Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrava okolí
Tak podle tebe bych měl dělat co. Ať bych uspořádal jakýkolik sraz a vždycky by ten dotyčný napsal, že příjde a to by vždycky ostatni odradilo tak to by se s takovou nikdy žádný sraz neuskutečnil jen kvůli jednomu člověku. To se mi zda trošku blbé, nemyslíš. A navíc jak mám zabranit dotýčnemu, aby na sraz dorazil.
Odpovědět
sc@lix: Co máš dělat? To je jednoduché. Přestat psát tyhle blbosti http://bronies.cz/Vlakno-Ostrava-okoli?p...#pid451804

Pokud někdo bude dělat bordel tak prostě řekneš - když bude dělat potíže tak ho vyneseme ven hubou napřed. Prostě jsou nějaké možnosti a ne že tu budeš fňukat, že tam nikdo nechce jít.

A neočekávat, že jednou svoláš pár lidí do čajky a najednou se všichni ostraváci vzbudí a budou chodit na srazy a udělají ten tvůj velkej, co sis tak vysnil.

Black Noodles: Jojo, některé věci se nedají vysvětlit, jak je z poslední dvoustránkové diskuze patrno Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Než se tady sežerete navzájem, událost byla vyvěšena i na FB, ať ji vidí i ti, co na forum nechodí.

https://www.facebook.com/groups/10356184...312424799/
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Za prvé. V žádném připadě tu nefňukám, že mi tam nikdo nechce přijít. Jen mi příjde dost nevhodné, že já se tu o něco snažím a pak z toho výjde, že jsem se snažil úplně zbytečně. Já nevím, ale to by snad muselo naštvat každého. A za druhé jsem něočekával, že mi tam najednou dorazí všichni ostraváci a také to, že jen kvůli mě najednou všichni začnou chodit na srazy. To nevím kde jsi vzal. Slušně jsem ostatní požádal jestli by nechtěli na sraz přijít. To je vše. A co se týče to velkého srazu, tak to je jen takový nápad, na který jsem jenom chtěl znat názor ostatních. Je na tom snad něco divného.
Odpovědět
Dobře, pro všechny tu vysvětlím proč je mé chování občas takové občas makové. (v případě velké akce prostě to špatné) Moc lidí to neví o mé osobě.... Už od narození mám poruchu jestli se to tedy tak nazvat dá.(ADHD tj. LMD - lehká mozková dysfunkce) Jedná se o to, že prostě ve větším počtu lidí mám nutkání (až moc silné) se prostě dostat do středu pozornosti. Na konci prázdnin mi tomu ani moc nepřidalo to, že jsem měl chvíli po opravných na konci školy a taky problémy co mám doma.

Víte, holt vše co na první pohled vypadá špatné, někdy zcela špatné nebude. Uvědomuji si své chování a nápravy se snažím dělat vždy když to jde. Jednoduše už si na sebe dokáži dát bacha. Takže bych se i chtěl omluvit za všemožné moje manýry co jsem vyváděl a taktéž se omluvit všem které jsem nějak urazil, naštval, rozhořčil prostě jim něco udělal... Nemám to prostě v životě tak jednoduché jako ostatní lidé.....
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
1) OP Updatovan
2) @Scalix: http://www.doodle.com pro budouci pouziti - hod tam vikendy/data mesic do predu a tvuj zivot jakozto organizator bude o 20% lehci!!!
3) @Divocak: Keep workin' on that! =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Lidi, dejte Divočákovi šanci! Je u něj vidět upřímná snaha. Zrovna ty bys mohou Froldo vyprávět.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Proti Divočákovi nic nemám. Každý jsme nějakej. Snažil jsem se jen vyvrátit iluzi, že když tam bude na sraze, a budou tam kolem něj další čtyři pět lidí, tak se asi kontaktu mezi sebou nevyhnou. Jo, třeba se pletu a budou spolu všichni vycházet, ale soudě podle těch reakcí asi těžko.

Snažil ses a snaha přišla vniveč? Vítej ve fandomu. Stává se to běžně, ale jak se říká, mnoho neúspěchů tě poučí co udělat jinak a jednou dosáhneš úspěchu (historie CZ/SK Bronies je toho plná, nepodařený projekty naplnily nejeden archiv a způsobily odchod nejednoho broníka, který si uvědomil, že bronies nejsou ráj a jsme jen lidi jako všude jinde). Pokud se dostaneš nakonec, gratuluji, good job. Odměna ve formě pocitu z dobře odvedené práce je tvoje. Dostal ses dál než většina ostatních.

Takže místo toho, abys tu xkrát za sebou opakoval, že s ním mluvit nebudete, jsi měl radši navrhnout řešení - buď se budeme všichni chovat slušně, nebo nazdar. Já bych zmlkl, ostatní by byli spokojeni a třeba by si neúčast rozmysleli a dorazili by.

Iluzon: Pokud ti to ještě nedošlo, tohle není hejt divočáka. Jen snaha vyvrátit jedné zaseklé gramofonové desce, že na sraze, kde je pět lidí a on, se prostě nikdo kontaktu nevyhne. Takže mě laskavě z těch tvých rádoby soudů vynech.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(18.12.2014, 20:56)sc@lix Napsal(a): Jen mi příjde dost nevhodné, že já se tu o něco snažím a pak z toho výjde, že jsem se snažil úplně zbytečně. Já nevím, ale to by snad muselo naštvat každého. (...) A co se týče to velkého srazu, tak to je jen takový nápad, na který jsem jenom chtěl znat názor ostatních. Je na tom snad něco divného.

Klid Pinkiesmile jednak to nikdy není úplně zbytečné a věc druhá je, že snaha a všechno to úsilí za jakoukoliv aktivitou pro kolektiv dost často není vidět. Spíš než naštve, tak to zamrzí, ale jen ze začátku. Nenech se odradit tím, že se věci od začátku nevyvíjí podle tvých představ.

Ad zmínka velkého srazu - zeptal ses, dostal jsi odpověď - většinou skeptickou. Podobných nápadů se tu totiž objevuje dost, ale většinou z to zůstane jen u nápadu. Bohužel.

(18.12.2014, 20:59)Divočák Napsal(a): Dobře, pro všechny tu vysvětlím proč je mé chování občas takové občas makové. (v případě velké akce prostě to špatné) Moc lidí to neví o mé osobě.... Už od narození mám poruchu jestli se to tedy tak nazvat dá.(ADHD tj. LMD - lehká mozková dysfunkce) Jedná se o to, že prostě ve větším počtu lidí mám nutkání (až moc silné) se prostě dostat do středu pozornosti. Na konci prázdnin mi tomu ani moc nepřidalo to, že jsem měl chvíli po opravných na konci školy a taky problémy co mám doma.

Víte, holt vše co na první pohled vypadá špatné, někdy zcela špatné nebude. Uvědomuji si své chování a nápravy se snažím dělat vždy když to jde. Jednoduše už si na sebe dokáži dát bacha. Takže bych se i chtěl omluvit za všemožné moje manýry co jsem vyváděl a taktéž se omluvit všem které jsem nějak urazil, naštval, rozhořčil prostě jim něco udělal... Nemám to prostě v životě tak jednoduché jako ostatní lidé.....

Většina z nás to ví - vědomi si toho, jak ses choval na fóru, stačily první minuty na osobním setkání s tebou a bylo to vcelku jasné. Neboj, nejsi sám, ale stejně jako u všech ti někdo musel dát najevo, že se mu to nelíbí a to tak, aby tě přimělo s tím něco dělat.

Hodně lidí to (nejen) v tomhle fandomu nemá jednoduché, byť to nemusí být patrné, ale se s tím snaží něco dělat a většině z nich se to daří (mezi bronies by možná mohli fungovat, ale v normální společnosti jen s obtížemi). A ten pokrok je vidět u většiny z nich, což je jedna z věcí, která mě na celém dění kolem MLP nejvíc těší.

Jak psal Melgarh: Keep working on it!

(19.12.2014, 00:10)Iluzon Napsal(a): Lidi, dejte Divočákovi šanci! Je u něj vidět upřímná snaha. Zrovna ty bys mohou Froldo vyprávět.

Těch případů by se našlo... Rainbowlaugh však Divočák šanci dostal - a dostal víc než jednu. Když ji promarnil, dostal přes prsty (ban a pak tohle osobní hodnocení), což ho přimělo k tomu se sebou něco dělat. Protože dokud mu někdo neřekl, nebo ho nepřiměl (holt někoho je třeba trknout) si uvědomit, že dělá na fóru/osobně něco špatně, tak se nesnažil s tím něco dělat. A takových lidí je víc.

Poznámka ke srazům: jak se tam setkávají různí lidé z různých oblastí a různého věku, vytváří to dost často třecí plochy. Když se setká někdo, kdo strávil den ve školní lavici hraním her na tabletu s tím, kdo se právě vrátil z dvanáctihodinové šichty v práci, kde mu hlava jela na plné obrátky celou dobu, tak to vytváří poměrně třaskavou směs. Což je třeba důvod, proč někteří přestanou chodit na srazy a schází se s podobnými bronies někde jinde, protože ve velké grupě nenachází hledaný relax.

(19.12.2014, 01:05)Frolda Napsal(a): Snažil ses a snaha přišla vniveč? Vítej ve fandomu. Stává se to běžně, ale jak se říká, mnoho neúspěchů tě poučí co udělat jinak a jednou dosáhneš úspěchu (historie CZ/SK Bronies je toho plná, nepodařený projekty naplnily nejeden archiv a způsobily odchod nejednoho broníka, který si uvědomil, že bronies nejsou ráj a jsme jen lidi jako všude jinde). Pokud se dostaneš nakonec, gratuluji, good job. Odměna ve formě pocitu z dobře odvedené práce je tvoje. Dostal ses dál než většina ostatních.

Zas tak žhavý to není Twilightsmile snaha nepřichází vniveč, jen není vidět (což přiměje jednoho zamyslet se nad tím, proč se vlastně snaží...). Kotrmelce se tu dějou a mám podezření, že v rámci zapálení pro seriál (týká se nejen MLP) se prostě projevují podobné věci jako krize ve vztahu (aka jedna chemie přestala působit, teď působí jiná - je to fajn, ale je to jiné).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak kdo teda zvažuje dneska účast v čajovně? Podle počtu bych se sám rozhodl, tak v pěti lidech by to bylo ideál.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)