŠÍ MAKOPANKU Tak to olíznu konský ohon a zasunu ho do krabičky od kočičky!...
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Pozor QNSFW nehledal jsem to pod umyslem jaký si myslíte, ale když sem hledal to co je na tý knížce, což jsem dal pak do tématu "Ohodnoťte avatar nad vámi" a tohle bylo mezi výsledkama
[Obrázek: twilight_sparkle_commands_you_to_read__b...5eotdi.jpg]
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)