Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
yas. necháme si ho pls !
.
Odpovědět
Děcka, upřímně, není fórum na takovéhle kravinky trochu moc známé? Chápal bych to u fóra s pár maximálně desítkami uživatelů a pokud možno soukromého, ale tady se to vážně nehodí. Možná je tu několik lidí, kteří v tom vidí strašně super vtip, já v tom vidím partu retardů a možná nepovedenou parodii na plakáty ANO, radši nechci vědět, co tam uvidí zahraniční návštěvníci, kteří o ANO ani neslyšeli. Fakt se chcete před veřejností prezentovat tímhle?
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
Je to jejich forum, tak si můžou mít v logu co chtěj
Odpovědět
To ano a taky když je to jejich, mohli by to opravit, protože po zablokování obrázku zmizí panel s tlačítky "Seznam uživatelů/Mapa členů/Kalendář/Download/Odkazy/Hledat/Nápověda/Pravidla/Banlist/Chat/Mumble".

Tohle je první logo, které jsem prostě musel bloknout.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Mně se tlačítka zobrazují normálně. Není to třeba prohlížečem? Vím, že třeba mozilla si s tím trochu hraje (mám chrome)

A k vtipu, ono to taky ukazuje něco o charakteru, umět se zasmát sám sobě. Kdo nechápe, ten to přejde. Ale bohužel tu je pár jedinců, na které cokoliv, co si dělá trochu netradiční legraci, působí jako rudý prapor na býka.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
OT
No je to možný, mám Firefox, tak jestli ten s tim něco dělá, tak bohužel.

Jinak by podle mě stačilo, kdyby se těch pár jedinců buď nafotilo extra pro logo nebo se vystřihli z trochu kvalitnější fotky, přidalo pár efektů a hned by to mělo úroveň a ne že se v malování střihne pár xichtů a plácne na prázdný podklad...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Guys, educate yourselves, then educate yourselves, then talk sh*t Ajsmug

Hotsteppa: Díky za názor, nezpomeň prosím ohodnotit i v threadu a neboj se rozepsat! Veškeré připomínky bereme velmi vážně, dokonce můžeš navrhnout i námět pro příští TV Honzdir, aby ti byla bližší a mohl ses také zapojit do zábavy! Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Jelikož patřím ke skupině plebs, tak mi ten vtip nevyznívá. No problem, jen to není vhodné logo pro širokou veřejnost.


Odpovědět
A pak jak si to mají vzít všichni ti lidi, kteří tu většinu času jen lurkují, nebo sem chodí párkrát za čas? Logo nemá prakticky nic společnýho s obsahem stránky, je to dalo by se říct inside joke, který nepochopí většina lidí, protože né každý tady sleduje každý pohyb moderátorů, na jakým sraze byli a jaký vtipy tam stříleli, až se přes kolena plácali. Jako logo se to prostě nehodí.
suh dud
Odpovědět
To je tak moc inside a sraz-only až je to na fóru
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)