Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
uz vim koho volit Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(09.07.2016, 23:15)Bouri Napsal(a): Možná by to chtělo trochu opravit - rozhodilo mi to Stylish plugin...

Možná by spíš chtělo trochu opravit zmíněný plugin, ze strany fóra se jedná o zcela validní změnu. Nejspíš tam máš nějaký takovýto selector:
Kód:
img[src="https://bronies.cz/Stranka-logo"]
(Pouze hádám, může to vypadat i trochu jinak.)
To není příliš ideální, protože to je vázané na adresa loga, pokud se z jakéhokoliv důvodu změní, přestane to fungovat. Nahraď to něčím takovým, potom by měl plugin fungovat i při takovýchto změnách:
Kód:
#logo img
Bohužel nemůžeme při správě fóra myslet na takovéto custom úpravy, to bychom nemohli pohnout vůbec ničím.
Meow?
Odpovědět
To nové logo je nejaký nepodarený vtip? Hlbšie sa už nedalo klesnúť, chlapi? Toľko pekných log v zásobe, kľudne sa dalo nejaké zrecyklovať. Prinajhoršom.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
> reklama: https://userstyles.org/styles/119913/bro...ustom-logo
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
dawn:
mě se tahle stránka už před nějakou dobou donesla, ještě jsem ti nepoděkoval, bez ní bych se během některých minulých a rozhodně při tom současném na fóru neukázal
Jsem ti zavázán a ve chvíli kdy se náhodou potkáme, řekni si o padesátikorunu nebo žvýkačky.

edit: btw, kdo tohle logo vytvořil?
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
(10.07.2016, 00:48)Hotsteppa Napsal(a): To nové logo je nejaký nepodarený vtip? Hlbšie sa už nedalo klesnúť, chlapi? Toľko pekných log v zásobe, kľudne sa dalo nejaké zrecyklovať. Prinajhoršom.

Lol tady nekdo nechape podstatu festivalu fantazie, zabavy ci Honzdir TV Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Mel OT

Na FF som nebol, zábavu si predstavujem inak a Honzdir TV bolo pre mňa zbytočne premrhaných 10 minút môjho života. Zasa nejaký interný humor, ktorý my bežní smrteľníci nemáme šancu pochopiť?

Inak som zvedavý, či bude mať autor loga odvahu sa k nemu priznať Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Dobrýýý Rainbowlaugh zasmál jsem se.

Třeba zas vznikne další konspirační teorie na téma moderátoři a zlaté cihly z Czequestrie Ajsmug už se těším co zas kdo vymyslí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Navrhuji, aby toto logo zůstalo na Bronies.cz již permanentně Rainbowlaugh Je inspirativní Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
"vytváříme historii"
děkujeme potencionální voliči :-D

Luna for President 2016
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)