Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Po novém roce
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
OT:
Kurňa a zrovna když se přehoupnu přes 90 Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(31.12.2013, 23:14)Frolda Napsal(a): Po novém roce

Ještě přídavnej dotaz k tomu - nejsem si jistej jestli se to už neřešilo, ale nepodařilo se mi to najít -
je plánováno zrušit karmickej systém celej sakumprásk, nebo jenom odstranit pozitivní a negativní
hodnotu komentářů a možnost zanechat u uživatele komentář ponechat ?
Odpovědět
Nouth: Diskutovalo se i o jiný formě reputačního systému. (Existuje vůbec nějakej další pro MyBB?)
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Tak tohle není plugin, to je přímo součást fóra. A mám pocit, že v administraci jde nastavit, aby uživatelé mohli dávat pouze určité hodnocení, např. omezit na neutrální. Ale jsem teďka na mobilu, tak to nejsem schopnej ověřit.
Meow?
Odpovědět
Úprava reputace bude v plánu "již brzy".
Odpovědět
Plánuje se (tedy pokud už nějaký typ tohoto institutu není) v nějakém časovém horizontu něco jako "institut pokory"? Jde mi o to, že permaban se z pohledu banovaného uživatele rovná smrti (pokud tedy nemluví mrtvý uživatel ze záhrobí pomocí média, jak bylo v nejmenovaném vlákně navrhnuto jedním nejmenovaným drakem).
Přeměňování uživatelů (z živých na mrtvé) mi přijde rozumné v případech, kdy jde o skutečně záškodné krysy (spam, reklama, cílené nenávistné útoky duplicitní účty apod.). Skutečně ale stojíme o to, aby docházelo k trvalé likvidaci lidí, kteří komunitě něco dávají?
Každý z nás je tak trochu AW. Jinak bysme tu nebyli.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
K tomuto sa pripojím. Už som v jednej diskusií navrhoval aby bol odstránená možnosť udeliť permaban varovacím systémom. Vtedy mi to bolo rezolútne zamietnuté. Ale myslím, že by bol lepší nejaký dočasný trest. Súčasná situácia okolo tohto vedie len k zbytočným hádkam a bordelu, ktoré nikam nevedú, oberajú ludí o čas a trpezlivosť, a kazia obraz fóra v očiach ludí, ktorý sem občas nahliadnu. Netvrdím, že by bolo hneď treba zrušiť Bany za varovania, to rozhodne nie. Avšak možno by bol pri 100% varovaní lepší nejaký dočasný trest, napr. ban 3 mesiace alebo aj pol roka. Ale nech to nie je navždy.
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Řekni to česky..
chtěl(a) jsi říct že jen proto že někdo je relativně kreativní a dělá si z toho fanklub tudíž má automatický grant imunity proti warnům/banům?
čili že někdo umí kreslit/psát/vtírat se tak může se na ostatní utrhovat, urážet či prudit v PM?

Unbany jsou k diskuzi u výjmečných případů a tento to není.
Odpovědět
Mám
pocit, že se někde psalo, že permaban od varovacího systému platí po
dobu 100%+ varování. Neměl by tedy být delší než 6 měsíců.

EDIT: Tak ne. Musím příště líp ověřovat Facehoof
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)