Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Przewalski's Ponies v ČR!
#11
Uvidím podle bližších informací a svého volného času, ale vidím to tak že dorazím Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#12
Za sebe mám neděli i pondělí uvolněné a připravené, jakmile bude k dispozici formulář tak vám to stvrdím Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#13
Sice o Przewalski's Ponies slyším prvně, ale chtěla bych se přijet podívat Twilightsmile
Snad to vydje, strašně se těším Pinkiehappy
Košík! Tak lahodný je košík! košík! košíík! košííík! Pinkiecrazy
Raritywink
✶⋆ Moje cosplay & fešn tvorba. ⋆✶
Odpovědět
#14
Sakra :/ těsně před maturou takhle nikam nejedu někdy příště, celkem bych je rád zase slyšel naživo
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#15
Přihlášeno a těším se.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#16
pokud jsem to někde přehlédl tak se omlouvám.

v kolik to přibližně bude začínat/končit?
Odpovědět
#17
já jsem přes víkend na severu, ale zkusím to na koncert stihnout. tedy až budu vědět od kolika je
Odpovědět
#18
Info update - první příspěvek aktualizován.

@Ithil: Začátek orientačně v 17:00, délka trvání cca 2 hodiny
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#19
hm tak to je docela trapná možnost že to nedám. což mě sice mrzí jak sviň, ale zas abych kuli tomu nejela na sestřenčiny narozky by bylo blbý. škoda že se musí dopředu rezervovat. Kdybych to stíhala tam vlítnout na poslední chvíli, bylo by to fajn.

Update: Právě mi přišla naprosto skvělá zpráva a tímto děkuji onomu poníkovi. Hlásím se a prostě to zkusím stihnout i kdyby to znamenalo přes 4h jízdy vlakama a busama ze severu
Odpovědět
#20
ja bych rad sel ale potreboval bych to zaplatit protoze nemam vlastni ucet penize bych predal doticnemu osobne
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)