Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Jeste ohledne toho srazu na Andelu - nejaka specificka lokace kde se everypony bude nachomitat? To metro ma myslim vice vychodu (neprazak a newbie Twilightblush )

Diky za klid v dusi Twilightsmile

@Darn/.Spock:
K tomu MTG: Shards of Equestria -> to mate vseci karty s MLP tematikou tiskle nebo do toho mate namychany normalni karty? Vzhledem k tomu ze v Highlanderovi muze bejt karta jen jednou krom basicu tak je to docela zabava to tisknout, pulku uz mam ale uz jsem si rozrizl palec o papir takze jsem zvedavej jak dopadnu s hotovym balikem.. Ajbemused
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Nebereme to jen ze Shards, ale z vícero zdrojů Pinkiesmile
Stanice Andel ma dva vychody - Na knizeci je pri jizde z centra (smer Zlicin) u predni casti vlaku a vychod na Andel, kde bude urcite sraz, je u casti zadni. Ten vychod na Andel je navic jednoduchy, zadny velky vestibul s vice vychody, eskalator jede az na uroven ulice, takze se neboj, ze bys mohl zabloudit Raritywink
Jednodušeji řečeno, před jedněmi andělskými eskalátory visí obrázek tramvaje a před druhými obrázek autobusu, je třeba následovat bílou tramvaj Pinkiehappy
K tomu metru - 8. července 2012 do ukončení provozu v neděli 29. července 2012 obousměrně přerušen provoz metra na lince A mezi stanicemi Malostranská – Dejvická.

Jasně píšou, že je omezená jen linka A
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

(25.07.2012, 12:03)Pajzl Napsal(a): Jednodušeji řečeno, před jedněmi andělskými eskalátory visí obrázek tramvaje a před druhými obrázek autobusu, je třeba následovat bílou tramvaj Pinkiehappy

Lepe uz to receno snad byt nemohlo, diky @everypony za info =)

A jeste ze to metro bude fungovat.. uz se mi stalo ze jsem hodinu jel nekam a ono to jelo opacne pac jsem si myslel ze v Praglu ty nocni spoje jezdej jen jednim smerem jako v Hradci a vecer a pripity to zrovna neni idealni na identifikaci okoli Rainbowlaugh

-Mel
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Tramvaj od Autobusu ještě poznáš ne? Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Jsou dny a stavy, kdy takovyto ukon vyzaduje delsi zamysleni.. Twilightblush
Ale co ma anypony delat kdyz Pinkie neustale porada ty svoje party?!? Pinkiesick
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Ještě naposled připomínám, že pokud bude chtít nějaký zmatený nepražák být vyzvednut na Hl.n. nebo na Florenci, musí mi poslat PM.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Možná by nebylo od věci určit číslo poslední záchrany tzn. když všechny ostatní metody selžou, nechť se na tenhle mobil zavolá a všechny, kteří budou budou bloudit, se můžou ozvat - nějak je dohledáme. Čímž mám na mysli napsat číslo přímo sem, ne se dohadovat přes PM.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)