Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP & Littlest Pet Shop SHOW!
(04.11.2013, 10:05)xsoft Napsal(a): Nevidel bych to taak kriticky. Holky z EQG delaly svou praci. Liceni jim zabralo 2h a byly tam cely den (nejen v sobotu ze?). Od nas taky nekteri male deti uplne nemusi a nevime, jaky maji holky vztah k sou samotne.
Kostym vcelku odpovidal panenkam EQG, barva na telo jedine plus (tu nemel nikdo z nas). To ze tyhle figurky nemusim je jina vec Ajsmug. A uprimne, kdo by nebyl vydeseny, kdyz by videl Jamise Pinkiesmile Ajsmug

Plus, pokecali jsme s ofiko Hasbro i TV Barandov. Mame tunu fotek, stejne jako ostatni navstevnici. Indiani a ostatni ne-navtevnici co fotily maji tunu materialu. Husty, to zase bude pruser xD

A na zaver, nikdo z lidi by poniky jmenem neznal, kdyby nebylo ceskeho dabingu. Vidite, i k necemu je dobry.

PS: kdoby na veletrhu nasel modre zatmavene bryle, tak Rainbow se po nich shani

kolik myslis ze zabralo liceni na pony sraz me? ted jsem mela odlehcenou variantu, kde mi oblicej zabral "jen asi" 30min, prvni oblekani dalsich 30, dooblekani u corwina s jeho asistenci uz jen 15min. navic oni se mozna nelicili sami ale meli na to cloveka. nechodili v podpatcich ale meli pod tema navlekama na nohy nejaky tenisky. a rozhodne nebyli zasnerovany v korzetu a nepalili je oci z cocek. a rozhodne si myslim ze ja nenavidim deti vic nez oni. taaaaakze, kdyby me dal nekdo nemale penize za hosteseni na veletrhu tak se aspon snazim sem tam jit mezi lidi a drzet nacviceny usmev na tvari.

souhlas s tim ze jejich kostymy odpovidaj panenkam.......tudiz jsou hnusny
Odpovědět
(04.11.2013, 13:14)ithil Napsal(a): kolik myslis ze zabralo liceni na pony sraz me? ted jsem mela odlehcenou variantu, kde mi oblicej zabral "jen asi" 30min, prvni oblekani dalsich 30, dooblekani u corwina s jeho asistenci uz jen 15min. navic oni se mozna nelicili sami ale meli na to cloveka. nechodili v podpatcich ale meli pod tema navlekama na nohy nejaky tenisky. a rozhodne nebyli zasnerovany v korzetu a nepalili je oci z cocek. a rozhodne si myslim ze ja nenavidim deti vic nez oni. taaaaakze, kdyby me dal nekdo nemale penize za hosteseni na veletrhu tak se aspon snazim sem tam jit mezi lidi a drzet nacviceny usmev na tvari.

souhlas s tim ze jejich kostymy odpovidaj panenkam.......tudiz jsou hnusny

Nevim kolik dostali zaplaceno (50..100 na hodinu)? Pokud to bylo pres agenturu tak jeste min. Odvadeli svou praci, kostymy dostaly (nedelali si je sami), a jak se tam chovali je na sefovi, co je najal. Imho naprosto v pohode. Jestli se mi to libilo nebo ne je jina otazka.
U jinych stanku treba manazerka holky servala, ze se s nama nebavi a radeji neco delaji. Naprosto v poradku.

A ke kvalite kostymu, takze na rovinu. Tohle je EQG reklama a EQG figurky:
http://www.youtube.com/watch?v=kax_tg1gm0s
Jsou jim vice podobne nez muj, tvuj nebo kohokoliv jineho kostym, kdo jsme tam byly.

Nechci moc popichovat, ale kdyby ti nekdo dal penize, za to ze budes v kostymu EQG na veletrhu a budes se bavit s detma, tak ho posles nekam. Nebo se pletu?

Nechapu nejak duvod proc tady komentujeme jake kostymy meli zamestnanci Hasbra na akci. Tady pokud neco neni v originale nejlepe primo od Lauren, tak je to spatny. Tohle byla akce pro maminky a male deti (maminky zaplati hracky, deti se pobavi) a to to splnilo na vybornou. Trochu zerg, ale to se stava.

Vice fotek a mene kritiky prosim (tenhle topic mohou cist i jini lide Ajsmug)
Kde je treba link na Hofyland? Co o akci rikaji ostatni?
Odpovědět
Prolezl jsem jejich webovky a FB ale zatim zadne fotky z toho celeho dne, zpracovavaji to vsechno plus ten sok Rainbowlaugh Problem je ze rodice si ty fotky nahazou nekam k sobe a ven se nedostanou, takze zatim musime spolehat bud na Offiko ci na Jamisuv fotak Rainbowlaugh

@Xsoft: No jo byli placeni ale fakt to bylo hrozny - kdyz uz si dali praci s tim body-paintem tak meli mit paruky, takhle to fakt vypada jak Avatarka ta RD.. na druhou stranu, Dat Applejack.. Dat Pinkie Trollestia
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Melgarh: vzdyt maji paruky. A RD v EQG bohuzel jako avatar vypada https://www.google.cz/search?q=rainbow+d...0&tbm=isch
Odpovědět
nevypada. jenze u slecny trefili spravnej odstin modre jen na tele. oblicej mi prijde ze trochu prehnali. a ono neco jineho je to s RD parukou a bez ni
Odpovědět
K holčinám - kdybych jim platil já, tak je za jejich práci nakopu do zadku. Takhle se hostesky opravdu chovat nemají - krásně to sepsala Cross. Tohle vlákno ovšem není o řešení teenagerek které neznají hodnotu peněz a práce a neumí pořádně makat, jen se flákají kde to jde, takže tento OT prosím utnout Ajsmug

Licence jsme se zástupci také probírali, dle všeho má ČR/SR Hasbro velmi slabou pozici pro vyjednávání licencí pro dodavatele/výrobce - snad je představa stovek/tisíců broníků ochotných nakupovat jejich výrobky trošku popožene a pomůže jim. Co mě osobně hodně překvapilo, že o Bronies vůbec netuší (vzhledem ke spojení Hasbra a velkých zahraničních akcí) -> čekal bych, že to interně budou řešit a probírat, přeci jen je to obří komunita s ohromným finančním potenciálem, vytváří epickou reklamu zdarma etc etc etc... Nu což, teď o nás ví Ajsmug
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Pro ty co nebyli tu mám jednu fotku jak to vypadalo uvnitř co se týče hustoty lidí
[Obrázek: 6432_10202725667409576_433794704_n.jpg]
Odpovědět
hehe. Ono už to bylo Rainbowlaugh hups
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Nemohl jsem si pomoct, ale výraz té ženy k tomu hrozně sváděl Rainbowlaugh

[Obrázek: rvy0.jpg]
Odpovědět
Muhehehe. Paní je nádherná a zasmála jsem se velmi padoušsky.

Jak vás tak vidim, tak... tak si tu Rarity fakt ušiju. A holce spíchnu Sweetie Belle a klukovi Spika. Twilightsmile

Já obecně nechápu, proč brigády typu "navlíknu na sebe šílený kostým a půjdu dělat hostesku/figuranta" zpravidla dělají lidi, kteří to ze srdce nenávidí. Já bych si to užila! Mně by nevadilo vypadat jako obří kuře nebo veverka v pruhovaným tričku nebo být zmalovaná do zelena, hlavně že bude legrace. Ale mně nikdy nikdo takovou brigádu nenabídl.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)