Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
Vzhledem k tomu, že registrace ještě nejsou uzavřené, dalo by se očekávat, že ano
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
1) Registrace jsou otevrene ale mista mizi - rekneme, ze uz jsme ted nacali 3-ciferne cislo v ucasti Rainbowlaugh
2) Registrace na Karaoke soutez mi byla schvalena, je to pripraveno, posledni detaily se doladuji.
3) Hlavni org. Karaoke souteze si bude vybirat porotu z lidu tudiz se nemusite hlasit - najde si vas sama a domluvite se pres SZ
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Zaplaceno 250kč. Nejsem si jistej jestli formulář prošel, protože mám s tím krapek problémy na bugnutém prohlížeči. Nuže, uvidíme se na akci. Twilightsmile

P.S. Mohl by se někdo mrknout jestli se ten formulář odeslal? Doufám že ano.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Yo, tak jsem se registroval, těším se na vás i na party, a jsem zvědav, jestli tam budu nejmladší Rainbowlaugh
Odpovědět
(26.11.2014, 22:56)Fingusa Napsal(a): P.S. Mohl by se někdo mrknout jestli se ten formulář odeslal? Doufám že ano.

Tvoje registrace prošla 31. 10. včetně výběru jídla Pinkiesmile
Odpovědět
Oki, díky. Twilightsmile
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
(26.11.2014, 23:10)Minetex Napsal(a): Yo, tak jsem se registroval, těším se na vás i na party, a jsem zvědav, jestli tam budu nejmladší Rainbowlaugh

Pochybuji že tam budeš nejmladší :-D
PS: Já budu druhá nejmladší protože mě možná předstihne malý brácha (6 let Rainbowlaugh )
             Si myslíte že se podepisuji? To nemyslíte vážně  
                                                 Ne, vážně ne
                                                .....Pancake...
Odpovědět

Přidána registrace i na hlavní stránku.

Celkem budou 3 Kategorie:

1) Zpěv
2) Výstup (eg. tanec/roleplay/pohyb)
3) "Miláček publika" určený hlasováním

Ceny budou určeny později, ale můžete se těšit na rámované obrázky s novým designem Libuše, výběr z komiksů, možná i hrnky a další swaaaag!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jedna věc je stále nejasná - bude zpívat všechny tři písně nebo z nich vybranou jednu?
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Fix'ed - upraven Uvodni text v registracnim formulari CZ/EN



Přidána registrace i na hlavní stránku.

Celkem budou 3 Kategorie:

1) Zpěv
2) Výstup (eg. tanec/roleplay/pohyb)
3) "Miláček publika" určený hlasováním

Ceny budou určeny později, ale můžete se těšit na rámované obrázky s novým designem Libuše, výběr z komiksů, možná i hrnky a další swaaaag!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)