Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Challenge: Upsati se Ďáblu
Pokračovanie poviedky Discordovo prekvapenie na zadanie od elizabeth558: pokračovanie zvyšných 4 dní.

Pinkiegasp  
Odpovědět
Nemohol si odolat ze? Pinkiehappy
Zakoncenie sa mi pacilo hlavne koniec Twilightsmile
Niektorí sa ako velikáni už narodia, niektorí toho dosiahnu sami, niektorí sú k tomu donútení... a potom sú tu tí ostatní. Raritywink

Luna & Fluttershy are my best villains Flutterryay
Odpovědět
Ten pocit, když se zaseknete na svém aktuálním challengi a načnete kvůli tomu tři další Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
(06.08.2014, 17:12)elizabeth558 Napsal(a): Nemohol si odolat ze? Pinkiehappy
Zakoncenie sa mi pacilo hlavne koniec Twilightsmile
No ja som to musel napísať tak či tak. Pinkiesmile to že si to to páči ma potešilo, aj keď je v tej poviedke plno chýb. Pinkiesmile
Pinkiegasp  
Odpovědět
(06.08.2014, 18:42)Keranis Napsal(a): Ten pocit, když se zaseknete na svém aktuálním challengi a načnete kvůli tomu tři další Rainbowlaugh

Já myslel že to bude pro tebe lehký úkol ale koukám že ne. Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak tu mám třetí dokončenou challenge, zadanou od Northern Cross na téma ,,Geneticky upravení poníci, kteří byli vytvořeni jako společníci pro osamělé lidi, přebírají vládu nad světem aneb That's how Equestria was made!" S povídkou samotnou moc spokojen nakonec nejsem (přestože jsem si zpočátku myslel opak), protože jsem z ní byl postupem času spíše otráven, takže byla dokončena spíše z povinnosti.

TAG: [dark]
Když padli bohové
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Ani jsem si to neuvědomil, ale moje dvanáctidenní lhůta dneska končí Pinkiegasp

Takže tady máte Horizont událostí ups, zapomněl jsem na tag: [15+] na zadání od Pepana. Je to děsná ptákovina, ale určitě ne to nejhorší, co ode mě uvidíte (ehm, ehm, zadáníodicazaabaterky, ehm, ehm) Rainbowwild

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Nějak se nám tu rozmohla móda dávat díla poslední den Rainbowlaugh Já nebudu žádnou výjimkou. Tak tady máte povídku ode mě, jehož zadání má na svědomí Altair
Láska bolí
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Moc rád si s někým vyměním zadání, kdyžtak PM
a nebo jen sem, pokud dotyčný nechce být zaměstnán i na oplátku Pinkiesmile
Skype: scrabblehooves - každá duše vítána
Navštivte mé vlákno v tvorbě
Odpovědět
SCRABBLE HOOVES
Jestli ti nevadí, že budeš mít dvě zadání od jednoho člověka, tak ti zadám tohle:

Poník, gryfon a zebra se sejdou v baru.

Můžeš z toho udělat sbírku vtipů, setkání tří dlouho ztracených kamarádů, náhled na rozdíly kultur, whatever Raritywink
Klidně mi na oplátku něco zadej, já toho mám málo... Derpytongue2

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)