Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
(02.02.2014, 14:57)jadus Napsal(a): Rychlá akce na Pragáči. Potisknout Šmuševčíka na triko a jít si stoupnout, odstrčit, dav dětí a nechat si to triko podepsat.
Tak to kvůli tobě mi říkal, "Vy jste takový úchylové", škoda, že jsem to neviděl na živo. v kolik to bylo?
Tak co vymyslíme příště? Příště na hromadnou akcičku počkejte na mě.
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Já bych jen ve stručnosti rád poděkoval všem, kteří se na tomhle jakkoliv podíleli. Přednášek jsem nestihl tolik, kolik bych si přál, ale z těch pár, které jsem měl možnost vidět, musím zatleskat Jamisovi, který je skvělý řečník (no je to prostě bůh Rainbowlaugh), a Pidimu za vymyšlení a zorganizování náboženského ceremoniálu, to byla prostě paráda. Víc takových akcí! Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Díky organizátorům MLP linie za neuvěřitelně krásný zážitek. O jeho významu svědčí to, že mám teď depcon jak prase Twilightsmile

Obřads s Jamisem byl naprosto geniální. Jak jsem podotkl už na místě, kdybych tu noc chcípnul, bude to s pocitem, že jsem prožil dost. Jakmile se to dostane na youtube, bude možno očekávat krákorání militantních křesťanů - neberte to vážně, jste skvělí a nebylo na tom nic hříšného. Ten pocit sounáležitosti byl... no prostě nade všechno, bez přehánění. Twilightsmile

A přednášky, co jsem stihl, byly taky skvělé (jak nás vidí zahraničí, začátky bronies na 4chanu, VIP, odvrácená strana MLP videí).

I love you all...

(Doufám, že Pinkie je v pořádku?)
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Taky můj první con a dojmy jednoznačně pozitivní. Byl jsem jen sobotu a neděli, ale i tak super. Přišlo mi, že to uteklo hrozně rychle. Opravdu stojí za to vidět na živo lidi z fóra jinak se skrývající pouze pod nickem Pinkiehappy

Přednášky zajímavé, nebyla snad jediná, která by mě nezaujala Twilightsmile Opravdu se mi líbilo, když mluvil Jamis. Docela pěkně tam shrnul myšlenky o bronies, co se mi taky nějaký čas honí hlavou. Z toho pozitivita a optimizmus září na všechny strany a docela úspěšně se to přenáší na ostatní Pinkiesmile A opravdu se vyplatí vidět ho v kostýmu na živo Rainbowlaugh (Ne že bych si všímal nějakého konkrétního detailu, ale nedalo se nepostřehnout, že v rozkroku je asi trochu těsnější než by musel být Rainbowderp)

Přednáška o 4chanu bezvadná Rainbowlaugh

Možná bych pro příště vypustil přednášky pro non-bronies. Snaha ukázat ostatním přednosti FiM je super, ale kolik tam bylo najednou non-bronies? Myslím že víc jak dva určitě ne. Je škoda plýtvat časem opakováním věcí, které bronies znají a non-bronies znát nechtějí.

Na nějaké větší konverzační orgie jsem se nezmohl, ale je příjemné prohodit s někým pár slov na téma, o kterém se jinde nemám šanci moc bavit Ajsmug
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět
Byl to sice můj třetí con, ale zatím ten nejlepší! Hlavně ten vstup do sekty Rainbowlaugh Jen byste mohli dát příště více přednášek pro non-bronies a zaměřit to na více témat, seriál, fandom, atd... Jinak to bylo super Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
(02.02.2014, 17:06)Arctic Blue Napsal(a): ale kolik tam bylo najednou non-bronies? Myslím že víc jak dva určitě ne. Je škoda plýtvat časem opakováním věcí, které bronies znají a non-bronies znát nechtějí.

To by jsi se divil, kolik jich na WTF...Ponies? bylo, kolem 10, ale alespoň něco než nic. (škoda, že mezitím pár odešlo 2-3)
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Na FF můžeme udělat přednášku na před hl.budovou pro non-bronies, tam už jich bude hodně Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Je to sice zřejmý, ale stejně to musim říct: Pragáč byl super!

A průvod celou školou byl opravdu silnej zážitek :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Taky se pár slovy podělím.
Sobota byla úžasná! Byl to sice jediný den, kdy jsem se tam pohyboval, ale to, co se dělo, jen tak hned nic nepřekoná. Co jste schopní vymyslet a do jakých detailů musím obdivovat Rainbowlaugh
Klasicky jsem narážel na ten problém, že neumím nadhodit téma (teda přesněji ten krok dřív - vymyslet téma k nadhození). Ale i tak jsem si zase příjemně popovídat s tvářemi známými i neznámými.
Skvělá snídaně od Toma, stádo na focení, bohořečení Jamise (což mně připomíná, že bych si možná měl aktualizovat podpis Pinkiesmile ), společné promítání nejnovějšího dílu a vůbec atmosféra. Skoro bych řekl inspirativní. Cestou zpátky mě ve vlaku napadla dvě témata na přednášku pro FF. Sám jsem zvědav, jestli je zpracuju nebo jako obvykle zlenivím a nic nebude.
Každopádně organizárorům poklona.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
OT:
Když chci na FF udělat přednášku, která by mohla být 18+ a mě je jen 17, můžu to udělat? Jestli ne, tak to předělám na 15+ Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)