Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návrat Mane6
#1
Information 
Mnoho z Vás si určitě vzpomene na Mane6 a jejich hry Fighting is Magic.
Někteří možná víte, že se k nim po C&D od Hasbra přidala samotná Lauren Faust a vymyslela pro ně nový příběh a postavy.

Nyní nám Mane6 přinášejí svou novou hru, Them's Fightin' Herds.
[Obrázek: ef9ot5yzxfl0blpkhwid.png]
Příběh: [spoiler: Fœnum je místem, z něhož byli všichni predátoři vyhnáni a nyní jej obývají míromiluvní býložravci.
Predátoři si však nyní našli cestu zpět.
Ti nejlepší z nejlepších každého z národů Fœnum se tak spolu musí utkat aby se ukázalo, kdo bude tím, který predátory vyžene jednou provždy.
]
[Obrázek: 1440812248702556558.gif]

Nyní Mane6 vybírají finance na vývoj prostřednictvím Indiegogo, potřebují vybrat $436,000 a za necelý den vybrali již 23%.
Pokud se tedy chcete aspoň takto nepřímo podílet na vývoji hry od Mane6, můžete jim přispět na jejich Indiegogo kampaňi

Zdroj: Kotaku
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
#2
436 000 DOLARŮ ZA SKORO FLASHOVOU HRU S KONCEPTEM STARÝM JAK MORTAL COMBAT? WHAT THE HAY????
[Wait, Lauren Faus is involved] (Oh really?) Aaah orpavdu, tak to mění situaci! Rainbowlaugh
[Deep story they say... hmm] (Who cares about deep story, I want to fight cute animals! Raritystarry ) Ehm... ehm...
No vzhledem k tomu, že mají ještě 30 dní a už vybrali skoro čtvrtinu, mělo by to vyjít. Držím jim rozhodně palce.
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
#3
Wooow, tak to vypadá nádherně! Pinkiehappy Určitě to koupím, jakmile to vyjde. Momentálně nemám moc peněz, které bych mohl utrácet za poníkoviny... Applejackconfused

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#4
(22.09.2015, 11:57)Black Noodles Napsal(a): 436 000 DOLARŮ ZA SKORO FLASHOVOU HRU S KONCEPTEM STARÝM JAK MORTAL COMBAT? WHAT THE HAY????

Asi tak.
Jako sorry, ale jestli mě ta původní hra někdy zajímala, tak proto, že tam byli poníci. Takhle je z toho jen další mně nic neříkající hra, dle mého názoru dělaná čistě kvůli prachům. To už si rovnou můžu zahrát ten Mortal Combat.
Odpovědět
#5
No počkal bych na finální podobu. Mě osobně moc nesedí visual loby, které vybočuje ze stylu soubojů a je nahrazeno jednoduchým pixel art stylem. Působí to jako líná náhražka něčeho co by mohlo mít mnohem větší potenciál.

Největší problém vidím v tom, jak se v indie scéně hra uchytí. Už teď podle kampaňe má spoustu fanoušků Lauren a Mane6, ale jestli borci chtějí pokračovat, měla by jim hra trochu vynést mimo kampaň. Dneska je indie her habaděj a ikdyž jsou některé hodně dobré, mají problém, protože je nikdo nechce hrát. Je jich prostě v určitých žánrech moc!
Ta hra musí nabídnout něco, co jí odlyší od zbytku. A snad se to povede právě s tím loby a online interakcí. Tam vidím největší potenciál. Pak by mě zajímala implementace příběhu do té hry samotné a možný coop.

Moc si přeju ať uspějí a ještě víc ať se hra povede. A nejen kvůli Lauren.
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
#6
Mě příjde že tohle se drží jen kvůli své minulostis poníky a protože je v tom zapojená Lauren. Kdyby tahle hra neměla tak silné spojení s komunitou, nikoho by nezajímala a tu neskutečnou sumu by nikdy nevybrali. Bohužel mi to nepříjde jako věc kterou bych podpořil, protože původní myšlenka, kvůli které ta hra byla zajímavá, hru opustila. A teď to vypadá, přesně jak Noodles řekl, jako flashovka na třicet let starém principu. Třeba se mýlím a bude to skvělá hra, ale zatím to vypadá relativně nic moc.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#7
Jak už zde bylo řečeno- tolik? Eeeeeeeeeee? Rainbowlaugh
Odpovědět
#8
Nechápu, co všichni řešíte peníze. Nechcete přispět? Nikdo vás nenutí  Twilightsmile
Pokud vás to zajímalo jen kvůli poníkům, je to tedy dost smutné. Mně se teda ukázky líbí mnohem víc, než původní Fighting is Magic. Možná proto, že mě zajímá i něco jiného než MLP a jsem schopna jaksi přežít bez neustálého koukání na fialového jednorožce s křídly  Rainbowlaugh
  Ale ne, ono to má originální postavy a není to jako stovka jiných her s poníky a MLP crossoverů, fuj, jak si můžou vůbec dovolit dát lidem možnost, aby jim v případě zájmu přispěli? Že se nestydí, požadovat sumu kterou opravdu potřebují!
"Well then he died or something."
Odpovědět
#9
(24.09.2015, 22:40)Potato666 Napsal(a): Že se nestydí, požadovat sumu kterou opravdu potřebují!

A tohle je právě ta část, která je těžko k uvěření. 436k je hodně. Třeba Divinity: Original Sin což je velké RPG s dabovanými dialogy, velkým světem, spoustou questů a puzzly a bojem založeným ze značné části na fyzice mělo goal 400k. Je hodně her, které se dokázaly prezentovat lépe, vypadaly lépe a propracovaněji a jako třeba v případě Divinity už na něčem stavěly a o tolik si neřekly. Téhle konkrétní hře je konceptem (ale už ne technickým zpracováním) dost blízká mlátička Skullgirls která měla tehdy goal 150k.

Říct si o 436k z fleku pro ne zas až tak originální a dobře uvedený...¨no teď už mimo pár skalních fandů prakticky neznámý projekt je zarážející. Goal by měl být rozhodně nižší už pro ten psychologický efekt, že lidi se neradi pouští do něčeho, co nemá naději na úspěch. Třeba ty Skullgirls měly docela nízký, snadný goal a protože díky tomu lidi nabyli jistotu, že to k něčemu bude, vyšplhaly se příspěvky nakonec na 830k.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#10
Potřebujì? *výbuch smìchu*
Tady ani tak nejde o poníky, tady jde o to, že jedna taková hra už tu vlastně je. Fighting is Magic se jmenuje...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)