Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
A přitom v tom levnějším jídle je tolik chemie, která taky něco musí stát. I když často jsou zdravější ty nejlevnější věci, ale je potřeba chytře vybírat.
A kupované pomazánky bych nikdy nejedl. Nevím jaká je vážená (asi lepší), ale ty v krabičkách, to je hnus. Pravá pomazánka je ta domácí. Je to za chvilku, je to čerstvé, je to dobré.
Odpovědět
D.K. OT - myslim , ze by se tu uživilo vlakno o jidle Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_nyh3tcYevT1sjz5mlo1_1280.jpg]

JO JO JO!
.
Odpovědět
Baterka: ty jo tak to je husty Rainbowlaugh to bych nedal do kupy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ten pocit, když vás fotr sprdne za něco, co chcete, nazve vás nevděčníkem a ani ne za minutu volá vašemu bráchovi (aby nemusel přiznat, že máte pravdu), že to dostanete (pro pořádek, jednalo se o nehmotnou věc). Tohle chování se ke mě, jako bych byl malej, mě vážně s***. Fakt svýho fotra nesnáším.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Baterka: Pokud to netiskne osoby ženského pohlaví, tak k tomu nevidím využití. Rainbowlaugh Ale zkus do toho pak dát to maso, třeba to jde a určitě to ještě nikdo nezkoušel. Pinkiehappy
Odpovědět
Kolega vyjmenovával, kde všude za poslední dobu byl (jak jsem to pochopila, tak má v různých městech různé "mazlíčky")
Šéfová: "Ty seš jak Vodafone, pokrytí po celé republice" Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(27.11.2015, 20:43)Mácaman Napsal(a): Baterka: ty jo tak to je husty  Rainbowlaugh  to bych nedal do kupy

Se bojim že to taky nezvládnu Rainbowlaugh
.
Odpovědět
Né ani tak zážitek, ale teď jsem si přečetl, že Lauren už nedělá na Medusa projektu a v citaci bylo:
Citace:But, as it happens at so many studios with so many projects, we ultimately ran into creative differences on the direction of the project
Já bych si nedovedl představit, že bych nějaký příběh dělal ve více lidech, protože ten nejlepší musí prostě být vždycky od jednoho člověka, ne jako kolektivní rozhodnutí, o kterém hlasovalo 50 lidí.
V tom se mi líbí názor, který zastává David Cage z Quantic Dream:
Citace:I know no good stories written by 50 people. A story is something emotional; something personal that you want to share and it is strongly linked to your own life and experiences.
A tak to přesně je. Spolupráce je možná pak na konečném projektu, ale ne na jeho myšlence. Nikdy se tolik lidí nemůže shodnout.
Odpovědět
OT:
David Cage? Toho radši necituj, on nemá ani páru, jak vypadá dobrý příběh.

Je pravda, že když na příběhu pracuje více lidí a neshodnou se, tak to může skončit jenom katastrofou. Ale:
1) Když ohledně příběhu má ultimátní autoritu jeden člověk, není nic špatného na tom, když spolupracuje s jinými. Ti můžou vychytat plotholes, mít zajímavý nápad nebo prostě sdílet svůj názor.
2) Ani ve filmovém, ani v herním průmyslu nemůže pisálek pracovat sólo. Musí být v týmu a spolupracovat s herci, grafiky, vizážisty, producenty atd.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)