Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci.
(12.09.2015, 23:11)Bouri Napsal(a): Dnes jsem se byl podívat na Oslavanské historické slavnosti a při té příležitosti jsem si zašel na nádraží obhlídnout Šlechtičnu 475.101, která jezdila na trase Brno-Oslavany. Flutterryay

Pár fotek soupravy...
[Obrázek: lr5r_IMAG0125.jpg]
[Obrázek: 19b8_IMAG0124.jpg]
[Obrázek: 7u6a_IMAG0128.jpg]

Na tohle jsme vymysleli dobrej hlod:
B: Když jsem kamošům říkal, že jsem si na historických slavnostech pohladil Šlechtičnu... Hodně se jich zmýlilo. Asi jsem na těžký holky
L: Že bych začala přibírat? A pak se navlíkla do legín?
B: Navlíkneme Šlechtičnu do legín?


Následně komentář:
L: Chudák Šlechtična...
B: Nebo spíš chudák legíny...
We all are children of the night...
Odpovědět
Nasel jsem na netu peknej link z Muzea z Ruska, uz jsem ale zapomnel jakeho - maji tam i ty vojenske vlaky vc. raketo-nosneho:

https://photos.google.com/share/AF1QipOB...luR3VhWVZB
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Sergej Pinkiesmile

http://technet.idnes.cz/sergej-lokomotiv...chnika_rja
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Nevedel som ze Macaman je aj v tejto diskusii. Rainbowlaugh Nazdar. Pinkiesmile
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
AngelF1re - nejsem zas az takovy fanousek jako jini tady ale vlaky a zeleznici mam samozrejme moc rad Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak ja som viac trolejbusovy fanda no. Rainbowlaugh Rainbowlaugh Ale vlaky tiez mam rad. Pinkiesmile
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Přitel z Lineca koupil paru lokomotivy. Test u mě doma.

[Obrázek: Bahn7.JPG]

[Obrázek: Bahn90.JPG]
Odpovědět
Přátelé zdravím, potřeboval bych někde OpenTTD s modem české železnice atd. a nemohu to nikde najít. Nevíte někdo kde bych to sehnal? Na tomto počítači se to při reinstalaci Win7 a následné instalaci Win10 smazalo, tak bych si rád zase stavěl takovou virtuální železnici Pinkiesmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
pokud jsi udělal update nedávno, tak by měla být kompletní záloha ve složce windows.old
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Tak jsem se nudil, tak jsem něco sestavil. Snad to pomůže s tím, co potřebuje... Rainbowlaugh

Návod jak stáhnout OpenTTD a české vlaky

  1. Stáhnutí snad není tak těžké. Stačí zajít na jakýkoliv web, např. Slunečnice.cz a stáhnout hru.

  2. Po spuštění hry klikneš na kolonku "stahovat součásti."
    [Obrázek: LnFGMQv.png]

  3. Doporučuji pak odkliknout (odfajfkovat) všechny soubory krom scénářů... Ale to záleží na každém zvlášť. Počkáš asi týden než se ti to nainstaluje a pak se vrátíš opět zpátky do menu.
    [Obrázek: DNNcu74.png]

  4. Pak v pravém dolním sloupci v menu klikneš na "nastavení grafik" Tam si dole dvojklikem navolíš ty módy, které pak ve hře chceš. Vlevo nahoře dáš "Uložit předvolbu" a pak vpravo dole "potvrdit změny"
    [Obrázek: PAM5PUE.jpg]

    [Obrázek: rDbFXpu.jpg]

  5. Pak se vrátíš do menu, vytvoříš si libovolnou mapu. And have fun! Twilightsmile Pak už si hraješ, jak chceš.

    [Obrázek: d2TZyeb.jpg]

    [Obrázek: VNYJzpk.png]
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)