Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nápověda
#41
MBite: Určitě ne. To by se muselo nastavovat přímo na stránce s vláknem a nic takovýho tu není. Technicky to IMHO ani nepůjde naprogramovat.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#42
MBite: Ne, to bohužel nepůjde. Systém to neumí a nepřijde mi, že by tato funkce byla příliš vyhledávaná.
Odpovědět
#43
Som prvý aj posledný čo dačo takéto potrebuje Rainbowlaugh, nie ani ja nevidím využitie len som to potreboval v jednom konkrétnom vlákne.
Nevadí, len som sa opýtal či to nieje niekde skryté. Twilightsmile
Odpovědět
#44
11000% mi to pomohlo,až doteď sem měla se Spoilerama problém,díkHeart
Pinkiemana is crazy?Pinkiecrazy
Pfffffffffffff
Odpovědět
#45
Ahoj, chtěla bych se jenom zeptat, jak změnit to Filly co mám po jménem + jsem ještě nepochopila, jak se vkládá Spoiler Twilightsmile Já sem docela často takhle mimo takže se ani nemusíte divit že všichni kromě mě to pochopili žejo Rainbowlaugh
Děkuji za odpovědi (pokud tedy nějaké budou Pinkiecrazy)
Ponies here, ponies there, ponies everywhere!! Pinkiecrazy
Odpovědět
#46
@Shadow Blue:

Tak nejdrive povinosti - prosim necituj predchozi prispevky a zejmena pokud obsahuje nejaka citace obrazek, tak ten obrazek spoileruj nebo ho smaz (odstranit od [img ... /img] do ). Dik za pochopeni (je to v pravidlech) a udrzovani naseho fora citelnym =)

1) Zmenit Filly:
- Panel Uzivatele (vedle nicku pod logem) > Zmenit Profil > Vpravo nahore je "Uživatelem definovaný titul" a tam je prazdne pole pro tyto ucely.

2) Spoiler Button:
Oznacis text (Kliknout a drzet a tahnout levym tlacitkem mysi kdy oznacis urcity text v editoru prispevku) a nahore zmacknes bud Cerny tlacitko s bilym textem SP ktere z toho udela textovy spoiler a nebo Modre tlacitko s bilym SP ktery z toho udela spoiler tlacitko.

A tot je vse!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#47
Sem pomalejRainbowlaugh Obrázková verzePinkiehappy :
[Obrázek: newreply.gif] a nad tím, co se píše příspěvek jsou tlačítka pro formátování textu:
[Obrázek: spoiler.jpeg] = [spoiler: text]
[Obrázek: spoiler_button.gif] =
Taky text Rainbowlaugh
Odpovědět
#48
(18.11.2013, 16:56)Melgarh Napsal(a): @Shadow Blue:
1) Zmenit Filly:
- Panel Uzivatele (vedle nicku pod logem) > Zmenit Profil > Vpravo nahore je "Uživatelem definovaný titul" a tam je prazdne pole pro tyto ucely.

Ahoj, problém je, že já tam nic typu Uživatelem definovaný titul nemám.

[Obrázek: snimek-obrazovky.png]
Druhá otázka je, jak můžu měnit podpis. Prošel jsem panel uživatele od shora dolů a nikde tato možnost není.
Odpovědět
#49
LunoOndra: Lebo si ešte neprekonal limit 20 príspevkov. Twilightsmile
Potom sa presunieš z skupiny registrovaní do skupiny ponifikovaní.
Odpovědět
#50
Když dlouho nečtu nějaké vlákno, příspěvky se tváří jako přečtené. Který z těchto dvou to je?
[Obrázek: 15g57gz.jpg]
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)