Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transsexualita Mezi Bronies
#61
(20.02.2015, 15:12)Elevea Napsal(a): Prakticky to jde aplikovat na jakoukoli zdánlivou vnitřní nevyrovnanost. Vyhledávat své prostředí, ve kterém se cítí dobře, je to první, co by měl člověk udělat, protože pokecat si o svém já je dost osvobozující.

S tím naprosto souhlasím. Jen se vsadím, že mě Mayshi už má občas plné zuby, když ji pořád s něčím otravuju na FB Rainbowlaugh. Jenže ve chvíli, kdy jsem to v sobě držela takovou dobu, a pak se zakecám s někým, kdo mi rozumí, tak už mám problém se zastavit. Sorry Pinkiesmile
Odpovědět
#62
Mi o tom povídej... Já jsem příležitostný stopař a nedělám to proto, že bych neměl peníze na vlak Twilightsmile
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#63
Elevea: OT

ja stopuju rad ale posledni dobou lidi malo zastavuji....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#64
(20.02.2015, 14:24)Macaman Napsal(a): skryti vlakna - ja vam nevim, rozum rika na jednu stranu jo, ale na stranu druhou je to takovy blby - melo by byt videt ze se tu bavime svobodne a bez predsudku. Kdyz se o necem stydis/bojis mluvit verejne, jako bys daval na jevo, ze s tim topicem mas nejakej problem....Applejackunsure

Macaman OT

Verejné hovorenie o niečom je jedna vec, no môže sa to zvrhnúť alebo zneužiť. Dávnejšie sme tu však mali Psychologickú poradňu, kde sa ľudia mohli zveriť s problémami. Spočiatku to bolo fajn, aj ja som bol jej zástancom. Potom sa to však začalo zvrhávať, z PP sa stal attention emowhore kútik a skončilo to shitstormom, jej zrušením (chvála Lune) a úpravou Pravidiel.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#65
(20.02.2015, 15:12)Elevea Napsal(a):
Nepřijde mi, že by to takhle fungovalo. V okamžiku, kdy se snažíš prolomit standardy společnosti, tak téměř vždy se objeví někdo/něco, kdo/co se tě snaží usměrnit. Říkají tomu zákon, pravidlo či morálka. Vzhledem k tomu, že každý člověk má vevnitř svůj originální software, tak téměř každý se musí prát se svým vnitřním já. [spoiler: Tuším, že to byl Uzel, který říkal: Každý člověk má svoji fetiš.] Ve výsledku to znamená, že kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde.
Ale odpověď na to, co s tím, tady už padla: kruh přátel. Klub přátel zbraní taky nevzniknul proto, že by si někdo chtěl zastřílet. To můžete i tak. Prostě si chtějí o zbraních pokecat bez toho, aniž by se na ně "normální" člověk koukal jako na potencionálního vraha. Jednoho takovýho chlapíka mám třeba v práci a je to úplně pohodovej člověk, i když vlastní několik pistolí.
Prakticky to jde aplikovat na jakoukoli zdánlivou vnitřní nevyrovnanost. Vyhledávat své prostředí, ve kterém se cítí dobře, je to první, co by měl člověk udělat, protože pokecat si o svém já je dost osvobozující.

Jsem trochu zmaten. Zprvu moji radu shazuješ, ale na druhou stranu vyzdvíháš věci, kterých se týká. Ovšem, rozdíl lze vidět v tom, že moje rada je spíše globální, zatímco ty mluvíš o lokální situaci, nicméně oba mluvíme o tom samém.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#66
Měl jsem namysli spíš aplikaci tvojí rady v užší skupině. A ne, tvoji radu neshazuji.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#67
Dřív by mi transexualita přišla jako něco nepřirozeného, ale jak jsem starší začínám se na věci dívat jinak, přece jen když se z vás stane brony váš ,,tolerancemetr" se rapidně zvětší Twilightsmile
Mimochodem věděli jste, že Forest Rain je trans ? Docela mne to překvapilo a za to jak to bez rozpaků oznámil veřejně si ho vážím ještě více než předtím
Odpovědět
#68
*oznámila
*ji

Twilightsmile

---

Ano vím, Iluzon mě o tom poprvé informoval před několika týdny a velmi mě zajímá její následná tvorba Pinkiesmile. Prý již roky trénovala hlas.
Odpovědět
#69
Citace:oznámila
ji
Pořád zapomínám, že už to není on ale ona, no jo síla zvyku Rainbowlaugh
Odpovědět
#70
(25.02.2015, 22:51)Birdyy Napsal(a): Mimochodem věděli jste, že Forest Rain je trans ?

Yep, zmínil se o tom na Twitteru - nejspíš mi bude nějakou dobu trvat, než začnu mluvit o Forest Rain v ženském rodě, protože když jsem se stal fanouškem, vytvořil věci, které na mě hodně zapůsobily - jako třeba projekt Great To Be Different.

Pořád o něm smýšlím jako o osobě mužského pohlaví, protože prostě zvyk a od té doby jsme toho spolu moc nenamluvili, neb ani jeden z nás nemá čas. Navíc v angličtina mnohem méně rozlišuje pohlaví v psaném i mluveném projevu, než čeština, takže při komunikaci nemusím neustále myslet na koncovky, překládat z XY do XX... atd.

(26.02.2015, 14:20)Mayshi Napsal(a): *oznámila
*ji

To oznámení se pokud vím stalo ještě před proměnou, ne? Proto taky při odkazech na minulost požívám jiný rod (grammar nazis z osobního oddělení pro korektní vyjadřování v praxi Rainbowlaugh ).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)