Anketa: V jakém znamení jste narozeni?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Beran
6.77%
9 6.77%
Býk
9.77%
13 9.77%
Blíženci
6.02%
8 6.02%
Rak
7.52%
10 7.52%
Lev
10.53%
14 10.53%
Panna
4.51%
6 4.51%
Váhy
9.77%
13 9.77%
Štír
15.04%
20 15.04%
Střelec
9.02%
12 9.02%
Kozoroh
4.51%
6 4.51%
Vodnář
6.77%
9 6.77%
Ryby
9.77%
13 9.77%
Celkem 133 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hvězdná znamení a Bronies
#21
Draimisko: no ale ty charakteristiky toho znameni casto sedi na lidi v tom znameni narozene, treba na me to sedi co sem ted dala EresielRanwa (a ano jsem skryty uchyl co obskoci vse co se hybe Rainbowlaugh )... tim chci rict, ze je 12 znameni a kdyz budem uvazovat, ze pro zjednoduseni lidi jsou rozdeleni rovnomerne mezi ne, tak proste mas chatrakteristiku, ktera ti sedi na 1/12 lidi (aspon na vetsinu z nich) - myslim ty zakladni vlastnosti..uh sem se do toho nejak zamotal Rainbowlaugh tak jinak: jak to ze maji lidi narozeni ve stejnem znameni vetsninou stejne zakladni vlastnosti, kdyz je to dle tebe blbost?

Quint-t-W - uh...vodnar? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#22
Jsem prasoštír. Jelikož své datum narození sdílím jak s páně Discordianem, tak s páně Jamisem, můžete rovnou porovnat, jestli horoskopy opravdu ovlivňují osobnost člověka. Rainbowlaugh

Odpovědět
#23
No já to mám trochu složitější, jelikož jsem se narodil 20.2. A v vtomto datu se různé horoskopy liší, tedy jedou ryby a jednou vodnář. Ale co jsem tak podle horoskopů zkoušel jeden týden sedí ryby a druhý zase vodnář (týden je jen příklad bývá to i víc) docela mě to překvapilo ale za mě jsem za znamení ryby protože vycházejí častěji Pinkiesmile
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
#24
Jop, něco na tom horoskopování bude, já tomu věřím taky  Ajsmug Nevěřím samozřejmě ale každému, kdo hlásá, že horoskopům rozumí (jsem skeptik, podle horoskopu i podle praxe  Rainbowlaugh ). Není proto dobré se sžívat s každou předpovědí, které na netu "speciálně pro vás" někdo vytvoří. Applejackunsure Je mnoho šejdířů a omylystů, ale to neznamená, že se mezi nimi neskrývají i takoví, kteří opravdu chápou věci, které jsou pro nás nevysvětlitelné  Pinkiesmile
Třeba já s manžílkem jsme oba Štíři. Každý jsme rození v jiném roce a jiném dni (ale blízko sebe, já 10.11. a on 14.11.), ale v mnohých rysech osobnosti a názorech jsme téměř kopie   Rainbowlaugh


Quint: Ohledně steampunku se vůbec nechytám, takže můžu pouze hádat podle symbolických zobrazení, že to bude buď Vodnář (mnohdy není poznat, jestli ze džbánu vylévá vodu nebo páru), Váhy (technický instrument) nebo třeba Lev (ohnivý, a to jeho háro! Ehm..o účesu asi steampunk nebude, co?  Twilightblush ). Prostě nemám páru!  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#25
No Eresiel, zaujímavé, že teta je strelec tiež, ale na ňu všetko aj sedí Rainbowlaugh Na mňa len niečo, teda skôr určitá časť.
Mácaman, máš smolu, lebo po česky sa ten strom povie habr, tak neviem no Rainbowlaugh

A treba povedať, že ten hrab na mňa aj sedí kompletne:
Lidé ve znamení Habru

Lidé narození ve znamení Habru mají silně vyvinutý smysl pro pořádek a disciplínu. Pravidla dodržují vždy pečlivě a totéž očekávají i od ostatních. Neradi vybočují ze zajetých kolejí a ověřených metod. Jsou velmi nedůvěřiví ke svému okolí a dokonce závistiví k úspěchu druhých, ale přesto bývají příjemnými a vyhledávanými společníky. Jejich smysl pro čest jim nedovolí lež a přetvářku, a to ani v případě, že by z ní jakkoli profitovali.

Protože jsou zvyklí dodržovat zažitá pravidla, bývají často neschopní vlastních rozhodnutí a rychlých reakcí na neplánované akce. Stejně jako pracovní závazky je jim svatý i závazek manželství, proto jsou zpravidla věrnými partnery, a to i v případě, že nejsou zcela spokojení.

Vztahy
V partnerském vztahu jsou tito lidé věrní a pozorní vůči citům svého protějšku. I když je čas od času nahlodá nedůvěra v oddanost partnera/ky, bývá to obvykle přechodný stav. Nemají problémy navazovat nová přátelství a jsou ve společnosti oblíbení.    

Zdraví
Fyzicky jsou na tom zrozenci Habru velmi dobře, ovšem mohou se vyskytnout psychické obtíže v důsledku nesrovnání se s většími životními změnami. V takovém případě mohou tito lidé trpět i dlouhodobými depresemi.

Práce
Lidé narození v tomto znamení oplývají talentem v umělecké oblasti a rádi se nechávají unášet svou fantazií. Mají rádi úspěch, ale ne kvůli materiálnímu ocenění, spíše je láká sláva a uznání, pro které jsou ochotni obětovat spoustu času a své příslovečné píle. Uplatní se všude tam, kde je vyžadována disciplína a dodržování pevně stanoveného řádu.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#26
Tak zase tak složité to není. Králík ve znamení ohně + vodnář. Voda + oheň = pára. A nechat projet fantazáckou asociací. Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#27
Europe: Mě vycházíš taky sice na hranici, ale s rezervou tě stanovili na znamení Ryb  Twilightsmile Mimochodem pro ty mám odjakživa trochu slabost, protože jsou nám Štírům mnohdy trochu příbuzní, ale mnohem zranitelnější, takže hodni naší ochrany  Twilightblush

Charakteristika znamení Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb jsou stejně jako zrozenci na Vodnáři vystaveni vlivu dvou planet a to Jupitera, který jim dává smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým, a Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život. Jeho představivost, tvůrčí fantazii a citovou jemnost, ale i přecitlivělost, snivost, která vede k pasivitě, nerozhodnost a přehnanou vnímavost. 

Tito lidé bývají velice plaší a mívají zvláště v mladém věku nepřekonatelné zábrany ve styku s lidmi a dokonce i se stejně starými dětmi. Bývá pro ně problém jít na nákup, zeptat se neznámých lidí na cestu, či zařídit něco na úřadě, i kdyby šlo jen o poštu. 

Lidé narození ve znamení Ryb si ponechávají mnoho zábran do pozdního věku, i když je časem okolnosti donutí, aby si vypěstovali běžné návyky a zbavili se zbytečného strachu. U mnoha z nich se z těchto vlastností někdy vytvoří druh záměrné koketerie, protože si během života stihli všimnout, že jejich zdrženlivost a plachost je lidmi vlídně přijímána a že snadno dosáhnou svého právě touto nevýbojností. 

Znamení Ryb vytváří lidi závislé na svém domácím prostředí, kde se jedině cítí bezpeční, kde mají svá zabydlená zákoutí, ve který sní o neuvěřitelných dobrodružstvích a o svých rolích hrdinů v nich. 

Lidé narození v tomto znamení potřebují povolání, které vyhovuje jejich povaze. Pak jsou nesmírně pracovití a úspěšní, ale při tom si budou pečlivě hlídat, aby nebyli kráceni ve svých nárocích na pohodlí a na čase, který potřebují pro své snění. 

Mají neuvěřitelnou fantazii a schopnost vcítit se do druhých lidí, a proto je mezi nimi hodně spisovatelů a básníků, ale i herců a výtvarníků, kteří těží z bohatství svého nitra velké hodnoty. 

Zrozenci na Rybách jsou mezi lidmi ostýchaví, oddaní a obětaví, ale je v tom i jejich zvláštní síla; jejich protivníci se vzdávají boje s pocitem trapnosti. 

Jsou to lidé ovlivnitelní a špatné prostředí by mohlo využít jejich neuvěřitelnou fantazii k rafinovaným podvodům. Neptun je také planetou klamání, podvodů a lží. Obvyklejší ale je, že působí proti nim a vytváří v nich nedůvěru vůči světu.
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#28
Aya Yai: tak Discordiana osobne neznam bohuzel (teda si to apson myslim, me uz nekteri lide ze srazu a CZQ proste splyvaji, tak se Dicordiane omlouvam, jestli se zname...) a s tebou sem nejak vic mluvil na srazu ted vlastne poprve, takze to tezko porovnam. Jinak dik, predstavil sem si prasostira (prase se 6 nohana a stirim ocasem) a asi prestanu jist veprove Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#29
Prasoštíři jsou náhodou fajn - má drahá polovička je taky Štír s čínským horoskopem Kance (radši mu říkám ty můj kanče než ty prase!  Rainbowlaugh )
Mimochodem, když se nám tu ohlásili ti Vodnáři (moje ségrule a tchán jsou taky Vodnáři  Twilightsmile )

Charakteristika znamení Vodnář
Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi. 

Tito lidé mají velmi pevnou vůli, kterou čas od času vystřídají nerozvážným činem, protože si ukládají často velmi náročné úkoly a připadá jim pod úroveň poradit se o postupech. V žádném případě ale nejsou nepřizpůsobiví a nikdy netrvají na tom, aby se situace vyvíjely podle jejich přání. Nitro Vodnářů je jemné a křehké a pokud mohou, snaží se vyhnout konfliktům. Ve své podstatě to jsou lidumilové, kteří se zajímají o sociální problematiku a snaží se hledat a najít řešení různých nespravedlností. 

Milují přírodu a snaží se odhalovat tajemství jejích zákonů a jsou v řešení problémů, které si stanovili neúnavní. K těmto lidem patří snášenlivost, laskavost a tolerance, a proto dovedou být obětavými i soucitnými přáteli a jejich touhou je, získat něco z toho i od vlastního okolí pro sebe. Tito lidé jsou plní neuvěřitelných nápadů, které dovedou systematicky promýšlet, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou lidé zvyklí a tak zažívají častá nepochopení a zklamání, ale z těch je vyléčí nový, rovněž originální nápad, aby se historie mohla opakovat. Jsou to snílci, kteří by si zasloužili chápavé okolí a jeho vydatnou pomoc, protože jejich představy jsou řízeny hlubokým idealismem a snahou zlepšovat celý svět a ještě něco v sousedství. 

Vodnář platí jako ten, který dává věci do pohybu, odstraňuje překážky a osvobozuje od tísní. Má velkou představivost a intuici, která mu umožňuje rozpoznat skryté souvislosti a vidět "za roh", ale málokdy se se svými, často neveselými poznatky svěřují. 

Vodnáři nesnášejí omezování své svobody, trpí v malých prostorech bez širokého rozhledu a bez možnosti volného pohybu. Nevydrží dlouho na jednom místě a jakmile někam dojedou, už myslí na návrat, ale nikoho nenutí, aby s ním sdílel jejich neklid.
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#30
Dokud se nebude na horoskop: "Nepříjemné překvapení v práci" dávat neschopenka a to ani v továrně na výbušniny, tak na něj nebudu věřit.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)