Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Překladatel většinou překládá ze své vůle, ve volném čase a věci které ho baví. Přeci jen je to časově náročná práce. Myslím že pokud se některý z nich bude zrovna nudit, rád si ve svém threadu založí prostor pro žádosti.
Odpovědět
Všichni překladatelé mají moc práce, pokud někdo bude mít čas a bude chtít brát requesty, napíše si u sebe v tématu (jak řekl darm) nebo se zeptá v tématu Překlad.

Jinak to nemá cenu. Fanfikcí je tolik, že by to bylo jen spam téma a nikdo by si nevybral.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(02.01.2014, 14:33)Terodeness Napsal(a):
(02.01.2014, 10:16)Melgarh Napsal(a): Vylouceni z komunity je nesmysl - porad muzete forum cist. Porad muzete chodit na srazy (pokud nejste zabanovani od EPCU jako urcity brit Rainbowlaugh )

No nevím jak ostatní, ale mě po tom co tu předvádíte (Froldovo řádění, vyhazov MBita,etc...) chuť chodit na srazy přešla a to tu ještě jsem.

Taky bych se k tématu rád vyjádřil.

Vyloučení z komunity není nesmysl. Zkuste být součástí komunity a nepřihlašovat se na fórum. Obzvlášť pokud nejste z nějakýho velkýho města, kde se pořádaj srazy. Zjistíte pár věcí. Nepřihlášeni budete při sledování fóra dost omezeni. Fórum si nebude pamatovat co jste přečetli apod. Ztratíte kontakt na většinu členů a kontakt na ty ostatní budete složitě hledat. Věřte mi, já si to kvůli jedný hlouposti na týden vyzkoušel a vím jaký to je. Není nad to vyzkoušet si to o čem píšete v praxi. Nebylo by lepší lidem prostě místo banu ořezat oprávnění jen na čtení a podle uvážení jim ne/zakázat posílat SZ? Takhle se zabanovanej může přihlásit a vidí toho míň než nepřihlášenej návštěvník. Efekt by to mělo stejnej, ale s mnohem menším dopadem na "zabanovanýho" i ty, kteří s ním chtějí zůstat v kontaktu.

Terodeness: Jak to souvisí s chozením na srazy? Tam se tyhle věci neřeší a chodí tam fajn lidi.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Toto som chcel navrhnúť, nemohli by byť aj po BANe povolené SZ?
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Mám lepší řešení: co se přestat chovat jako trotl? Nikdo nedostane ban "jen tak omylem zničeho nic", ale dost často tím, že se neustále pohybuje na hraně pravidel (a za svůj ban si může sám) a zkouší, co se ještě dá a co už ne.

Drtivá většina uživatelů, kteří sem píšou (aktivně) je bez jakéhokoliv Warningu a většinu zbylých tvoří ti, kteří jednou zapomenou na citaci, nebo prostě napoprvé nečetli pravidla, a tak napoprvé nevěděli, že je porušují (a tudíž si pro příště dávají na tohle pozor).

Jedním ze znaků dospělosti (a ostatně všech věkových skupin, které se dožadují aby s nimi bylo jednáno jako s dospělými) je zodpovědnost za vlastní chování. A pokud to někdo nedokáže pochopit tak holt ponese následky v podobě Warnu a případně následného banu.

Pokud někdo neustále zkouší, co všechno mu ještě projde, tak tady tu hranici máte - nevidím žádný důvod proč povolovat zabanovaným uživatelům Soukromé zprávy, když existuje mail, skype, Facebook a tuna dalších. Nechápu, proč by těm, kteří dělali na fóru bordel, měli moderátoři/admini jejich trest nějak ulehčovat - měli šanci se chovat slušně a nevyužili ji. Jejich problém.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Připomíná mi to co napsal pidi o poslední epizodě. Problém je trošku někde jinde. Zaměňují se tu příčina a následky. Mám několika lety zkušeností ověřený, že to jaká panuje atmosféra na fóru ovlivňuje chování lidí. Jako admin mnohonásobně většího fóra sem se k uživatelům vždycky choval vstřícně a u problematickejch aktivních členů VŽDYCKY pomohlo upozornění na nevhodný chování a domluva. To ale funguje jen když má člověk přirozenou autoritu. Nikdy sem nemusel dát ban někomu u koho by mi to bylo líto. Jestli to funguje i u bronies si ověřím letos.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Samozřejmě, že bychom byli všichni rádi, kdyby to tu fungovalo bez naší intervence, ale jak je vidět, tak nejenže to nefunguje, ale kdybychom nic nedělali, tak se to tu sesype, protože dost uživatelů si neváží toho, co mají a chtějí víc, takže pak mají nelogické a nesplnitelné požadavky, případně se nebojí navézt se do jiných uživatelů, neboť přece ta jejich skupina je nejlepší.

Dost uživatelů také zapomnělo, proč tu je. Kvůli jednomu seriálu a lidem kolem něj. Podíváme-li se do hodnocení epizod, osobně mám chuť prodloužit banlist, protože tohle forum není o tom, jak je cool být "brony" a internet a i want to **** inside Rainbow Dash. Tohle forum je o seriálu a o srazech lidí, kteří mají stejný zájem a jsou ochotni respektovat toho druhého, neboť nemají problém s vírou jiných lidí. Pravda, občas je trochu umravnit nebo přesvědčit, že to, co dělají není zrovna fajn (sám jsem toho příkladem) není na škodu, ale vše je v rámci slušnosti a domluvy.

A k přirozenému respektu? Ježkovy voči, máte tu lidi jako je Jamis, Melgarh, Flaiming a další, jsou to jedni z nejlepších lidí, jaké jsem kdy potkal a jsem hrdý tu s nimi být a vy byste chtěli víc?

Jsem proti tomu, aby byli lidé nějak suspendováni, jen protože nebyli na srazech, ale odmítám forum upravovat podle několika internetových hrdinů, kteří si myslí, že to oni jsou ta komunita, k nevoli lidí, kteří pro tu komunitu opravdu něco dělají. Evidentně někteří nemají pojem o tom, jak se to ve skutečnosti má.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Frolda, ako je potom možné, že niektorých ľudí z vedenia "modrí užívatelia" rešpektujú bez akýchkoľvek problémov? Je to o obojstrannom prístupe. Nejde len o to chovať sa ako poloboh a čakať, že ľudia to budú rešpektovať.

Neostáva mi nič iné, len s Jamisom a Xeeleem súhlasiť. Z vlastnej skúsenosti zo svojej nižšej pozície môžem kľudne povedať, že ak boli s užívateľmi nejaké problémy, vždy som sa im snažil dohovoriť - a čuduj sa svete, ono to fungovalo! Nevyhrážal som sa banmi, či warnami (no, jeden tam bol, aj to sa odvolalo)

Trebárs za Jamisa a Ivoryho sú mnohí užívatelia vďační (vrátane mňa a to sa s nimi stretnem aj osobne), nepamätám sa, že by na nich boli negatívne ohlasy. Ľudia by skôr chceli, aby si sa prestal správať ako idiot a začal byť ľudský (nehovorím prehnane slniečkový, no ľudský).
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Děláš, jak kdybych chtěl každého banovat na počkání. Zase s tímhle bych byl trochu opatrnější.

Já nenacházím zálibu v dávání banů. Vše, co jsem dělal, bylo podle stejných pravidel, které respektují i ostatní. Bylo úplně jedno, že jsem ten nebo tamten ban dal já, protože by k tomu stejně došlo.

Tudíž si nevylejvejte vztek na mně. Stalo by se to tak jako tak.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tady musím souhlasit s Xeeleem a HTTP, některých moderátorů (třeba jmenovaný Jamis) si vážím a mám k nim respekt za to, jak se k nám chovají (však třeba u Jamise je to na srazech poznat). Zato někteří moderátoři si za svoje chování nevyslouží ani obyčejný "dík".

Froldo, píše tu o tobě až příliš moc slušných lidí, fakt si nepřemýšlel se sebou něco udělat, třeba se poohlédnout do minulosti, co se stalo špatně a jak to napravit?
Třeba v jedný Skype diskuzi byl důvod tvého vyloučení z místnosti "vytváření shitstormů" (moc jich teda nebylo, ale byly dost silný, kvůli kterým dost lidí z té místnosti odešlo), za což má nemalý vliv i tvoje ego. A sám si vzpomínáš, že v té Skype místnosti byli v té době samí tví přátelé, mohu jmenovat třeba Greytaila, který s tebou kamarádí i teď.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)