Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BronyTours] BUCK 2014 - Zpátky ke kořenům
#11
Duhh.

Ale pre istotu: idem.
Poňecon 2014 (FineCon)
WE LOVE FINE

DA? BUTTONS, ODZNAKY, PLACKY
Odpovědět
#12
A je to teda Manchester nebo Birmingham?

Mohlo by se zdát že propaguju izolepové aerolinky RyanAir, každopádně když se dá doleteť z Brna do Londýna za 940Kč (za zpáteční!), případně do 2000Kč se zavazadlem, mohlo by to být zajímavé i pro poníky z Brna a Bratislavy, co se s námi zatím nikam nevypravili.

2*470Kč letenka Brno<->Londýn(Stansted)
2*380Kč zavazadlo (bez cosplaye by se dalo obejít i bez něj)
2*500Kč BUS Stansted<->Birmingham
1800Kč základní vstupné na con
3*600Kč ubytování
100Kč pojištění

To máme nějakých 6400,- se zavazadlem, případně 5640,- bez něj. To je 200€. Kdo se nafutruje na snídani v hostelu a před den vydrží s tousťákem z poundlandu, musí se do 250€ vejít. Jídlo v marketech tam není drahý. Přemýšlejte.

P.S. Je to cena již od a já touhle cestou zdrovna dvakrát jít nechci, ale když jsem viděl jak to Schimyho, Kosaye a Laťáka posledně nadchlo... Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#13
Birmingham to vypada, zatim jeste venue ale neni potvrzene, vcera o tom mluvili na EPCU chatu a porad se to resi.

Jo RyanAir se da snest ale je to fakt cesta opravdu aby clovek se dobre vyspal, narval do sebe par panaku a piv a pak ten let stoji uz za neco =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#14
Mít jen peníze, a nena****ýho tátu, tak bych tam jel, možná někdy jindy.
Otázka zní: kolik celkem (včetně letenky) by mě to stálo ? Zatim mam sotva na samotnou letenku.
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
#15
VlkCZ:
[Obrázek: mlfw9094-twilightdoyouevenread.png]
O tři příspěvky nad sebou máš od pidiho hrubý výpočet Ajsmug

Já bych rozhodně chtěl také jet, takže pokud mi po FFku a Gala zbydou peníze, tak pojedu taky Twilightsmile Už jenom kvůli tomu, že jsem v Anglii ještě v životě nebyl a už jenom to je dost dobrá motivace udělat všechno pro to, abych se tam konečně podíval Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#16
Já pořád počítám s výdaji 12 tisíc typu Crystal Fair, očekávám, že pidiho výpočet navýším o tisícovku kvůli letenkám. No a kromě toho, že se občas budu chtít najíst i jinde než v supermarketu, tak i tam. Ale pořád je to dobrá cena a našetřit se dá.

BUCK pro mě vypadá slibněji. Tentokrát mi stačí základní vstupenka Raritystarry
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#17
12000 je moc. Loni mě to vyšlo na nějakých 8000 - 10000.

Angličané za jídlo utratí skoro nejméně v Evropě (11% příjmu). Takže v tom marketu najdeš za libru nejen ten velkej tousťák, ale dvě klobásy s 96% obsahem masa, čtyři čokoládový muffiny nebo půl kila lékořicovejch bonbónů. Vcelku kdekoli pak v mekáči cheese za stejnou sumu... No stress. Francie byla v tomhle větší záhul.

V neděli jsme šli jsme na oběd do All-You-Can-Eat restaurace za 7 liber (230Kč). Bylo tam asi 20 pultů s jídlama z celýho světa. Bylo jasný že není v lidských silách to sežrat, ale samozřejmě jsem měl potřebu ochutnat úplně všechno.
Takže jsem si naložil sushi, mořský plody, grilovaný řasy... ...po nich mě to nadšení zkoumat nový věci přešlo (jsou fakt hnusný) takže pizza, masový koláč, mushroom stew, pár indickejch věcí s plackama a čtyři druhy rejže, dušený hovězí, vepřový ve sladkokyselý omáčce, tofu, bambusový výhonky, grilovaný žebra v medu, cibulový kroužky, gyros, slaninová zmrzka...

...co k tomu dodat... ...vzpomeňte co stojí burger ve Skanzenu.
...a nebo si představte Jamise s Terokem v cosplayích jak ohlodávají kosti Trollestia
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#18
(07.01.2014, 00:21)Frolda Napsal(a): Já pořád počítám s výdaji 12 tisíc typu Crystal Fair, očekávám, že pidiho výpočet navýším o tisícovku kvůli letenkám. No a kromě toho, že se občas budu chtít najíst i jinde než v supermarketu, tak i tam. Ale pořád je to dobrá cena a našetřit se dá.

BUCK pro mě vypadá slibněji. Tentokrát mi stačí základní vstupenka Raritystarry

LoL.. na jidlo tam neni vetsinou cas Rainbowlaugh

Ten all you can eat byla vyjimka ale taky jsme to dali vcelku rychle a protoze to bylo asijsky, tak byli i vcelku zvedavi a bavili se tema cosplayama Rainbowlaugh

Lokace stale neni potvrzena.. hledaji dobry venu bud v Birminghamu ci Manchesteru.
Naklady 12tisic je, kdyz navstivis vsechny comic shopy co tam jsou ( a ze jich neni malo! Ne jako v CR kde je jeden a to v Praze..) a nakoupis si hromadu swagu a plysaka od Midnight Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#19
Oficiálne potvrdzujem záujem o účasť. Twilightsmile
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
#20
Nápodobne, ak by sa dalo finančne schodnejšou Pidiho variantou, je účasť dosť možná Rainbowlaugh
Im a chicken, addict to an orange juice... and also Derpy Derpytongue2

Formula 1 fan! YAY!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)