Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
To Darm rozjel na 4chanu pokud vim. Nebo bylo ještě jiné?
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(02.02.2014, 20:58)VlkCZ Napsal(a): BTW rád bych našel na ponychan to vlákno co tam Darm rozjel
To bylo na 4chan Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Na požádání rozesílám PM účastníkům přednášky Pinkiesmile
Odpovědět
Již jsem doma a tak šíleně emocionálně přepnutý, že jsem musel utéct z afterparty u Jamise a aspoň chvíli se zašít k sobě. Teď tu tak sedím a brečím radostí při čtení výše uvedených komentářů Pinkiesmile

Každopádně Vám všem děkuji za naprosto epický con, rozhodně jsem si jej užil a jen tak na něj nezapomenu Ajsmug Rád bych poděkoval všem přednášejícím a všem kdo nám se vším pomáhali - s technikou, úklidem, přípravou.

Rád bych také poděkoval Tomovi, jak jsem již několikrát zmínil, na PGF odvedl větší kus práce a bylo super s tebou spolupracovat Pinkiesmile Už se těším na FF Ajsmug

@Midnight - určitě budeme strašně rádi když dorazíš, jak bylo psáno - jednoznačný souhlas (tvou otázku jsem v přednáškovce přečetl nahlas, odpovědí mi bylo jednoznačné ANO od všem přítomných Pinkiesmile )

@bronies na streamu - jste blázni Rainbowlaugh Komentáře k Božskému Obřadu jsou naprosto úžasné, po konci conu jsme si udělali předčítání a neskutečně jsme se tomu smáli Rainbowlaugh
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
(02.02.2014, 21:21)Corwin Napsal(a): @bronies na streamu - jste blázni Rainbowlaugh Komentáře k Božskému Obřadu jsou naprosto úžasné, po konci conu jsme si udělali předčítání a neskutečně jsme se tomu smáli Rainbowlaugh

A my se báli, že tam bude něco závadného a že bude průšvih Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Corwin: Dekuji Twilightsmile
To abych zacala studovat, co se vlastne na takove prednasce ma delat Pinkiecrazy
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ahoj!
Ze začátku chci Tomovi a všem přednášejícím hrozně poděkovat za super organizaci a přednášky. Hodně jsem se u nich nasmál a něco i zjistil, i když jsem bohužel byl jen na pár z nich. Naše srazy jsou jedna věc, ale tyhle cony, kde se můžeme vyblbout jsou nezaplatitelné! Díky Jamisovi jsem teď "nábožný"! Rainbowlaugh
Každopádně to byl nezapomenutelný víkend a těším se brzy na další velkou akci!
Také chci poděkovat Ajdrianovi, se kterým jsem vedl naprosto krásný hluboký rozhovor a i když nebyl nejveselejší, byl svým způsobem krásný a pomohl mi. Děkuji moc! Pinkiesmile
Stejně tak i Pajzlovi, se kterým jsme toho hodně namluvili a zažili... Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Hrozně moc pak chci poděkovat za skvělej večer Pinkie. Byl to fajn pokec, ale furt si budu stát za svým - Shining Armor si může vzít Pinkie Pie a fungovalo by to! Rainbowlaugh

No, nebudu tu psát další věci, i když jich je plno, byl to dost náročný víkend. Zápal bronies do přednášek mě nadchnul a možná na FFku budu také jednu mít, pokud vymyslím něco originálního Pinkiesmile Jinak všichni užívejte Sleepcon, Depcon a Anti-Depcon :3
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
Já sice na PragoFFestu nebyla, ale děkuji všem, co sem postují fotky a ještě budou. Hrozně mě baví si to prohlížet! Heart Takže jestli někdo otálí s postnutím fotek, tak ať to stejně udělá, budu mít z toho radost. Mohu si vystalkovat, co kdo kdy dělal a jak vypadal. Trollestia Nah, prostě mě vždy bavilo prohlížet si fotky z různých akcí.
Těším se i na videa.
A děkuji lidem, co mi nabízeli, že by mi přispěli na (či dokonce zaplatili) vstupenku, ale pak bych si fest vůbec neužila, kdybych věděla, že to je z cizí kapsy. Ale i tak to bylo milé. Twilightsmile
Snad se uvidíme aspoň v létě na FFku.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
To zas byla ostuda! No, začněme zvolna... Twilightsmile

[Obrázek: JamisNas.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
No, abych se přidal – Díky všem za úžasně strávený čas na conu Twilightsmile Organizátorům linie, kteří to i přes stres a hektické termíny zvládli na jedničku, přednášejícím, Michymu, díky kterému to byla party už od rána, Ivorymu, kterého vždy rád vidím, Adamovi za skvělou přednášku, pokec a úžasnou nabídku našemu org teamu, všem co vydrželi mou přednášku… A v neposlední řadě i našemu Bohu, Jamisovi (a těm cvokům co zařídili tu bláznivou akci a průvod celým conem Rainbowlaugh )

A hlavně všem bronies, kteří se zjevně po prvním PragoFFestu a Festivalu Fantazie ještě víc osmělili a úžasně zapadli do conové atmosféry. Narážky na poníky byly občas slyšet, ale nebyly nijak příliš negativní. Naopak, spousta účastníků byla překvapena jak to umí bronies rozjet (a z některých reakcí byla cítit i lehká závist)

Díky! Doufám že se zase uvidíme na Festivalu Fantazie a jiných conech. Věřte že na čistě MLP akci je to ještě šílenější!

Ah… A málem bych zapoměl na Janose, díky kterému jsme měli MLP:CCG karty jako jedni z prvních na tomto kontinentu a na skvělý turnaj který uspořádal Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)