Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neaktivní uživatelé?
#21
Jako člověk co poslední dobou chodí jen do jednoho vlákna a ven ho vyláká jen solení do věcí, tak se přimluvím.

Seriál pro mě po pár měsících celkem ryzím zájmem vyhořel a fórum je celkem nuda, největší aktivitu jsem tu měl při Offtopic Blackhole a Chat Threadech. Ne kvůli seriálu, ne kvůli fandomu (Jehož součástí nejsem a ani jsem opravdu nikdy nebyl), ale prostě kvůli lidem, kteří tam psali. Bohužel někde ke konci prvního a po celým průběhu druhýho Chat Threadu i tohle začalo padat - založila se Offtopic SkypeHole (A for Attempted puns) a celý vlákno používaly 90% času 2 lidi. Taky jsem předtím zkoušel hrát hry, ale ty mě moc dlouho nebavily, nakonec stejně umřely pod působením jiných lidí.
Kreslit neumím a moje výtvory nejsou vystaveníhodné, ficy jsem psát zkoušel ale ty nakonec nabily víc života v normální human podobě ve vlastním světě, na srazy nechodím a nechci chodit et cetera et cetera., zkrátka teď už jen dávám na fórum obrázky pro ty, co se na ně rádi dívají, včetně mě. Pinkiesmile

Sečteno a podtrženo aktivní stránka fóra je pro bronies a artsy craftsy lidi co rádi dělají pony content, pro lidi co mají "jen" rádi poně tu moc co dělat není, ti si tady třeba kouknou na obrázky, nebo si najdou třeba download linky na epizody atd., což je věc, co člověk může udělat i nepřihlášený a proto mít profil je pro tyhle lidi zbytečný, natož na něj chodit a nějak na něm být aktivní. Sakra já si založil profil po nějaký době lurkování jen proto, abych se kouknul na přílohu kterou z NĚJAKÝHO důvodu nemůže host otevřít. Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
#22
Ok zase se moc nudím, tak je na čase abych vyťukal nějaké moudra. Rainbowlaugh

No co se týče téma vlákna tak je to jednoduchý. Většina lidí z nějakého důvodu ztratila zájem a našla si něco jiného.

(13.07.2016, 18:38)EresielRanwa Napsal(a): Obávám se, že kdyby se tu udělala velká čistka těchto rychlonávštěvníků, tak se zdejší počet členů smrskne tak na polovinu Rainbowlaugh
To sice ano, ale je to zbytečná práce. Tihle ti uživatelé fóru nijak nevadí a nemyslím si, že zabírají tolik místa (ať už je server nahraný kdekoliv), aby se museli řešit.

(13.07.2016, 20:32)Melgarh Napsal(a): Mista v org a moderatorskem teamu myslim jsou, ale nikdo,.zejmena z.kritiku, tomu nechce venovat cas a sve jmeno.

A ty se divíš? Dělat móda nebo admina je za trest a né za odměnu. Rainbowlaugh A né každý z nás je masochista. Twilightblush Pinkiehappy
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
#23
Hodně Bronies začalo sledovat Anime a přestalo mít rádo poníky. Sám sebe se ptám, čím to je, možná tím, že se v nitru stydí za to že sledují poníky a chtějí se přidat k těm většinovým ˇovcímˇaby nevybočovali z řady a nebo prostě dospěli a seriál plný přátelství a klidu je přestal bavit,. přeci jen sledovat násilí a romantiku je mnohem zábavnější. Taky je to o tom, jak někteří říkají, že anime je mnohem obsáhlejší a je pořád se na co dívat, ve skutečnosti je to tak. Je milion druhů anime, ale je to všecko na jedno brdo, jen to vypadá jinak a vytvořil to někdo jiný. Neurážím tím anime, to v žádném případě, chci tím jen říct, že už prostě není nic nového co by se dalo vymyslet, týká se to všeho, hororů, akčňáků a tak dále, takže ve skutečnosti je úplně jedno co kdo sleduje, všecko je to na jedno brdo, takže se vlastně vracíme k té první možnosti a to, že sledovat poníky je prostě divný a divný lidí nezapadnou dobře mezi ovce společnosti.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
#24
Terodeness: Pravda, neaktivní rychlonávštěvníci nikomu nepřekáží a nic neprovádí a ještě nám zvyšují počet členů, takže to v něčích očích nejspíš zvyšuje fóru reputaci  Ajsmug Mě by ale třeba docela zajímal skutečný počet členů tady  Twilightsmile A když se pak mrknu soupis členů slavících ten který den narozeniny a proklikám jejich profily, většina tu strávila tak 3 minuty a někteří jsou dokonce majitelé více takových rychloúčtů Applejackunsure (není tak těžké poznat, že jde o tutéž osobu). Když tu někdo strávil nějakou dobu a pak zájem o MLP uvadl, tak je to přirozený vývoj, ale pokud se někdo zaregistruje a během 3 minut je pryč navěky, tak si říkám to si to tu před registrací kurňa neprohlédl, aby věděl, jestli má cenu se registrovat? 

Vlník si posteknul, že je tu z jeho pohledu až příliš členů a fórum ztratilo rodinnou atmosféru. Mě ale vůbec nepřijde, že by fórum bylo nějaké příliš zapříspěvkované a spíš v průběhu dne jsem vždycky jen nakouknu, zklamaně zjistím, že žádné zajímavé novinky nepřibyly a jdu zase něco dělat. A stále mám za to, že plkacích možností jako v BH je tu v OffTopicu nadmíru. Ano, ti důvtipnější našli způsob jak BH nahradit a řádí v království Dej BAN!! Rainbowlaugh  OffTopic je ale zahlcen taky spoustou spamovacích her, jejichž náplň a význam mě často absolutně míjí a dle mě nemají žádnou sdělovací hodnotu  moustache (Nekonečná čísla, Slovní fotbaly,...). Pokud si nějaký spolek plkacích aktivistů založí nějaký svůj vlastní koutek, myslím, že kvality v OffTopicu neubude (spíš věřím v opak). Třeba kdysi na Draci-info mě hrozně zaujalo, že si někteří zakládali témata, které se stalo jakýmsi jejich příbytkem a ostatní si tam s nimi chodili pokecat  Twilightsmile Teď už jsem tam žádnou takovou blbinku nepotkala a dost mě to mrzí  Fluttershysad Taky si ráda poplkám o realitě, když to má nějakou plkací úroveň  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#25
Souhlasím s tím, že jde obvykle kombinaci důvodů:

1) Fandom se pořád vyvíjí - dnes je to o úplně něčem jiném, než před lety. Někteří přišli a zase odešli. Tak to funguje všude a není na tom nic divného.
2) Hype nevydrží věčně a dost často naroste tak, že lidé čekají cosi nadpozemského, díky čemu budou z ničeho nic chodit v nadšení pár metrů nad zemí. Což u každé věci funguje jen chvíli (jako ve vztazích) a navíc jsou z toho ty neustálé připomínky "jsem to čekal mnohem lepší".
3) Lidi nemusí odcházet, jen se mění jejich aktivita - je spousta těch, kteří už prostě nejsou tak zažranými fanoušky, tak sem na fórum nechodí, ale na IRL brony akce chodí, protože je MLP a bronies neopustilo úplně.
4) Je mnoho takových, co čtou na fóru jen určité sekce - to je v pořádku. Prostě ne každý má záběr přes všechno. Kolik RP hráčů z celkového počtu vidíte i v jiných sekcích? A nikomu to nevadí.
5) Spousta lidí jenom čte, či lurkuje - z různých důvodů. Takových nepřispívajících je mnoho a opět na tom není nic špatného - imho i tihle lidé tu mají své místo a nevidím žádný důvod na tom něco měnit.
6) Někteří odešli či přestali přispívat, protože byli otráveni diskuzemi ostatních uživatelů - důvody jsou různé, často opačné: na jedné straně zrušení vzkazíku/OTBH jakožto místa, kde se dal dělat svobodný a nevázaný bordel, na straně druhé ti, co je nebavilo číst všechen ten sajrajt, co sem mnozí nakydali se slovy "máme svobodu projevu". A tak se část lidí přesunula na "svobodnější platformu" protože přispívání tady je omezeno pro ně nepřípustnými pravidly a další - ač už sem nepřispívají - prostě jen čtou a chodí na srazy/setkání/cony, protože tam se dá mluvit normálně, aniž by se museli probírat tunama ot/sajrajt balastu.
7) Dost lidí mělo jinou představu, když sem šlo a když odcházelo: ať už šlo o absolutní svobodu projevu na straně jedné, nebo o fakt, že si tu někteří honili ego na těch, kteří se projevili jako slabší a nesmělí, kdykoliv jen mohli (a pak řvali, že proti nim někdo zakročil stejným způsobem).


(13.07.2016, 18:46)Hotsteppa Napsal(a): Škoda riešiť. Veľká časť takýchto neaktívnych účtov sú deti, ktoré skončia pri registrácii. Proste sa zaregistrujú a padla.
Zvyšok môže mať x dôvodov. Odchod, sklamanie z komunity, zabudnuté heslo, toto, tamto... Sto ľudí, sto názorov.

(13.07.2016, 18:38)EresielRanwa Napsal(a): Obávám se, že kdyby se tu udělala velká čistka těchto rychlonávštěvníků, tak se zdejší počet členů smrskne tak na polovinu  Rainbowlaugh

Podľa mňa maximálne 20%  Twilightsmile

Zapomenuté heslo je snadno řešitelný problém. Spíš ty ostatní věci.

Nějaké podklady k tvrzení o tom, kolik by tu z bylo návštěvníků, či jde jen o tvůj odhad na základě dojmu z toho jak to tu vypadá?

(13.07.2016, 19:16)Vlník Napsal(a): Jelikož se sám řadím k těm spíše neaktivním, tak tu za sebe napíšu. Jeden důvod je nezájem o seriál. Přes poníky jsem se dostal k anime a tam už jsem taky zůstal. Druhá věc jsou změny na fóru, které částečně souvisí se změnou moderátorského týmu, ale především s nárůstem počtu uživatelů. Tou první podstatnou změnou bylo zrušení vzkazníku (pamatuje vůbec někdo? Rainbowlaugh ), čímž se takový ten normální pokec přenesl ven na nevzhledné a skoro neaktivní IRC a na skype, nejspíš ještě fb skupiny. Takže na zábavu tu zbyl offtopic, kam zase časem přišla děcka, čímž se dost zhoršil poměr těch zábavnějších příspěvků a spamu.

Tak když opadl zájem, tak je to pochopitelné - MLP bylo pro spoustu lidí přestupní stanicí k jiným fandomům, nebo konečně IRL životu Rainbowlaugh

Možná by se hodilo říct "Moderátorský tým nemůže za vaše po*raný životy", ale to bych se opakoval. Stejně jako v případě tvrzení, že ta změna se nelíbila ani nám, nicméně při tomhle množství uživatelů byla změna nevyhnutelná, pokud jsme tu nechtěli mít anarchii.

Citace:A jelikož na srazy nechodím a moje tvorba tomu, co tu prezentují ostatní, nesahá ani po kolena, tím pro mě na fóru nezbylo prakticky nic. Takže pozoruji z povzdálí, jestli se náhodou to super fórum, na které jsem se před asi 4 roky registroval jednou nevrátí, no nadějně to nevypadá :-(

A to vadí? Proč sem nepostovat svoji tvorbu, když začínám? Mno... trochu si rejpnu, jo? Třeba strach z toho, že podobný přístup "svobodného projevu" v podobě "Jsi totální lama a vůbec to neumíš, jdi se zahrabat!", tak jak je některými některými místními "drsňáky" prosazován, by s odůvodněním "dyť to tak je" dopadl i na tebe?

Bohužel, staré fórum už se nevrátí - už jenom proto, že by přineslo i věci, na které se při nostalgickém vzpomínání zapomíná.

(13.07.2016, 20:06)Vlník Napsal(a): Eresiel, sice na fórum  nepíšu, ale vidím, jak to tu vypadá. Když něco navrhnu tomuhle vedení, tak mi akorát tak vysvětlí, proč je to správně, tak jak je to teď, na to svým časem plýtvat nebudu. Kromě toho jak jsem napsal, to souvisí i s tím počtem uživatelů. Ne že bych současnému vedení neměl co vyčíst, ale ten hlavní problém je bohužel přirozený vývoj. Na starém fóru bylo málo lidí, proto se dala snadno udržet jakási rodinná atmosféra a taky nebyl problém občas v některých tématech zaběhnout do vtipnějšího offtopicu, z toho by při současných počtech byl jeden velký bordel, proto už ve světlou budoucnost moc nevěřím.

Co je "správně" (čti: "Představa, jak by fórum mělo v ideálním případě vypadat") je dost často věcí názoru a v tom se často rozcházíme. Ano, už to bohužel nejde, jak to kdysi šlo.

K tomu jedna poznámka: ono to není jenom počtem uživatelů. Jde i o to, že dřív nebylo potřeba tolik zásahů moderátorů - uživatelé se sami dokázali udržet na uzdě a když někdo dělal bordel, odkázali jej do patřičných kolejí, Když to nepomohlo, teprve pak nastoupili admini/modi. Bohužel, samoregulace ze strany uživatelů přestala fungovat (o tom proč můžem klidně vést diskuze), tak aby se tu z toho nestala úplná džungle, začaly intenzivnější moderátorské zásahy. Vzdor velmi populárnímu tvrzení tahle změna nedělala (a dodnes nedělá) nikomu z vedení radost, protože je to práce navíc, ubralo to na přátelské atmosféře a hlavně to postavilo dost velkou zeď mezi mody a některé uživatele (obvykle ty, kteří mody v reálu neznají).

Z mého pohledu si za ono přísnější vynucování pravidel můžou někteří sami, protože permanentně zkoušeli, co jim ještě projde a ta hranice (včetně té šedé zóny) se posouvala tak dlouho, až moderátoři byli nuceni zasáhnout. Bohužel ke škodě nás všech.

(13.07.2016, 21:43)Hotsteppa Napsal(a): Orgov máme aj tak viac než dosť a neviem, či je každý pravidelne aktívny. Tom zo sekčných modov bol naposledy na fóre pred pol rokom. Drake nejak podobne, kým ešte bol mod. A ak si myslíš, že treba posily do tímu, vyhlás konkurz. Rád ti niekoho dohodím.

Prosím rozlišovat org (organizátor srazů/conů/programu) a mod (moderátor tady na fóru) Twilightsmile abychom tu pak nebyli jeden o koze a druhý o voze. Ty dvě skupiny se sice částečně překrývají, ale jen v pár lidech. Modů je imho dost, na druho ustranu orgů není nikdy dost Pinkiesmile

(13.07.2016, 22:19)niemand Napsal(a): Na druhou stranu jsou uživatelé, kteří se aktivně účastní srazů a na foru třeba ani nejsou...

Přesně tak. Nebo tu čtou jen srazovou sekci. Takových znám poměrně dost.

(13.07.2016, 22:40)Vlník Napsal(a):
(13.07.2016, 22:13)EresielRanwa Napsal(a): Stále se snažím vydedukovat, co je zdejší největší problém a co že to ti naši velitelé provedli, že po nich mnozí tak jdete  Ajsmug Osobní problém? Nesouhlas názorů? Nebo vážně ta zatracepená zrušená BlackHole?  Rainbowhuh

No...popravdě BlackHole byla jediná věc, co mě na fóru ještě držela a její zrušení jsem nikdy nepochopil. Stejně se akorát pokec v trochu blbější formě přenesl do "Máš BAN". To jsme si všichni hrozně pomohli. Ale je toho samozřejmě víc. Především mám pocit, že jim ta moc vlezla do hlavy a stručně řečeno se z pořádkové služby nějak stali vládci, kteří musí být uznávání a musí mít pravdu. Samozřejmě tím nemyslím všechny. Jmenovat nebudu, ať si každý sám sáhne do svědomí, jestli nějaké ještě má.

Tak evidentně jsou i další věci, co tě tu drží, jinak bys byl dávno fuč - OTBH byla zrušená před dlouhou dobou. Jestli jsi zapomněl proč se tak stalo, tak ti to zkusím připomenout: bylo to místo, kde se permanentně zkoušelo, co pravidla tohohle fóra ještě vydrží a co modi překousnou a co už ne. Následné shitstormy vyvolávané těmi, co přestřelili, byly na denním pořádku a tenhle sajrajt se pomalu rozlézal po celém fóru. Navíc šlo o uživatele, kteří dost často jinde nepřispívali a nadto veřejně velkohubě prohlašovali, že je MLP už nezajímá a jinam už nepřispívaj. Neexistoval žádný důvod, proč tuhle aktivitu a lidi v ní dál podporovat.

Klidně jmenuj - modi jsou za tu dobu tak nějak zvyklí Twilightsmile co se "pořádkové služby" týče: kdyby se tu permanentně pár lidí nesnažilo dělat bordel, tak žádná vláda není potřeba. Vždycky někdo musí tu špinavou práci dělat - když to nebude jeden, bude to druhý. A ne, fakt z toho nemáme žádné perverzní potěšení, jak je nám neustále předhazováno. Svědomí máme čisté - že jsme museli udělat nepopulární kroky (a věděli jsme, že ta nenávist vůči nám vznikne), při kterých jsme si chtě nechtě ušpinili ruce, to už je jaxi úděl toho, že máme na hrbu zodpovědnost za vedení. To ti potvrdí každý, kdo někdy v životě zastával libovolnou významnější řídící funkci. Stejně jako fakt, že nepopulární opatření jako zdroj potěšení pro lidi ve vedení jsou ve většině případů jenom urban legend.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#26
Ty jo, ted me napadlo, tohle je docela dobrej napad na prednasku - zeptejte se Moderatoru a Adminu, mozna z toho dame hodinovou diskuzi na Zimnim Karaoke, pokud bude zajem? Preci jen vymena informaci iRL je rychlejsi nez to tady mlatit do klavesnice. Ne, tohle neni joke, aspon v me hlave to zni jako zajimavy napad?

Jinak jeste k totalne topicu: diky praci a vsem konickum, co mam, jsem musel napr. pred FFkem se podivat na 10 dilu MLP Season 6, protoze to tez uz neni to, co driv byvalo. At uz obsahem pro divaky, tak uz i pro mne jakozto relaxacni serial - zejmena kdyz serial spojite s praci (orgovani, CZQ, modovani atd..), tak se vam to eventuelne v hlave spoji, a kdyz se pak podivate na MLP, tak uz cejtite tu praci ale tez chut i neco tvorit.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#27
Jo, nápad na přednášku je to dobrej - něco jako: Fáze fóra aneb "Jééé, už zase?" .
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#28
(14.07.2016, 11:47)Jamis Napsal(a):
Citace:A jelikož na srazy nechodím a moje tvorba tomu, co tu prezentují ostatní, nesahá ani po kolena, tím pro mě na fóru nezbylo prakticky nic. Takže pozoruji z povzdálí, jestli se náhodou to super fórum, na které jsem se před asi 4 roky registroval jednou nevrátí, no nadějně to nevypadá :-(

A to vadí? Proč sem nepostovat svoji tvorbu, když začínám? Mno... trochu si rejpnu, jo? Třeba strach z toho, že podobný přístup "svobodného projevu" v podobě "Jsi totální lama a vůbec to neumíš, jdi se zahrabat!", tak jak je některými některými místními "drsňáky" prosazován, by s odůvodněním "dyť to tak je" dopadl i na tebe?

Bohužel, staré fórum už se nevrátí - už jenom proto, že by přineslo i věci, na které se při nostalgickém vzpomínání zapomíná.

Já začínal pár let zpátky a tu tvorbu tu pořád najdeš. Jsem ovšem dostatečně sebekritický, abych viděl, že se to nevyvíjí dostatečně dobrým směrem Rainbowlaugh
Že za současných okolností ten návrat k původnímu fóru není možný, vím, ale zase člověk nikdy neví, kdy se mohou změnit ty okolnosti.

(14.07.2016, 11:47)Jamis Napsal(a):
(13.07.2016, 22:40)Vlník Napsal(a):
(13.07.2016, 22:13)EresielRanwa Napsal(a): Stále se snažím vydedukovat, co je zdejší největší problém a co že to ti naši velitelé provedli, že po nich mnozí tak jdete  Ajsmug Osobní problém? Nesouhlas názorů? Nebo vážně ta zatracepená zrušená BlackHole?  Rainbowhuh

No...popravdě BlackHole byla jediná věc, co mě na fóru ještě držela a její zrušení jsem nikdy nepochopil. Stejně se akorát pokec v trochu blbější formě přenesl do "Máš BAN". To jsme si všichni hrozně pomohli. Ale je toho samozřejmě víc. Především mám pocit, že jim ta moc vlezla do hlavy a stručně řečeno se z pořádkové služby nějak stali vládci, kteří musí být uznávání a musí mít pravdu. Samozřejmě tím nemyslím všechny. Jmenovat nebudu, ať si každý sám sáhne do svědomí, jestli nějaké ještě má.

Tak evidentně jsou i další věci, co tě tu drží, jinak bys byl dávno fuč - OTBH byla zrušená před dlouhou dobou. Jestli jsi zapomněl proč se tak stalo, tak ti to zkusím připomenout: bylo to místo, kde se permanentně zkoušelo, co pravidla tohohle fóra ještě vydrží a co modi překousnou a co už ne. Následné shitstormy vyvolávané těmi, co přestřelili, byly na denním pořádku a tenhle sajrajt se pomalu rozlézal po celém fóru. Navíc šlo o uživatele, kteří dost často jinde nepřispívali a nadto veřejně velkohubě prohlašovali, že je MLP už nezajímá a jinam už nepřispívaj. Neexistoval žádný důvod, proč tuhle aktivitu a lidi v ní dál podporovat.

Klidně jmenuj - modi jsou za tu dobu tak nějak zvyklí Twilightsmile co se "pořádkové služby" týče: kdyby se tu permanentně pár lidí nesnažilo dělat bordel, tak žádná vláda není potřeba. Vždycky někdo musí tu špinavou práci dělat - když to nebude jeden, bude to druhý. A ne, fakt z toho nemáme žádné perverzní potěšení, jak je nám neustále předhazováno. Svědomí máme čisté - že jsme museli udělat nepopulární kroky (a věděli jsme, že ta nenávist vůči nám vznikne), při kterých jsme si chtě nechtě ušpinili ruce, to už je jaxi úděl toho, že máme na hrbu zodpovědnost za vedení. To ti potvrdí každý, kdo někdy v životě zastával libovolnou významnější řídící funkci. Stejně jako fakt, že nepopulární opatření jako zdroj potěšení pro lidi ve vedení jsou ve většině případů jenom urban legend.

Měl jsem na mysli, co mě tu drželo aktivně. V Současnosti mě sem občas dostanou lidi z našich skype skupin, když na něco pošlou odkaz a já se zas nestačím divit, co tu kdo vymyslel Rainbowlaugh
Ona původní OTBH byla od začátku vytvořena jako hlavní sklad bordelu a jelikož si nevzpomínám, že by tam nědko dával pornografii, tak fakt nevím, jak se dalo jít na hranici pravidel. Následujcí 2 Chat Thready jsou trochu jiný případ, ale taky si moc nevzpomínám, že by se někdo snažil dostat na hranici těch pár pravidel, co tam byly. Tím nechci říct, že by tam vše bylo naprosto v pořádku, bylo tam i pár extrémnějších uživatelů, co štvali i ty normální spammery, ale zase to nevidím jako důvod proč rušit téma, máme snad i bany a varování, ne?

K tomu druhému: Ano, vím, že to někdo dělat musí, vím, že to musí dát dost práce a vím, že se nejde zavděčit všem. Taky vím, že jsou holt některé kroky nevyhnutelné, ostatně jsem zažil psychoporadnu a seznamku za vlády Reflyho a za ukončení toho jsem vděčný Rainbowlaugh  Spíše jde o to vystupování. S původním týmem se dalo dobře pokecat třeba na tom vzkazníku, takže k nim měl člověk i bez srazů docela blízko a hlavně měl pocit, že jsou to taky normální lidi. Poslední takový byl ještě v OTBH MBite a od té doby je to v háji. Vy mi alespoň na fóru připadáte jako taková odloučená elita. Vím, že tu jste, vím že máte vysoké postavení, ale pořádně nevím kdo jste a jací jste. Tím odpadá to vzájemné pochopení a z mého pohledu jste pak prostě vládci a posuzuji vás čistě podle vašich kroků, které, jak sám říkáš, nejsou vždy populární a reakcí na kritiku. A některé podle viditelné aktivity, takový DaveL mi přijde, že je tu jen do počtu.

Ještě OT Ajdrianpony:
(14.07.2016, 00:34)Ajdrianpony Napsal(a): Hodně Bronies začalo sledovat Anime a přestalo mít rádo poníky. Sám sebe se ptám, čím to je, možná tím, že se v nitru stydí za to že sledují poníky a chtějí se přidat k těm většinovým ˇovcímˇaby nevybočovali z řady  a nebo prostě dospěli a seriál plný přátelství a klidu je přestal bavit,. přeci jen sledovat násilí a romantiku je mnohem zábavnější.  Taky je to o tom, jak někteří říkají, že anime je mnohem obsáhlejší a je pořád se na co dívat, ve skutečnosti je to tak.  Je milion druhů anime, ale je to všecko na jedno brdo, jen to vypadá jinak a vytvořil to někdo jiný.  Neurážím tím anime, to v žádném případě, chci tím jen říct, že už prostě není nic nového co by se dalo vymyslet, týká se to všeho, hororů, akčňáků a tak dále, takže ve skutečnosti je úplně jedno co kdo sleduje, všecko je to na jedno brdo, takže se vlastně vracíme k té první možnosti a to, že sledovat poníky je prostě divný a divný lidí nezapadnou dobře mezi ovce společnosti.

Nebudu tu rozebírat přednosti anime, na to je jiné téma, jen bych chtěl říct, že ačkoliv to alespoň neobsahuje duhové poníky, tak se seriály, jejichž nejznámějšími představiteli jsou pokémoni a Naruto, jako dospělý člověk taky moc nezapadneš Rainbowlaugh
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
#29
Mě třeba přes všechnu práci co mám, nezbývá čas se fóru nějak aktivně věnovat, jenom jednou za pár dní rychle prolítnu všechny nové příspěvky v tématech, které mě zaujmou, ale na odpověď mě moc není (sem píšu protože mám momentálně dovolenou Rainbowlaugh ). Když už ale ten čas někdy náhodou mám, nikdy ho nestrávím na internetu (teď si uvědomuju, že jsem už strašně dlouho ani nic nehrál Rainbowderp ), ale jdu na sraz, když není, tak si zorganizuju, sakra on je dneska vlastně čtvrtek Rainbowlaugh
Odpovědět
#30
Dala by se z těhlech slohovek napsat dobrá knížka. Nečekal jsem slohovky až takového rozsahu, ale jsem rád, že to tu nějak řešíme. Respektivě já už jen přihlížím.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)