Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2015 - Ubytování
#11
Taky bych rád zarezervoval místo. Preferuju spacák a Nestor.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#12
Ahahahah ptala jsem se muže a tím pádem se hlásím do Corwinova Royal-vrtulníčkového pokoje. Jelikož jsem royal socka, tak budu spát ve spacáku
Odpovědět
#13
Izv, Dex můžou k nám do pokoje Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#14
jak to letos bude se Stuttgart hostelem? bude to zase organizovat derpwave?
Odpovědět
#15
Pokud by se našla postel či přistýlka v Nestoru tak se hlásím ... Raritywink
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
#16
Tolik nás chce do nestoru na spacák...

Ač je mi to trochu hloupé napsat, rád bych taky přebýval na spacáku na nestoru.
Pochopitelně bych se přizpůsobil hodině vstávání i nočního klidu.
Samozřejmá je finanční spoluúčast...
Love and tolerate
Odpovědět
#17
Upřesnění: pokud je problém v Nestoru jen s penězmi - tzn. pokud mají ještě místo a všechno to visí na doobjednání dalšího pokoje - tak prosím, udělejte to - zacáluju řádnou postel a určitě se najde dalších pár.

On ten hostel ve Stuttgartu není zlý, ale má jeden problém, je to daleko a přesun trvá strašně dlouho, nebo je nutné se štosovat kvůli využití busu, čímž vznikají nervy a pak si to jeden neužije Raritycry Zatímco Nestor je ukrutná pohoda...
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
#18
1) Zatim jeste info o Stuttgartu nemam, budu zjistovat.
2) Corwin bude objednavat jeden pokoj o tomto vikendu, poresim to s nim, kdyz zbydou 2 lidi na postel a pristylku, tak objednam pokoj dalsi. (Do executive pokoje se vejdou 2 postele, 2 pristylky a teoreticky i 3 spacaky v pohode, i kdyz 2 je lepsi.)
3) Pokoj Cwossie dopsan.
4) Soucasny stav je 21 osob cestujicich do Nestoru, teoreticky bychom se tam vysli vsichni, coz ale bude peknej bengal. Nezapomente, ze toto je hodne hvezdickovy hotel a je tam hodne businessmanu, co se radi v klidu vyspi.
5) Ac jsou tady vsichni vcelku rozumni, tak jen pro informaci:
V Hotelu jsou ubytovana VIP hoste. JAKEKOLIV jejich otravovani nebude tolerovano a budete umisteni na blacklist (zakaz vstupu na EPCU cony a BronyTours ban)! Pozdravit se s nima a prohodit par slov s nima samozrejme muzete, kor kdyz tu konverzaci zacnou oni samy, to je pak jejich volba. Ale pronasledovat, zadonit o podpisy, kdyz jsou evidentne unaveni ci jdou na snidani je spatne. Minuly rok v tomto hotelu jeden brony stalkoval VIPcko (nastesti ne z CZ/SK fandomu)!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#19
Well, taky bych letos žádal jedno místo na přespání a pokud by bylo místo tak u Corwina, spacák,přistýlka, postel cokoliv Twilightsmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#20
Já budu pravděpodobně také objednávat jeden standardní pokoj. Budu mít volnou jednu pristylku a jeden spacak. Ale až pretecou peníze mezi bankovními ústavy Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)