Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
když u to tady nakousla, nesnáším kurz libry. za měsíc jedu do Londýna a chtěl jsem si tam koupit model LaFerrari. no jenon do doby než jsem zjistil cenu a přepočítal to. jako 4800 za model, se zbláznili. (ne že by ebay s cenama od 3000 bez dopravy bylo o tolik lepší). Nejvíc mě štve to, že tahle řada modelů před rokem stála kolem 2000. kde na to mám brát?
Odpovědět
OT4Ferraripony:
[Obrázek: cnb1.jpg]
[Obrázek: maska-jason_1893_2.jpg]
[Obrázek: STTi-%28ch%29-Brokovnice-Stainless-kratk...TC-788.jpg]
[Obrázek: ikea-allen-key.jpg]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Rainovi konečně přišel jeho nový třířadý pyramidový pásek Pinkiehappy
[Obrázek: GOyUZN6.jpg]
Rain je šťastný a přidá si ho do své sbírky Pinkiesmile
[Obrázek: NkjmJxR.jpg]
Jak krásně korespondují ty černé kožené (nebo koženkové) věci s kytičkovatým polštářem Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Nejsem si úplně jistý, jaké pocity to ve mně vyvolává, ale dávat dotazník na facebook byl blbej nápad Rainbowlaugh
[Obrázek: screenshot_472.png]
[Obrázek: screenshot_471.png]
Vysvětlení: [spoiler: Naše škola chce zviřátko jako živého maskota a díky proměnlivé IP adrese mobilního připojení jasně vede rejnok]
Odpovědět
Dneska jsem šel v práci za naším technologem, abych mu vysvětlil jednu věc, kterou našel u jednoho stroje. Zapoměl jsem tam totiž hodit do koše jednu věc a on ji našel. Twilightoops

Minulý pátek jsem měl odpolední a jak to už bývá, tak se všichni těší domů.
Jenomže jeden stroj v dílně poněkud přestal pracovat a to pár hodin před koncem směny.

Myslel jsem si, že to bude nějaká prkotina, ale ejhle. I po hodině pachtění jsem ten stroj nedokázal seřídit.Facehoof
Plný adrenalinu jsem pak vzal plány údržby toho stroje a do papíru s názvem poruchy jsem vyplnil toto:

Datum: 20.2. 2015
Popis poruchy: Vim já?

Způsob odstranění: Prosebné modlení, vzívání hodných duchů, mlácení kladivem ze všech stran.

Ukončení poruchy: Neukončeno. Odtrženo ze zdi a shozeno ze skály!


K mé smůle jsem ale zapoměl ten papír zmuchlat a napsat nový. No a zrovna dneska si pan technolog usmyslel, že bude předělávat papíry toho stroje na nový typ, který jsme rozjeli.

Bylo pak zajímavé, jak si pan technolog vzal ten papír do ruky, otočil se k nástěnce, tam jej přilepil a ve smíchu řekl, že ještě nic podobného neviděl, ale příště ať to tam při auditu raději není. Twilightblush

No... Alespoň se to vzalo s humorem. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storm: neni nad uprimnostRainbowlaughRainbowlaughRainbowlaugh
Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(Přetočte na 0:26)
Meow?
Odpovědět
vcera s rodinou v obchode s hrackami:

pritelkyne s malou vybiraly kabelku, tak sem se nenapadne odpoutal, ze se mrknu po pony vecech, neco malo tam meli, ale ja se nejadnu ocitnul v oddeleni plysaku a tam uz z dalky sviti velika Pinkie (asi 40cmna vysku), tak du k ni, pohladim ji (prijemna na dotek), podivam se na cenovku (3000), promnu hrivu mezi prsty (hlavni duvod proc bych si ji nekoupil - ridka hriva a na dotyk neprijemny material, nejaky chemlon), jeste jednou ji pohadim a pak do ni pichnu prstem (prijemne tuha, to se mi libilo) a pak zvednu oci a vidim ze me pozoruje pokladni s vyrazem WTF??? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dneska školení firemních řidičů. Na konci nás instruktor vyzval, abychom se zeptali na cokoli.

Samozřejmě jsem se přihlásil já, jak jinak, čímž jsem narušil temné ticho. Říkám, jedu si takhle s felicií, svých padesát v obci a devadesát mimo, když v tom se za mnou objeví řidič, který strašně spěchá, ale je příliš srab na to, aby mě předjel. Přijede na tři metry za mě a začne mě oslňovat potkávacími světly.
Po třetím kilometru mě to začne štvát, protože sklopení prostředního zrcátka nepomůže (mám ještě boční, víme, a musím dozadu vidět), tak mu zapnu mlhovky. Na to onen řidič reaguje zapnutím dálkových světel.
Takže já zpomalím, aby mě předjel, načež on přijede ještě blíž a začne troubit. Tak a teď mi pane instruktore řekněte, co mám dělat?

Přednášející se zahloubal, promnul bradu a říká: Víte, já bych zastavil a rozbil mu hubu.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Pokud někdo neví, tak dneska... respektive včera se odváževa v toho vybouchlého skladu munice, co zůstala v pořádku někam k Brnu.
Na Čt ve zprávách dělali naprosto úžasné odhady, kudy že ten konvoj pojede. No, nám jel kolem baráku směrem ze Vsetína na Zlín přes Polanku neboli na jih.
Co z toho vyplívá? Že zapoměli navigačku. Nebo jak se kruci dostali až sem a navíc jeli opačným směrem? Rainbowlaugh
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)