Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Pokusím se přijít, taky se těším.Twilightsmile
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Čistě náhodou, z ničeho nic jsem si uvědomil, že tenhle pátek budu v Praze. Takže bych se mohl zastavit na Vyšehrad. Akorát mám otázku- kdy přibližně se tam začnou lidi scházet, a na jak dlouho to tam většinou je? Díky za odpověď ^.^
Odpovědět
Zdravím. jelikož je tento pátek 13., a hlavně proto že mám tento pátek, po dlouhé době čas Flutterryay, myslím že bych se, dle počasí, mohl ukázat už kolem 15:00.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
(10.06.2014, 18:22)Icazo Napsal(a): Čistě náhodou, z ničeho nic jsem si uvědomil, že tenhle pátek budu v Praze. Takže bych se mohl zastavit na Vyšehrad. Akorát mám otázku- kdy přibližně se tam začnou lidi scházet, a na jak dlouho to tam většinou je? Díky za odpověď ^.^
Začínají se scházet okolo 16:00-16:30 (já tam vždy jsem od 15:00 Rainbowlaugh )
Většinou do 22:00 (opravte mě pokud se pletu)
A ano, taky se těším. ^^
Odpovědět
(10.06.2014, 18:22)Icazo Napsal(a): Akorát mám otázku- kdy přibližně se tam začnou lidi scházet, a na jak dlouho to tam většinou je? Díky za odpověď ^.^

To je různé - někteří už sem na fórum nervózně píšou ve dvě odpoledne, že tam prý nikdo není a druhá skupina lidí (jako třeba já) jim ve čtyři hodiny odepisuje, že jsou do půl šesté v práci Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(11.06.2014, 14:43)Jamis Napsal(a): někteří už sem na fórum nervózně píšou ve dvě odpoledne, že tam prý nikdo není a druhá skupina lidí (jako třeba já) jim ve čtyři hodiny odepisuje, že jsou do půl šesté v práci Rainbowlaugh

Takže by bylo v pohodě přijít okolo 16:00?
(ještě se budu muset zeptat někoho na to, jak se tam dostanu. Netuším, kde to je. V Praze jsem byl maximálně tak 5x Rainbowlaugh )
Odpovědět
Bude jedno volné místo pro přespolní? Twilightsmile Řekl jsem si, že bych se rád poprvé podíval na Vyšehrad.
Odpovědět
Icazo a MrMaidx: Jestli pojedete metrem mohu na vás na stanici počkat. Jenom se dohodněte na čase.Twilightsmile
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Rini: Díky za nabídku, já ani nevím v kolik přesně dorazím. Kdyžtak napíšu podrobnosti. Twilightsmile
Odpovědět
Pokud bude hezké (pro mě hnusné Rainbowlaugh) počasí a nebude pršet, tak se stavím hned po škole -> takže bych tam mohl být po třetí hodině Pinkiesmile
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 20 host(ů)