Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Není nad to, když padne net a u providera mi to zvedne hlasová schránka. A na mobilu posledních 50 MB FUP :/
Meow?
Odpovědět
Není nad tištěnou verzi aneb, Jak znásilnit školní tiskárnu pomocí 53 listů c:
(za cenu 70 korun >.> )

[Obrázek: IT6698Q.jpg]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
[Obrázek: a-wild-exponential-function-appeared.jpg]
Meow?
Odpovědět
Ve snu jsem se dnes dozvěděl, že je nezákonné jen tak připojovat vlastní kabely a trolejbusy na trolejbusovou síť Prahy.
Wat. Rainbowhuh
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Pozdě ale přece jsem k tomuhle přišel..

Odpovědět
Právě jsem si vzpomněl na to, že vlastně mám pár desítek literárních děl z doby, kdy jsem byl mladší. Připomnělo mi to, jaký jsem byl pošahaný (a divím se, že něco z toho bylo dokonce dobré) Pinkiehappy

Bavte se Rainbowlaugh

http://www.pismak.cz/index.php?data=user&id=1720
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Včera večer jsem zachránil život nevlastnímu otci, když se smýknul hever, tak jsem s pomocí nějakých lidí zase dokázal auto vyheverovat, vytáhnout ho a zavolat sanitku.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Jak jsem sháněl ty MLP Kinder vajíčka a nikde jsem je nemohl najít, tak už jsem to pomalu vzdal. To si takhle teď jdu ve vesnici do samoobsluhy a co tam nemají? Stojan s Kinder vajíčky a na něm obrázek MLP. Super, říkám si. Koupím jich rovnou 6. Dojdu domů, otevřu první a je v něm nějaká plastová pi**vina. Nějaký zajíc či co. Si říkám, že možná nějaký zbytek na stojanu. Rozdělám zbylých 5 a v každém nějaká plastová pi**vina, nikoli MLP figurka.
[Obrázek: 100_926271826.jpg]
(čokoláda navíc hnusná, takže maximálně skončí v nějaké bábovce. Za mých mladých let chutnaly ty vajíčka líp a byly tam lepší a kvalitnější hračky. Pche!)

Kašlu na figurky. Kašlu na společnost. Kašlu na obchodní řetězce. Kašlu na všechno. Má víra v lidstvo je ztracena...
Odpovědět
Rainbowlaugh Rainbowlaugh me dostava ta reklama, jak vajicko rika: "Kouzelne zrcadlo? Ne , to je brana do Equestrie." a rika to tonem, jako by nic, jako by brana do Equestrie byla neco naprosto bezneho Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
D.K.: ale v reklamě říkali, že je to v každém pátém vajíčku, ne v každém vajíčku. V podstatě můžeš mít takový štěstí, že jich koupíš 100 a v žádnym nic nebude Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)