Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Moje baterka od notebooku maličko umírá. Nejvtipnější je ta výdrž na plnou baterii, v reálu je to tak 45 minut Rainbowlaugh
[Obrázek: EY2rRd8.png]
Meow?
Odpovědět
madA:

To máš ešte fajn, u mňa je po odpojení maximum 2 minúty Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Dneska jsem řídil tohle:
[Obrázek: Aixam_400_SL_-_Flickr_-_Joost_J._Bakker_IJmuiden.jpg]
Auto pro 15ti leté. No, řídim auta už 6 let, ale tohle bylo první, ve kterém bych se na silnici neodvážil. Jen při zajíždění z ulice na dvůr jsem sousedovi málem zboural plot a na dvoře málem odřel všechna auta. Nehledě na to, že přijít u toho auta, jak se řadí rychlost (i když je to automat) to aby člověk četl manuál.

Obdivuju tu holku co s tim jezdí a nedivim se, že už nabořila blatník, protože já s tim vyjet na silnici, tak bych to někde zrušil celý Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Před pár lety se u nás stala zajímavá nehoda zahrnující tohle autíčko. Jelo to před kamionem a jak je to malé, zmizelo to kamioňákovi z výhledu. Ten si myslel, že to asi někam odbočilo, nabral to a bez toho, aby si všiml, že je něco špatně, to před sebou tlačil asi pět kilometrů Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Vzhledem k tomu, že je to celý bakelit a blatníky jsou jen přilepené k autu se divim, že se to po nárazu kamionu nerozpadlo a kamion netlačil jen řidiče na sedačce. Myslim si, že jízda na motorce ve 150ti je bezpečnější než jízda v tomhle v 50ti Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Lehce OT:

Jako kamioňák můžu potvrdit, že čím menší střep, tím horší řidič. Tudíž se té Discordianově storce příliš nedivím. Pinkiesmile

BTW, řidičák od 15ti na tenhle výtvor? Pche. To za mých časů nebývalo. My jezdili už v 16-17 letech do školy načerno "dospělým" autem. Kde jsou ty časy Pinkiehappy
Get rich or die trying.

Odpovědět
Dneska jsem studoval zápis do biologie, téma "pohlavní soustava muže".

A poslouchal jsem přitom Mortal Kombat Theme Song.

I was like:
[Obrázek: kleJ2jJ.gif]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Konečně je židle doma, po 4 měsících čekání.... a sedí se v tom parádně.

[Obrázek: 9KnroIi.jpg]
Teď ještě jednu do auta Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Nevím, kam to plácnout, tak to plácnu sem:

Tímto bych chtěla hrozně moc poděkovat Blue_Stormovi za jeho ochotu!
Před nedávnem jsem ho poprosila o takovou blbinu. Mohl se na to vykašlat, ale on se do toho ochotně vrhl.


Takže teď tu sedím, koukám na podepsanou fotografii Petra "Pilníka" Piláta a zalykám se radostí.

Ještě jednou moc moc moc děkuji, udělal jsi mi neskutečnou radost!


PS. Nějaká odměna bude určitě následovat Raritywink
PPS: Kdybyste nevěděli, kdo je Pilník, tak zde
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(09.10.2014, 21:46)Mr.Desolator Napsal(a): Lehce OT:

čím menší střep, tím horší řidič.
Naprostý souhlas. Většinou když vidím před sebou auto kategorie Fiat Punto, snažím se ho co nejrychleji zbavit. Je mi jasný, že to bude nějaký potížista.
Další problémoví jsou řidiči sceniců, xsara picasso a podobných "rodinných" vehiklů.
A pak nesmím zapomenout na "kšiltofkáře" ve starých vydojených BMW E36, Golfech a Audinách.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)