Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cosplay - Všeobecná diskuze
(04.03.2014, 13:19)houpe Napsal(a): Díky (obzvláště Jamisovi za obsáhlý příspěvek a ještě obsáhlejší popis výroby jeho cosplaye) Místama mě ale polejval studenej pot když jsem viděl co všechno bylo potřeba. já si to představoval že si koupim paruku, nějaký barevný hadry a to další už jsou malý drobnosti Rainbowlaugh Asi zkusim na křídla nakonec přece jenom ten drátek jak je v tom videu.

Rádo se stalo Twilightsmile ale vůbec se neboj - prostě to udělej tak, jak myslíš, že to bude vyhovovat, pak vyzkoušej (třeba na AnimeSHOW - to je naprosto ideální prostředí) a pak uprav to, co je potřeba upravit. Rozhodně nemusí to být napoprvé všechno a všechno dokonalé, protože ze všeho nejdůležitější je začít Pinkiesmile a je více méně jedno jak.

Klidně začni s tím, že si koupíš paruku, oblečení v barvě tebou zvoleného poníka (Second Hand obchody jsou na tyhle nákupy ideální) a doděláš maličkosti, jako je CM a ouška. Křídla měj klidně napoprvé jednoduchá, pokud se s tím nechceš příliš párat.

Klidně se pusť do originálního zpracování - MLP má obrovskou výhodu v tom, že skutečně stačí "se vybarvit", paruku aka hřívu (ocas není třeba nutný - spousta MLP cosplayů jej nemá), přidat křídla či roh (ale ani to třeba není nutné), dát CM a máš hotovo. A pak už si hrát s detaily a postupně přidávat a upravovat ty maličkosti, kterých není nikdy dost Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Uchyceni kridel jsem resil pres neodinovy magnety. Kridla se pak daji rychle nasadit a pri zadrhnuti radeji upadnou nez aby vyrvaly pulku cosplaye. Samotna kridla nevazila moc, tak to slo.
Odpovědět
Tak jsem se sem po dlouhé době přišla podívat. Zdárně se mi povedlo udělat cosplay Rainbow Dash. A když tu zrovna řešíte křídla, já osobně jsem je vytvářela z karimatky a na cosplay jsem je natrvdo přišila. Nyní cosplay trochu vylepšuji a zatím to vypadá, že je přidělám patentky a suchým zipem aby byla sundavací. Přikládám i fotku, ale myslím že někteří mne viděli loni na GE. Jinde jsem zatím nebyla, protože se mi to nějak nehodilo. Ale plánuji jít na Geetacon, Advik a Czequestria Con.
   
Two hearts, becoming one!
A bond that cannot be undone! Twilightsmile
Odpovědět
jo tak tyhle karimatkovy jsou hodne luxusni. povedli se ti necekane dobre i tvarove. presne vystihujou rychlost a rainbowdashovitost

ja treba na molestii/celestii kridla taky porad nemam. vetsinou nenosim ani ocas. o kridlech jsem hodne premyslela ale me by se libily fakt velky a z peri. coz by bylo nakladne, pelichajici a stejne by si me lidi pletly s andelem. takze kridla jsem proste prestala resit. druha vec z ceho bych je delala by byl wonderflex, jenze ten by se musel objednavat z ameriky a tak velkej cosplayer zase nejsem
Odpovědět
asi jsem právě objevila ameriku. u mráze v látkách maj i metráž pěnovky kdyby někdo potřeboval na cosplay
http://www.dumlatek.cz/998-penova-guma-moosgummi
Odpovědět
existuje prosím vás nějaký cosplay Darth Vadera s měničem hlasu? Chtěl bych se tím reprezentovat na budoucích srazech Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Odpověď: jistěže existuje - stojí kolem 1500,- korun

Otázka: proč chceš chodit v cosplay Darth Vadera na MLP srazy? Nebylo by lepší zamířit v tomhle na StarWars sraz či con?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
No jen tak mě to napadlo Rainbowlaugh (to tolik vadí?)
Edit: a taky bych se neodvážil jít v nějakém pony kostýmu. Rainbowlaugh
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Nevadi, na BUCKu byla taky Lollipop od zombiku a HTTYD Hiccup Raritywink

Ale kdyz uz, tak crossplay, protoze crossplay je zabavny Rainbowlaugh

Rarity stormtrooper reporting for duty!
[Obrázek: rarity_and_storm_trooper_rarity_by_takut...54dgih.jpg]


Taky mam rozjety napad na X-play s mym Vinylem Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Nevadí - jak píše Melgarh i na čistě MLP conech potkáš lidi z jiných univerz. Krom jiného třeba i ostraha s portal gunem Ajsmug

Jen se ptám po motivech, protože co si vzpomínám, tak zrovna česká StarWars komunita MLP a bronies vůbec nemusí. Na multifandom akcích (typu PGF, nebo FF) to chápu, jen nemám ponětí, co vede člověka k tomu, aby bral DarthVadera na MLP sraz, pokud k tomu nemá dobrý důvod Pinkiesmile

Nemluvě o tom, že přijít v Čechách na sci-fi událost jako poník a zároveň nebýt vnadná žena, tak tě v lepším případě na akci nepustí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)