Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2016
Mě spíš štve že ještě nepotvrdili platbu...
.
Odpovědět
S jídlem a pitím se dá opravdu ušetřit ale za se to nepřehnat. Nepit skoro vůbec.
Jednou jsem na to nemyslel když jsem byl týden v kempu na koupališti v Žamberku. Kupoval jsem si ondrašovku a za týden jsem se zhrozil. Prochlastal jsem tam 5stovku a to je krutý. Misto toho abych si koupil štavu a ředil si jí vodou. No hold se člověk, vlastně poník chybamy učí.
Snad jsem se ze svích chyb poučil a vezmu si sebou štavu. No uvidíme...
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Mě z vás klepne. Asi si tu basu cideru budu muset koupit i teď a ne jenom na FF. Ještěže mám prodejnu hned vedle školy...

RebelJack: ta tabulka je docela dost přímočará. Ale jestli to nechápeš, tady máš podrobnější vysvětlení. Alespoň si mě po roce donutil vytáhnout grafický tablet... Krom ceny vstupného je třeba taky počítat s cenou ubytování, která je dle počtu nocí 70-90 Kč za noc. Kdyžtak můžu udělat ještě vývojový diagram jak přesně postupovat, ale do toho se mi moc nechce.
[Obrázek: attachment.php?aid=5295]
Jinak "3 dny ke všemu je zahrnutá ještě neděle, která je zlevněná" - ne, není. Zlevněná je až ta druhá, protože to je program jen do 16:00

Tadys: Chotěboř je úplně normální město, takže jsou tam i samoobsluhy. Z čehož vyplývá, že za jídlo rozhodně nemusíš utratit víc, jak doma. Navíc výlety autem do Tesca, které je na okraji města se conají docela často.

Blesk: tvoje úžasná věta "Nepít skoro vůbec." má asi tak 42 různých významů. Lidi, pijte, pijte hodně, ale pijte vodu. A Blesku, z toho co píšeš bych ti doporučil si nepřeslazovat tělo a pít kohoutkovici.


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Nenutte Toma mlatit hlavou o stul. Also, jsme jiz na ceste zpet do Evropy, tak se snad objevi vice infa ohledne prekvapka!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
RebelJack: Pokud chceš ještě reálnější (přímočařejší) odhad, tak já budu na FF celkem 5 dní, platím si předem vstupy a bydlení (1400), na předplacené jídlo jsem se vykašlal protože stejně bych ty jejich snídaně nestíhal a obědvat budu kde to zrovna půjde, odhaduji tak 800 na jídle a nealko pití. Tzn. Balíček "přežiju 5 dní FFka za příznivých podmínek" mě vyjde na ~2200kč vč. DPH. Pak přidáš něco na merch či jiné formy zábavy a máš finální částku za con.
Tzn. U tebe bych odhadoval že tě to bude stát v základu něco přes tisícovku, s financema na merch něco přes 2k (odhad, fakt nevím jak moc utrácíš).
Rada: určitě zkus najít způsob jak platit předem (berou snad i platby složenkou), ušetří ti to pár stovek které můžeš využít jinde.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Ano, pokud ti amber vyhodí nějakou cenu a ty to zaplatíš v termínu tak neplatíš nic víc. Ubytování se dá platit taky přes amber (a je jednodušší to mít pohromadě).
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Jo, ubytování určitě zaplať rovnou se vstupným, protože pak nemusí být místo.
Odpovědět
[Obrázek: teenagent-ss2.gif]
No hard feelings... ...ale lepší je zaplatit a mít to místo jisté... "Nikam se nestrčíš", budeš mít vstupenku a budou ti jí kontrolovat... Co se třeba normálně zeptat (napsat email) a vyřídit si to sám? Sleduj jak je to složitý...



Recepce FFestivalů <recepce@ffestivaly.cz>
6. 4.
komu: mně
Dobrý den,
na základě domluvy s Tomášem Přeučilem jsem Vás ubytovala do sokolovny. Nová celková cena Vaší přihlášky nyní činí celkem 4700 Kč. Vidím, že již máte původní částku zaplacenou. Tak prosím pošlete rozdíl na náš účet číslo 27-6555380227/0100. Jako VS uveďte vaše datum narození. Děkuji.
S pozdravem a přáním krásného dne.
Petra Gerstnerová
organizační team série Festivalu fantazie

Pavel Doležal <paja.dolezal@gmail.com>
8. 4.
komu: Recepce
Zdravim
Doplatek 2170CZK (4700CZK - 2530CZK placenych pres GoPAY) odeslan na FF ucet.
Dekuji

Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Víš proč jsi tam tu možnost ubytování neměl? Protože jsi nebyl schopnej postupovat podle sedmi bodů seznamu v prvním příspěvku. Je tam podnadpis "Jak se registrovat?" a hned pod ním těch sedm bodů. Holt každý sám svého štěstí strůjce. Já se ti v tom taky rejpat nebudu.
Odpovědět
Dají se někde bezpečně uložit věci? Ve škole by mohly být šatní skříňky...?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)