Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BronyTours] Crystal Fair 2014
#91
Skvělá práce Pinkiesmile díky moc za všechno to zařizování. Bez tebe by byla spousta z nás ztracená Rainbowlaugh

Finanční pálky teda pořádné...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#92
UPDATE:
Aktualizovan seznam zaplacenych veci. Ohledne plateb poslu nove PM/SZtko protoze to stare sezral pad databaze.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#93
Sice na poslední chvíli a s trochu jinou zpáteční cestou, ale I am in! Pinkiehappy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#94
Yipikayay yippy yippy yay! Doplaceno Melovi (díky za trpělivost a vyřizování Pinkiesmile ), lístek koupen, těšení nahozeno na 100%! Pinkiehappy
Odpovědět
#95
Frolda pridan do teamu Raritywink

Jinak pokud je nekdo z techto lidi schopen doplatit zbytek ale nevite kolik/jak, tak mi pisknete SZtko, do konce roku bych rad mel 90% vyrizeno, zacina se to hromadit...

Farglider, Latteller, Crossie/Mr.M, LUKO, Mrak, Jamis, Tom0147, IvoryKeysADSR(6.4K), IZV

Pokud uz jste platbu poslali tak mi tez dejte echo, je mozne ze v tom mnozstvi plateb jsem to prehlednul Raritywink

Dikes
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#96
Tak, už jen o víkendu koupit lístky a hotovo. Letenka i ubytování alá spacák jsou zaplacené Raritystarry
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#97
Updatovan list plateb, nezapomente si koupit listky!

Pokud s tim mate potize tak dejte vedet pres SZtko.
Pokud vase platba chybi v listu, dejte vedet, pokusim se dohledat.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#98
Mě bys jenom mohl napsat do spacáků, jinak platbu zapsanou mám a lístek budu kupovat pravděpodobně již dnes.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#99
Okie dokie, tak 4 pokoje jsou zarizeny, u jednoho (toho posledniho) nastal mensi problem (booking je az od ctvrtka do pondeli) ale na tom se pracuje a snad to bude v pohode brzy =)

Updatovany platby co mi prisli, diky!

A jako vzdy.. NEZAPOMENTE SI KOUPIT VSTUPENKU NA CRYSTALFAIR!!!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
UPDATE:

Problem s jednim pokojem vyresen, vsechny 4 pokoje jsou zarizeny a pripraveny =)

Nezapomente si koupit vstupenky na CrystalFair!

---

Ted uz jen cekat a cekat.. ale uz se nam blizi PragoFFest a S4 ma pred sebou jeste hodne dilu Rainbowlaugh
A season 5 je jiz na ceste, jak psal Petr New, uz je zase ve studiu a nahravaji to jeho Eeeeyup !
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)