Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
#11
Počítejte i se mnou jen nevim jak to udělat s dárkem jeden mám obědnaný z eBay (pokud to nevadí) tak snad do té doby dorazí a chci ještě jeden jen netuším co by to mělo být (i když možná něco mám) a jestli se mi to podaří sesmolitTwilightblush
Odpovědět
#12
Tato akce bude s Froldou. Počítejte se mnou a moc se těším Pinkiehappy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#13
mno takže k mému šílenému nápadu Twilightsmile

jednoho dne jsem si psal s Hotaru a mě hned vyrostl nápad a ten je přijít tam s Dj výbavou! Flutterryay později jsem mu ten nápad s dělil a nabídl se že by tam vlítnul se mnou Pinkiesmile

mám všechno potřebného až na stůl (který by se nevešel do auta) a nějaké ty schopné bedny což se mi snad podaří si je zapůjčit
jinak bych přišel hold s mojí katastrofou což je 2x Jamo studio 180 2x sony srs 150 2x homemade bastl Rainbowlaugh 1x nějaký superwoofer 1x homemade bastl subwoofer
je to přes 800W (hudebně) co hraje přes půl kilometrů

krmení 1x zesilovač BVaudio CF400MOS (2x200W) 1x zesilovač Monacor PA-888 (1x100W momentálně nefunkční) 1x nějaká Hi-Fi věž (2x34W?) CF400MOS budu mít možná 2x

mno a jak to vypadá?
Jamo (sloupová) + homeda bastl
[Obrázek: fotografie0475_by_princesscz-d5s399y.jpg]
superwoofer + homemade bastl subwoofer
[Obrázek: fotografie0492_by_princesscz-d5w9ozc.jpg]
zesilovače + sony
[Obrázek: fotografie0491_by_princesscz-d5w9ozr.jpg]
můj stůl + mix + zesilovače + sony
[Obrázek: fotografie0572_by_princesscz-d6j2v18.jpg]

snad to vyřeším dvěma až čtyřma aktivníma PA bednama a jedním PA subáčem

jinak hraju house trance a když si chci zaválčit s beatama tak dnb breakbeat...
Hotaru teď nevím co hraje zmiňoval se mi o Hardstylu kdyby ho tam odehrál tak bych si asi střihnul shuffle Twilightsmile

pony mix by byl v mém podání mash up (2 a více hrajících songů najednou) + přeházený beaty/efekty/loopy
zazněli by tam songy od Vinyl Scratch, Silva Houd, Twitch, Assertive Fluttershy, Addictia, sim gretina a tak dále

co bych potřeboval od vás?
hlavně stůl Rainbowlaugh
možná někde to přespání páč neřídím tak scháním odvoz (maminka snad postačí Rainbowlaugh) v noci pro mě nikdo asi nepřijede

co by to zabralo místa?
v podstatě nic jen nějaký ten metr na stůl
bedny by se po odehrání strčili někam do kouta (nejsou vůbec velký)

kdyby jste tam chtěli slyšet nějaký ten svůj oblíbený song tak flešky mobili externí HDD CD s obsahem
kdo by jsi chtěl ohmatat mix (v mé přítomnosti) tak stačí poprosit

ještě dnes zkusím kontaktovat Hotaru a doplním nějaké to info od něj pokud by byl teda vůbec zájem

tak co tedy?

btw bylo by to samozřejmě zadarmo a možná bych sehnal i nějaké ty světelné efekty Twilightsmile
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#14
(21.11.2013, 18:52)Mrak Napsal(a): Počítejte i se mnou jen nevim jak to udělat s dárkem jeden mám obědnaný z eBay (pokud to nevadí) tak snad do té doby dorazí a chci ještě jeden jen netuším co by to mělo být (i když možná něco mám) a jestli se mi to podaří sesmolitTwilightblush

Ideálně by to měl být dárek, kde ses na tom aspoň zčásti podílel na tvořícím procesu; spíš něco zajímavého vytvoř sám a nespoléhej na ebay Raritywink
Odpovědět
#15
Stačí když pošlu dáreček ale nepřijdu ?
Odpovědět
#16
To se ti ale nějak bude muset dopravit jiný dáreček, aby zůstala zachována dárečková rovnováha Pinkiehappy
Odpovědět
#17
(21.11.2013, 20:30)Alkel u3 Napsal(a):
(21.11.2013, 18:52)Mrak Napsal(a): Počítejte i se mnou jen nevim jak to udělat s dárkem jeden mám obědnaný z eBay (pokud to nevadí) tak snad do té doby dorazí a chci ještě jeden jen netuším co by to mělo být (i když možná něco mám) a jestli se mi to podaří sesmolitTwilightblush

Ideálně by to měl být dárek, kde ses na tom aspoň zčásti podílel na tvořícím procesu; spíš něco zajímavého vytvoř sám a nespoléhej na ebay Raritywink

Ten z ebay je přímo určen někomu a ten druhý je pro mě podstatně důležitějši a budu ho dělat sám ale nevim jestli se mi povedeTwilightblush
Odpovědět
#18
@Darek: Darek by mel byt designovan ci konstruovan dle vlastni osy, at do toho clovek da kus sebe Raritywink

@All: Ohledne velikosti akce - ano, tohle bude jako 4. officialni mega-sraz CZ/SK Bronies abychom tu "conovou" sezonu roku 2013 ukoncili tak jak se patri Raritywink

@Ccody: musime probrat s technikama/zvukarema jake budou moznosti a tez jaky bude program, momentalne v reseni.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#19
konečně už se těším ale tentokrát si hodlám dat i to nějaký sólo či duo
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#20
Melgarh: dobrá Pinkiesmile tak já zatím budu netrpělivě čekat Twilightblush
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)