Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
Po dvou měsících to je konečně tady! Blázinec prošel od základu změnou a k tomu jsem přidal novou kapitolu. Předchozí části prošly dodatečnou editací, příběhová stránka byla zachována, ale měly by být čtivětší. Pár scén bylo odstraněno z důvodu jejich stupidity a jelikož vedly do slepého bodu. Blázinec se už nedělí na části, ale ucelené kapitoly. Doufám, že tímto zásadním krokem nikoho nerozčílím. Ti, kteří přečetli všechny části předtím, mohou beztarostně pokračovat od druhé kapitoly, ovšem upozorňuji, že nový materiál začíná až od dvě scény dále, tak se nelekejte. Pinkiesmile

Přeji vám pěkné počtení a děkuji za vaši podporu. Doufám, že po této kapitole na celý příběh nezanevřete Applejackconfused

Blázinec
[psychotické/smrt/krev/násilné/hrubé_výrazy/15+]
Co je to realita? Jedná se o svět, který vnímáme svými smysly, nebo se čistě odehrává jen v naší hlavě? Jak můžeme vědět, že denní události nejsou jen klamem? V Blázinci je pojem realita čistě idividuální.

Dále bych vám chtěl představit pár kratších děl. První z nich jsou zápisky z jednoho mého dávného snu, které jsem zhodnotil jakožto dobré. Tím dalším je báseň, kterou jsem chtěl představit už v květnu, ale ve zmatcích jsem na ni zapomněl Rainbowlaugh

Metro
[sen/erotické/15+]
Jednoho dne se mi zdál milý lechtivý sen o dívce, která byla mimo.

Milenec
[báseň/erotické/15+]
O milencových tužbách.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Na pokračovanie Blázninca som sa dosť tešil a sklamaný rozhodne nie som, čítalo sa veľmi dobre Twilightsmile, rozhodne som zvedavý ako sa dej vyvinie v ďalšej kapitole. Pinkiesmile
Pinkiegasp  
Odpovědět
Odstraněny odkazy na nevhodný obsah. Pokud máte zájem, obraťte se na autora příspěvku či na strýčka Google.

Iluzon
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Vzhledem k nově zavedenému family-friendly přístupu na fóru, přesouvám veškerou svou literární tvorbu na nově zkonstruovaný blog. Blog v budoucnu projde mnoha úpravami, tohle je momentálně jen provizorní řešení.

Změní se i můj přístup k tvorbě. Jelikož je moje tvorba pro bronies.cz příliš kontroverzní, neplánuji psát cokoliv určené přímo pro tuto skupinu, tudíž literární projekt Blázinec momentálně stopuji a nedokáži teď přesně říct, jestli ho někdy opět otevřu.

Pokud máte nějaké otázky či připomínky, podělte se o ně.

Blog
http://tuxikovadilna.blogspot.cz/
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Přidáno do sledovaných blogů.
Odpovědět
Po večerech si hraji s textovým editorem a při té příležitosti jsem stvořil pár krátkých komixů. Sice se nejedná o pony věci, ale proč se nepodělit  Pinkiesmile

Doufám, že tohle patří do literární sekce  Rainbowlaugh

001 - Pingu v barevném
002 - Pingu a emoce
003 - Pingu a nové pozadí
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Zapřísahám tě, udělej jich víc a založ tomu FB stránku. Tohle má potenciál stát se slavným Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Moar! Moar! Pinkiecrazy
Přesně takovéhle blbinky miluju Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Sice tu je pár měsíců pauza, ale mám dalšího Pingu. Začal jsem komix dělat v grafickém editoru a budu muset hodně zapracovat na teplatech. Tohle je odrazový díl, kde se ukáže, co vše bude zapotřebí změnit. Jakmile vyřeším tohle, mělo by být dělání dalších dílů jednoduché (jenom to bude chtít nápad Rainbowlaugh ).

004 - Pingu a potřeby
[Obrázek: mgYH2dH.png]
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
To už je skoro na hranici s jistou úchylkou Rainbowlaugh.

Libová práce a nemohu se dočkat
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)